Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZROZPACZONAKASIENKA

Dziennie wypada mi z 2000 włosów

Polecane posty

Gość ZROZPACZONAKASIENKA

Od jakis 2 tygodni zaczełam łysieć. Na początku było takie o wypadanie włosów jakie pewnie ma większosc osób czasem co troche to dziwne, ale tak to bywa, alepotem coraz bardziej, bardziej. Włosy były w całym domu, jak sie mylam to nie bylo widac koloru kratki. Mam teraz połowe mniej włosów, a gdy przy ludziach sciagam gumke (musze nosic cały czas zwiazane w lekki niesciskajacy kucyk) i wyciagam z włosów to co mi juz sie oderwało od głowy zeby nie poprzylepiało sie do ubrania to wygląda to jak jakas scenka po chemioterapii. Kolezanka stwierdzila, ze wypada mi jakies 2000 włosów dziennie. Kupiłam szampon z szwarzkop, ale dziala dopiero 6 tyg. Do tego czasu bede lysa. Macie jakies sposoby na wypadanie wlosow albo/i na szybki porost! One mi odrosną za jakies 3 lata dopiero. TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROZPACZONAKASIENKA
dodam ze zrezygnowalam z czesania (czesze tylko koncowki) i mycia codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie odstaw tego swarzkopa , kup odzywke hasna na allegro dostepna i jakis tonik np babci agafi z syberi pomaga .Zrob badania czy nie masz tarczycy i czy wszystkie pierwiastki sa ok w organizmie to nie jest normalne ze tyle włosów ci wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pójdź do lekarza i zrób sobie badania. A wszelkie szampony odstaw!!! Jaki Ty w ogóle szampon kupiłaś :O Myj włosy kurzym żółtkiem - TYLKO. I leć do lekarza! Z tym żółtkiem piszę serio - tylko to nie jest Ci w stanie bardziej zaszkodzić. Żadne mydła, żadne szampony czy odżywki. Kurze żółtko i lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak lekarz Ci zdiagnozuje przyczynę, to wówczas odstaw to żółtko. Może się okaże że wystarczy zmienić dietę albo coś innego, mało istotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat olej hasna to potoczna nazwa jako odzywka ale to olej na abzie rozmarynu i inncyh składników nie zaszkodzi dziewczynie , bo sama borykałam sie z problemem wypadania i nic innego nie pomagało .Jestem fryzjerka i polecam ci ta hasne to olej z naturalnych składników same zioła i witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROZPACZONAKASIENKA
w jakiej cenie jest ten olej, oraz tonik babci agafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakies suplementy bierzesz typu skrzypovita ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROZPACZONAKASIENKA
nie,nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROZPACZONAKASIENKA
nie, nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kosztuje ok 40 zł tonik babci agafi zalezy ja uzywam tego na wzmocnienie i porost włosów z papryka pobudza krazenie w mieszkach .Wiem ze działa a próbowałam sporo produktów kup sobie i wcieraj codziennie nawet ten olej jak jestes z Warszawy taniej ci wyjdzie to bo sklep jest na powislu w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROZPACZONAKASIENKA
ok,dziękuje bardzo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ISAMU1 olej codziennie mozesz stosować w skóre głowy nie na całe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ona ta kobieta ma w ofercie ten olej kup nie bedziesz załowac ale efekty nie beda od razu widoczne mnie po tygodniu juz mnie włosy leciały przy codziennym stosowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam to samo
czesc miałam to samo! jakie badania robiłaś? krew ci nic nie wykaże , daję rękę uciąć,że masz cos nie tak z hormonami i teraz zbadaj tsh czyli tarczycę, jajniki albo przysadkę , będzie dobrze zadbaj teraz o te badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych co wymienilaś miałam tarczyce robioną i wykazalo, że lekka niedoczynność, ale lekarka nie zwróciła na to uwagi, potraktowała to jak cos co sie jednorazowo pokazało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROZPACZONAKASIENKA
z tych co wymienilaś miałam tarczyce robioną i wykazalo, że lekka niedoczynność, ale lekarka nie zwróciła na to uwagi, potraktowała to jak cos co sie jednorazowo pokazało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio kupiłam olejek hasna na all, słyszałam od szefowej że jest dobry na wypadanie włosów. możecie się podzielić własnymi odczuciami jeżeli go używałyście? czy stosujecie olej na całą noc czy tylko tak jak jest na opakowaniu na godzinę dziennie tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam go (całą buteleczkę zużyłam) i nie było niestety większych efektów, dopiero jak zaczęłam stosować olejki Sesa i Khadi (na zmianę) to włosy przestały wypadać (oczywiście nie od razu, pierwsze efekty były tak po 2 tygodniach) i zaczęły pojawiać się włosy odrastające. Teraz stosuję któryś z tych profilaktycznie, raz na tydzień i jak na razie jest super, minął prawie rok i problem nie wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, a to dobre. Zawsze jak już wyłysiejesz możesz zapuścić wąsa :D Łyse kobiety też mogą się podobać, może zostań lesbijką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Zacznij od zrobienia badań a nie tak w ciemno kupujesz odżywkę, takie wypadanie włosów nie jest normalne i tu zwykłe szampony czy odżywki niewiele dadzą ;/ Musisz ustalić przyczynę wypadania. To może być objaw jakiej choroby ;/ https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon do włosów z czarnuszką - tylko trzeba uważać aby nie miał parabenów. Nie ma nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to jakaś choroba? Lepiej idź do lekarza... A w międzyczasie stosuj ten olejek: http://olejek-awokado.pl/ powinien trochę zachamować to wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj kobieto! To tylko atawizm odzwierzęcy. Jesienią zwierzęta zmieniają futro, a wielu ludziom wypadają włosy właśnie też w okresie jesiennym. Później to w zimie przejdzie i zobaczysz wiele odrostów na głowie. Serio! To prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wypadające włosy zaczęłam używać olejek Hasna, dla mnie niezastąpiony., wzmacnia włosy, odżywia, po 2 tygodniach zauważyłam odrastające włoski. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hitem na wypadające włosy jest Olejek Hasna, wzmacnia włosy, odbudowuje, przestają wypadac, a a nawet po 2 tyg stosowania zauważyłam ze mi włoski odrastają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam duże problemy z wypadającymi włosami i bardzo dobre efekty przyniosła mi ta kuracja Energy Therapy - Nyce Kosmetyki.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biostymulatory to wykorzystywane w medycynie estetycznej preparaty, które służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.

Po zaaplikowaniu działają całkowicie naturalnie, dając efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

Celem iniekcji biostymulatorów jest przywrócenie utraconych przez lata parametrów skóry.

Zapraszam na zabiegi jako model/modelka

Lokalizacja Rzeszów ul. Sikorskiego 489

Termin 25/05/2022

Cena

349zł za 1ml

450zł za 2ml

Bit.ly/ZABIEGI_Modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×