Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CO UBRAC W TAKI UPAŁ NA WIZYTE DO GINA

Polecane posty

Gość gość

Za 2 godziny mam wizyte u gina.Upał kazdy wie jaki jest.Nie chce ubrac sie zbyt wyzywajaco,ale nie bede sie gotowac przeciez jak na dworze u mnie jest 35 stopni....Chciałam ubrac sukienke tak gdzies do polowy uda moze minmalnie,ale naprawde minimalnie krotsza.Gora cała zakryta,zadnego dekoldu,krotki rekaw.Nie jest tez obcisła,tylko w tali. Chodzi o to,ze chce ubrac sandały na wysoki obcasie i platformie,i wlasnie nie wiem czy tak wypada...krotka sukienka i mini?Lubie chodzic na obcasach,mam co prawda plaskie sandałki,a;e nie bd pasowały do tej sukienki.Myslicie,ze stroj nie bedzie zbyt wyzywajacy?W koncu sukienka u gory jest zabudowanai tak bd sie gotowac w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc nie wiem czy tak wypada krotka sukienka i obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginowi obojętne co ubierzesz, przecież i tak będzie Cię badał bez ubrania :P chyba, że przejmujesz się kobitami w poczekalni ;) ale to też nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo gin nie ma co robić tylko będzie się doszukiwał podtekstów w twoich łachach, lepiej martw się ludźmi z ulicy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie wiem,on i tak wszytsko widzi:P Troche wlasnie seie przejmuje,bo tam prawie zawsze same ciezarowki,nie uwazam sie za osmy cud swiata(tez mam ciaze za soba),ale jestem dosc atrakcyjna i te babki zawsze sie dziwnie patrza jak mam spodniczke ubrana jakas bluzke dopasowana czy cos.I to nie tylko o mnie mowie,dosc czesto chodze do gina,bo miałam problemy i jak zdazyla sie mloda,ladna,ladnie ubrana dziewczyna to tez ciezarowki krzywo patrzyły.Jezuu te baby,ja tez bylam w ciazy,ale na szczuple laski wtedy nie partrzylam krzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
Sukienka do pół uda zawsze będzie wyzywająca, więc nie rozumiem pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skromnością nie grzeszysz.... załóż co chcesz, dla niego nie ma znaczenia, ale dla Ciebie widzę ma ogromne... ja w wysokich butach w upały nie chodzę, noga mi się męczy bardzo szybko. Mini jak najbardziej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w czym mam isc?W jeansach i zaparzyc sie wiadomo gdzie na amen?Mam sukienke do kolan czy tam przed,ale elegancka.Szorty?Tez beda wyzywajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
Jak chcesz chodzić letnio, ale nie wyzywająco, to kup sobie skukienkę do kolan:) A dziś idź w tej miiiiiiiiiiini, chyba lepiej niż w jeansach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jezu idz w czym chcesz
nikogo to nie obchodzi, a juz najmniej ginekologa. Jak sie boisz bab w poczekalni to załóż worek pokutny. No niesamowity problem, rzeczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasuje mysle a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenkaaaaaaaaa
Ja tam latam w szortach i widzę, że większość dziewczyn też. Nie przejmuj się tak, nie można tak żyć przejmując się wszystkimi. Może wcale nie patrzyły krzywo, może sama sobie tak wkręciłaś, a nawet jeśli, to pewnie były zazdrosne. Nie pytaj więcej, bo to błahy "problem" i ludzie mogą zacząć być niemili. więcej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to maja problemy Dzis obchodzi 36 urodziny i w taki upał chodzę tylko w krótkich spodenkach Nawet do ginekologa bym założyła, albo jakaś spódnice i nie za długa bo chodzę tylko w krótkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę na świecie nie ma już większych problemów? Ubierz się tak jak ci wygodnie, profesjonalnego ginekologa nie będzie obchodziło to jak wyglądasz. Tylko podmyj u niego tzipe przy takich upałach mozesz smierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulerr
Idź bez majtek dobra kobieto!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ulicy są setki ladniejszych do ciebie kurvo więc nie spinaj sie tak i nie uwazaj siebie za taką pieknosc zwlaszcza ze juz rodzilas ty wywloko wiec pewnie i tak ci wszystko wisi ty glupia stara dziwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wróciłam :o Lekarz wyrzucił mnie z gabinetu bo śmierdziało mi z pochwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę ,że w tak upalny dzień wszyscy będą mieli w d***e co ty masz na sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy nie wypada zakładać krótkiej spódnicy i obcasów? Ja noszę Kiecki do pół uda, z dekoltem i do tego buty na obcasie. I nie wyglądam jakoś specjalnie wyzywająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×