Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość gość
a moze wina tkwi w waszych mezach/partnerach? Badali sperme? Badanie tanie nie jest koszt od 70zl do 150zl zalezy od kliniki. Zawsze jak kobieta zajsc nie moze to sobie zarzuca wine ze to pewnie u niej problem. Niech wasi faceci sie zbadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Baby ja czuje sie swietnie dlatego sie martwie ze moze cos nie tak jest tyle sie zlego naczytalam o pustych jajach ciazach obumarlych tfu tfu w pon ide do gina i sie okaze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja myślę, że właśnie nie ma co się niepotrzebnie nakręcać, bo jednak nasza psychika też ma wpływ na nasz organizm, nasze podejście, ja się wybieram w przyszłym tygodniu do Invimedu, żeby sprawdzić, czy wszystko ze mną dobrze, staram się i staram i nic, wiec trzeba się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZIELONEOCZETA niech twoj facet tez odrazu sie zbada. Moze jestes zdrowa,ale on moze ma slabej jakosci sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostalam wiadomosc od znajomej, ze jest w ciazy, starala sie z mezem od prawie 2 lat, w kwietniu tego roku odpuscili, i chyba to im pomoglo. Luz jest najwazniejszy przy staraniach, dlatego ja odpuszczam. Mam dosc ciaglego oczekiwania do dnia @ i ciaglego myslenia o dziecku. Co ma byc to bedzie. Wam dziewczyny zycze z calego serca 2 kresek i zdrowego malusza. Znikam stad robie przerwe. Postaram sie czasem napisac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA123345
hej dziewczyny co tu tak cicho :D chyba nie macie czasu,zajęte staraniami hehehe :D ??? x ja czuje sie ciągle zmęczona,od wczoraj straszny ból podczas sikania,i wcześniej mnie starasznie 'ciągneło' w podbrzuszu,trwało dosłownie chwile,ale okropny ból :/ nie wiem co sie dzieje,nie wydaje mi się że to jakieś 'objawy'(bardziej jakaś infekcja,albo sama nie wiem,może Wy dziewczyny tak miałyście?narazie nie mam wogóle czasu,żeby iść do ginekologa) ja jakoś nie będe rozczarowana jak znowu się nie udało,w tym cyklu rzadko się kochaliśmy :/ x ide zrobić kochanemu coś do jedzenia,bo zaraz wraca :D x odzywajcie się dziewczynki x KIKA x nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... ❤️ (KIKA)................22................................6 ..............................10.09 BaByy................20.................................6 .............................15.09 motylekGość..............29........................2 ................................ ❤️ zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08 x Pozmieniajcie daty w tabelce dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpuscilam calkowicie, mam dosc tych rozczarowan. Juz mi nie zalezy, nawet widok malego dziecka nie robi na mnie zadnego wrazenia. Mam szkole, szukam praktyk, tym teraz musze sie zajac. Co ma byc to bedzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIka ja juz nie pamietam jak to bylo ze mna;) mialam taki okres ze taka bylam zmeczona ze musialam sie polozyc po pracy ale to chyba nie bylo to ja mialam plamienie implantacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA123345
co tu tak cicho dziewczny ??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam wczoraj u ginekologa, lekarz powiedział, że u mnie wszystko ok. Staramy się z facetem pół roku o dziecko i nic, powiedział:"Może to jeszcze nie dużo czasu, ale badanie nasienia może zrobić facet". Więc wizytę następną mam 30 września i mam przyjść do niego z wynikami. niestety mój Kochany Puzzel nie bardzo chce iść na te badania.. Tłumaczę mu, że to jest dla nas i niech pomyśli o naszej przyszłości, że lepiej niech teraz wykryją jakieś "problemy" niż potem, kiedy może być już za późno. Nie jest za bardzo przekonany do tego. Powiedziałam mu też, że będę z nim cały czas, więc niech się nie martwi, bo z nim pójdę :) Co Wy byście zrobiły na moim miejscu? Jak przekonać go w 100% że musi iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej :) przepraszam, że się nie odzywałam, ale ostatanio dużo rzeczy mnie pochłonęło. Muszę Wam powiedzieć, że prawdopodobnie - UDAŁO SIĘ!! Na 99% jestem w 4tc :) Zrobiłam wczoraj z ciekawości test owulacyjny (czytałam, że ponoć można wykryć ciążę owulacyjnymi). Kreska testowa wyszła bardzo bardzo ciemna, dużo ciemniejsza od kontrolnej. Dzisiaj operację powtórzyłam. Znowu to samo. Stwierdziałam, że spróbuję z testem ciążowym, ale nie liczyłam na wiele bo to godziny popołudniowe i to na dodatek 5 dni przed terminem okresu. I co? I 2 ciemne krechy!! Normalnie szok :) po prawie 6 msc starań. Także kobietki!!! nie traćcie nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA123345
BaBy wiesz mam ten sam problem :/ Obiecał mi,że pójdzie na badania,ale jak mu o tym mówie to zawsze coś wymyśla.... wiesz ja nie będe go zmuszać,może po prostu ma obawy,a z resztą to jest napewno bardzo 'wstydliwe' dla nich... nie wytłumacze mu za nic ! ja już nie myśle,że się uda....widocznie narazie nie jest mi dany skarb.Jest mi bardzo przykro im bliżej @,ale mimo wszystko się nie nakręcam. x Samuelle noo nie odzywałaś się tyle kochana,a tu takie wieśći !!!Bardzo się ciesze i się odzywaj do Nas !Miałaś jakieś objawy ???Dużo zdrówka dla Ciebie i skarba!!! :* x dziewczyny odzywajcie sie,bo niedługo nikogo nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samuelle GRATULACJE !!!!!! tak się cieszę, że się udało ! :) . . Ja do @ mam jeszcze 9 dni. Nie będę robić prędzej testu dopóki nie będzie mi się spóźniał @. Szkoda nerwów. Codziennie chodzę zestresowana.. Sama nie wiem czym.. Żołądek mnie boli z nerwów.. Jajniki ciągną w dół.. Jestem pewna, że się nie udało.. Nie wiem czy ja nawet mam owulację.. A na te badania nasienia bardzo bym chciała żeby Puzzel poszedł.. Bo jak będzie wszystko ok, to będzie oznaczać problemy u mnie, bo On ma tylko 1 badanie a my?? Tysiące.... Ehhhh.. Jestem ciekawa co jest problemem.. Może problem leży w mojej psychice?? Ale już staram się nie nakręcać.. Teraz pewnie znów nici ze starań.. .Ojjj KIKA musimy ich jakoś przekonać.. My rodzimy dzieci,nosimy przez 9 miesiecy w brzuszku, chodzimy na badania (te bolesne i też normalne), musimy się "rozkraczać" (sory za bezpośredniość) i nie zrzędzimy, a On nie chce iść na 1 badanie.. Ehhh rozumiem, że może to być wstydliwe dla Niego, ale musi wiedzieć, że nie robi tego tylko dla siebie ale DLA NAS. Teraz czuję jak lewy jajnik znów daję mi o sobie znać. Jak byłam u gina w czwartek, to powiedział, że wszystko ok, że nie ma żadnych torbieli. Ucieszyłam się, bo zawsze co przychodziłam jakieś miałam, a teraz rok mija i nie ma ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się nie odzywałam :-* Jakoś tak głupio wyszło. Młody poszedł do przedszkola, odrazu złapał jakiegoś wirusa... Dodatkowo w pracy młyn... - Co do objawów - hmmm no sprawa jest trochę dziwna bo w pierwszej ciąży na tydzień przed @ miałam obolałe podbrzusze, tkliwe piersi (noszenie stanika było gehenną, a mam dość małe piersi) i zmienność nastrojów. Test wyszedł mi ledwo ledwo dzień przed @. A tym razem tylko momentami byłam (i jestem) jędzowata, od czasu do czasu zabolał mnie jajnik- raz jeden raz drugi. Piersi w ogóle mnie nie bolą i jakoś dopoiero od dzisiaj rana pobolewa mnie podbrzusze jak na @. No i test wyszedł mi pozytywny 5 dni przed @ :) - Baby co do badania nasienia - wiesz to dość wstydliwa sprawa i może faktycznie zaczekaj ejszcze troszeczkę. Jeżeli go zmusisz do tego to później każda sprawa związana z ciążą i staraniami będzie mu się źle kojarzyć. Chłopy to dziwne stworzenia :o Niby chcą, ale nie chcą. Wiem coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet niewiem kiedy mialam owulacje. Ostatnio cykle mam coraz krotsze. Wedlug obliczen wypadl 6.09. Nie mam testow owu wiec nie wiem. Przy cyklach 27dniowych pozytywny test owu mialam juz 11dc.Zobaczymy. Ja juz sie nie ludze bo mam dosc liczenia i czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś mój 27 dc i dostałam @.. Zawsze miałam 32-33 dniowe cykle.. nie wiem co jest, może dlatego że brałam d*phaston? nie mam pojęcia. trzymam w takim razie za Was kciuki, żeby Wam się udało !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamnica
witajcie! promyczkowa, też mam cykle co 27dni. Również koło 11dc miałam objawy owu i w 13dc test pokazał dwie krechy. Niestety mąż w delegacji i nici z tego wyszły :( Liczę na kolejny cykl choć nie wiadomo jak to bedzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja dzisiaj powinnam dostac @,ale jak narazie nic,jak zwykle pewnie organizm mi plata figle,wiec tylko czekam ... Przeziębienie mnie jakieś złapało :/ x Cicho się tu zrobiło :/ gdzie jesteście dziewczyny ? :D BaBy następny cykl i nadzieja :) będzie dobrze!!! KIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKUŚ Kochana ja juz trace nadzieje. Niby 7 cykl, ale to dużo już miesięcy starań i nic.. ehh nie wiem. Nie mogę się poddawać- wiem, ale ciężko tak.. A może @ nie dostaniesz?? :D Jest tak jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................6 ..............................10.09 BaByy................20.................................7 .............................6.10 motylekGość..............29........................2 ................................ serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08 . . Dopisujcie się Kochane !!!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana musi być dobrze!!!nie wiem,zawsze mam tydzień przed bóle @,ale może przez stres mi się spóznia. x jej była bym bardzo szczęśliwa jak by @ nie przyszedł,ale to chyba nie realne :/ poczekam jeszcze z 3 dni i napewno mnie zaskoczy... Byłam pewna,że dzisiaj dostane,a podpaska czysta,mam nadzieje,że albo szybko się zjawi,albo wogóle .... x cicho się u Nas zrobiło,aż dziwne... BaBy znalazłaś prace ??? ja ciężko pracuje cały czas i już mam dosyć ... zaraz ide się kąpać i spać,bo padam :/ KIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje. Ide nadal się uczyć: Technik Usług Kosmetycznych. Zawsze jakiś papierek. Pracy szczerze jakoś specjalnie nie szukam. Oj współczuje KIKUŚ. Myślę, że może teściora zrób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co jak na złość nie mam....tak jak zawsze miałam kupione na zapas,tak od tego miesiąca powiedziałam sobie,że koniec z tymi wymyślonymi objawami i robieniem testu,bo 'na pewno' się udało ... poczekam jeszcze 3 dni i może przyjdzie ta małpa ... :/ x jasne kochana papierek zawsze się przyda!!! co z dziewczynami,żadna już prawie nie pisz na naszym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj mam silny bol jajnika, wyczulam ze jest powiekszony. Chyba pojde do gina bo niepokoi mnie to. Czasem tak mam nie wiem czemu. W styczniu ostatnio bylam sie przebadac i bylo wszystko ok cytologia tez ok druga grupa. I do do tego ten dziwny bol tak jakby skurcze na miesiaczke, moze stan zapalny mnie dopadl. Eh zawsze cos.... Do @ mam jeszcze 10dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... (KIKA)................22................................6 ..............................10.09 BaByy................20.................................6 .............................15.09 motylekGość..............29........................2 ................................ zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25...............................8 ..............................11.09 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc :) no ja 2 miesiac sie staram, ale nigdy nie umiem wyliczyc z dokladnoscia okresu ani dni plodnych ech ...;/ z mezem coś tego 18,22,23,26,28 i 1 wrz a ostatni mialam 12-17 sierp, wlasnie czeakam na okres mam nadzieje ze nie bedzie..... nie wiem czy robic test wlasnie bo mam go w domu;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... (KIKA)................22................................6 ..............................10.09 BaByy................20................................7 .............................6-7.10 motylekGość..............29........................2 ................................ zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25...............................8 ..............................11.09 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prmyczkowaowa
Dziewczyny piszcie cos. A moza ktorejs z Was udalo sie zajsc w ciaze? Ja w piatek bylam u Gina bo mialam straszny bol jajnika, zrobil USG i powiedzial, ze wszystko ok mozliwe, ze moglam miec pozniejsza owulacje czasem tak sie zdarza. Zapisal mi Luteine na te moje ostatnie nieregularne cykle. Mam zaczac brac w nastepnym cyklu od 16dc do 26dc. I zapisal tez CASTAGNUS. Licze, ze do konca roku mi pomoga w zajsciu w ciaze. Do @ zostalo ok. 5-6dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczkowaowa- Ja tez mam taka nadzieje, że zajdziesz w ciąże :) Ja właśnie dziś zaczęłam kolejne starania. Postanowiłam, że pójdę do lekarza 30 września (bo na wtedy mam termin wizyty) i powiem mu czy dałoby radę wysłać mojego Puzla na skierowaniu na badania nasienia. Bo szczerze mówiąc troszkę drogie są te badania.. nie mamy za dużo kasy na to.. A jeśli jest to refundowane to po co mamy płacić. Dlatego też nie chciał iść na te badania. Jeszcze remontujemy teraz kuchnie.. Teście nam pomagają, bo sami nie dalibyśmy rady.. :( Ale dobrze, że ich mamy :) To mój 7 cykl starań. jestem ciekawa ile jeszcze sobie poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×