Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość gość
a ty papi nie masz zamiaru znaleźć sobie jakiejś pracy? on wróci i co? będziesz na jego utrzymaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
nie mogę podjąć pracy ze względu na edukację ...zresztą nie wtrącaj się jak nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z czego ty żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
pisalam tu kiedys ze sie dowiedzialam ze moj mnie zdradzal za granica, skonczylam z nim raz na zawsze i chyba wyszlo mi to na dobre :) tak chcialam Wam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
nie twój interes nie wszyscy muszą wiedziec . zreszta w wakacje pracowałam więc ? sama też sobie trochę radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
mój już nie jedzie.to był jednorazowy wyjazd teraz pracuje w Pl, i jak idą ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
aha no to super , ćwiczenia hmm narazie początek powoli bede zwiększać czas ćwiczen potem dojdzie do tego bieg na krótki dystans . a tak to oglądam filmiki ewy chodakowskiej fajne ćwiczenia więc każdego dnia bede sie starac realizować któreś z ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety COŚ JEST KOSZTEM CZEGOŚ jeżeli dla kogoś pieniądze są najważniejsze to .............. niestety niejeden związek nie przetrwał rozłąki więc trzeba wybierać, albo - albo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papi11 nie twój interes nie wszyscy muszą wiedziec . zreszta w wakacje pracowałam więc ? sama też sobie trochę radzę xxxxxxxxxxxxxx pracowałaś w wakacje i zarobiłaś na wynajęcie mieszkania i swoje utrzymanie na cały rok??? a ja jednak myślę, że kombinujesz tak jak większość polskich dziewuch - zamieszkać z facetem, trzymać go a wszelką cenę i tyłkiem płacić za utrzymanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
bo najgorzej jest zacząć.u mnie tata wpajał mi nawyki sportowe,wręcz zmuszał w wieku kilku lat do przebiegnięcia kilku kółek na boisku,potem to poszło mi w nawyk a teraz nie umiem bez tego żyć i jestem mu wdzięczna:) a masz jakoś dietę papi ograniczasz słodycze itp?i kiedy ćwiczysz rano czy wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papi ma trening cały czas! skoro nie pracuje a świetnie sobie radzi (jak sama napisała) to pewnie trenuje na nocnej zmianie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Gościu wstretny tak bardzo chcesz wiedzieć. a no mam pieniądze z akcji które dostałam w spadku. więc. zero kombinacji. :) miałam po prostu lepszy start. i co ulżyło ci ? dyskretnie . kilka minut rano a wieczorem około godziny. ale to dopiero początek po przerwie więc stopniowo . tak samo z jedzeniem powoli ograniczam słodycze. jem mniej. pije zielona herbatę. a na wieczór zazwyczaj musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
nie musisz mu się z niczego tłumaczyć papii to tak na przyszłość:) a co do ćwiczeń to dobrze było by ćwiczyć o stałej porze,u mnie np 18. i w każdym dniu coś innego NIE TO SAMO bo wtedy nic nie uzyskasz.U mnie poniedziałek brzuch,wtorek cardio czyli 45 min intensywnego ruszania się,środa ramiona i dolna część ,czwartek cardio a piątek brzuch.To jest ważne abyś sobie tak rozkładała bo wtedy w każdy dzień ćwiczysz coś innego i nie męczysz mięśni a one się regenerują,pamiętaj o rozgrzewce i rozciąganiu po ćwiczeniach. Musli wyrzuć(jeśli to takie kupne z dodatkami) to sam cukier tym bardziej po ćwiczeniach. 70% dieta a dopiero reszta to ćwiczenia więc nawet jeśli dopiero zaczynasz to zrób to tak abyś nie zrezygnowała po jakimś czasie z braków efektów bo po ćwiczeniach i to godzinnych potrzebny jest posiłek wartościowy. U mnie ryż brązowy jeśli nie lubisz to biały,jajka, ser banany czy warżywa. Banan jest potrzebny po treningu ponieważ ma zdrowe węglowodany które straciłaś a białko to podstawa.Mogę ci polecić na śniadanie owsiankę. ja robię z mlekiem siemieniem lnianym pestkami dyni i połową banana , nic więcej wtedy twojemu organizmowi do szczęścia nie potrzeba:)Zajrzyj na stronę fitappy2. pozytywna kobieta z dużą energią i fajnymi zestawami i na początek i już dla zaawansowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
dzięki za wskazówki :) chętnie skorzystam z niektórych . jak tam wam mija dzień :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ja walczę z bólem brzucha,cała noc nie przespana i jeszcze w dzień mnie męczy:(a u ciebie co tam słychać jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie nie musisz mu się z niczego tłumaczyć papii to tak na przyszłość xxxxxxxxxxxxxx jasne! najlepiej zmyślaj i fantazjuj jak autorka wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagląda ktoś tu jeszcze ? nudno bez Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie nudno? dobrze, że ten g****any wątek wzajemnej adoracji skończonych idiotek zdechł jak pies pod płotem! ile można zmyślać? wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
czasem tu zagladam ale nic sie nie dzieje zadna sie nie odzywa wiec tez nic nie pisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu się, kuźwa, zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamałpaa28
mój wyleciał w środę ciężko jest i nie da się do tego przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×