Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

brak kasy na wakacje- kto bierze .. kredyt.. ??

Polecane posty

Gość żanetakołodziejka
jak niewielka pozyczka to nie powinno byc problemu ze splatą. np www.vivus.pl ma darmowa pierwsza pozyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co od razu brać pożyczkę, lepiej poszukać jakichś tanich alternatyw, na przykład przez BookApart można znaleźć niedrogie kwatery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmanika
Kredyt łatwo wziąć a problemy zaczynają się kiedy zaczyna brakować kasy na oddanie. Ale bank Raiffeisen ma pożyczkę która jest nieoprocentowana i rozłożona na 24 raty. Bank pobiera tylko prowizję w wysokości 2,99 proc. Na takich warunkach to aż grzech nie wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil7z7
Ciężko w tej sytuacji polecić jeden konkretny kredyt. Lepiej zrobić wcześniej rozeznanie i dobrać kredyt odpowiedni do naszych wymagań. Ja mogę polecić porównywarkę finansową Confronter, która posiada aż 41 ofert do porównania: https://bit.ly/2Jt7z0S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można darmowe chwilówki znaleźć na stronie http://bezpiecznechwilowki.pl. Dobry ranking, wszystkie oferty są uczciwie opisane, wiadomo na co się człowiek decyduje. Te darmowe chwilówki to są najczęściej z tym zastrzeżeniem że się wcześniej nie mogło z danego parabanku korzystać, wystarczy ten warunek spełnić i spłaca się dokładnie tyle ile się pożyczało bez naliczania jakiś prowizji i odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to fajny urlop z wizją kredytu nad głową. Ale każdy robi jak uważa. Ważne żeby pamiętać o ochronie danych - https://chronpesel.pl/ bo udostępniamy ich bardzo dużo przybraniu kredytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredytu na wakacje nigdy nie brałam i nie zamierzam. Raz tylko zabrakło mi kasy na wyjazd dla syna na obóz, więc wzięłam szybko chwilówkę w PTP. To bezpieczna firma, warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina33
ja musiałam wziąć kredyt na wakacje bo nie miałam nic, kompletnie, a do tego byłam jeszcze zadłużona i myślałam, że nic nie uda się zdziałać.. ale informacje na https://poradnik-novacash.pl/ mi wszystko wyjaśniły i otrzymałam kredyt na moje tegoroczne wakacje w Grecji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.08.01 Łatwo tu wziąć pieniądze w PTP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym siedzieć w domu niż brać kredyt na wakacje. Na mieszkanie to już inna kwestia bo to było trzeba jak człowiek mieszkała w domu u teściowej i miał jeden pokój to wzięło się za pomocą pośrednika z galerii finansowej kredyt ale żeby na wycieczkę się zadłużać to moim zdaniem głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.08.31 Trzeba spełnić kilka warunków, ale dla wypłacalnej osoby wzięcie niewielkiej kwoty nie będzie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.10.01 A jakie to warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.vivus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak nie sprawdzisz źródła to może się okazać scamem, więc jest ryzyko. w przypadku banków możesz mieć pewność. generalnie powiem tak, jak kasa jest potrzebna czy to na wakacje czy co innego to w pierwszej kolejności warto dzwonić do Bold Invest i poprosić ich o propozycje ofert kredytowych. oni wiedzą gdzie tanio można dostać, gdzie niskie odsetki i prowizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę? Po co brać kredyt na takie rzeczy? Czy nie będą one przyjemniejsze kiedy zarobisz na nie ciężko pracą? Niż kiedy cały czas wypoczywając będziesz myślał o spłacie pożyczki. Moim zdaniem totalna głupota :) pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×