Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bateriaaa

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką

Polecane posty

Gość bateriaaa

Czy ktoś ma baterię kuchenną z wyciąganą wylewką? Dostałam właśnie nabyta w sieci i próbuję wyobrazić sobie, jak to ma działać. Nie wiem, czy jej nie odesłać. Moje wątpliwości budzi sposób połączenia ruchomej głowicy na wężyku z resztą baterii. Moje pytanie brzmi, jak to wygląda w waszych bateriach? Czy to połączenie jest jakoś na zatrzask czy coś takiego, bo moja to co najwyżej będzie chyba jakoś tak wisieć z tej baterii, tzn nie widzę sposobu, żeby ona była przymocowana nieruchomo. Czy o to chodzi, że to się tylko tak luźno wkłada, czy coś z tą moją baterią jest nie tak? I w ogóle, jak wam się użytkuje takie baterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W komplecie jest ciężarek który mocuje się na przewodzie wylewki/słuchawki.Powoduje on powrót wylewki na swoje ,bazowe miejsce.Nie ma żadnego zatrzasku,po prosto przewód wylewki wkręcasz do baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateriaaa
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Oto mi chodziło. Tak widzę ciężarek i obejrzałam w sieci jak to się montuje. Tylko sądziłam że może w innych bateriach to połączenie jest jakieś konkretniejsze. Zastanawiam się, na ile praktyczna w użytkowaniu jest taka "wisząca bateria". Ogólnie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateriaaa
Wisząca głowica, znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zamocujesz ciężarek w odpowiednim miejscu to nic ci nie będzie wisieć.Po to on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateriaaa
Ok, dzięki. Muszę się chyba wybrać do sklepu, żeby to zobaczyć. Problem w tym, że tak czy tak muszę chyba reklamować tę baterię, bo w żaden sposób głowicy nie da się wkręcić do węża (zupełnie inne końcówki). Coś tu nie gra. Węża można w ostateczności dokupić osobno. Muszę się zastanowić, co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Agnieszka
Jednio co ci będzie zwisać to twój rozum, nie potrafisz przemyśleć zakupu? Skoro masz za mało wyobraźni trzeba był najpierw iść do marketu i zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości. Nienawidzę takich bab w sieci,zawsze są z nimi problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam baterię z łazienki plus z wyciąganą wylewką i jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania. dużo łatwiej utrzymać zlew i blat w czystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie rozważam zakup baterii przez łazienkę plus - jak u nich wygląda dostawa? długo trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli mają produkt na magazynie to od zaksięgowania płatności dostaniesz go nawet w ciągu 24h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markusiak
Proszę bardzo - http://www.sanit-express.pl/kuchnia,grohe,scp.html Kwestia tego jaki macie budżet, ale generalnie baterie powinno się kupować biorąc pod uwagę jakość, to musi być rozwiązanie z najwyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomsonka
Wydaje mi się, ze w takim przypadku będziesz jednak musiał kupić nową baterie. Niezbyt ciekawie Cię załatwili ale popatrz może na ofertę marki KLUDI , mają w swojej ofercie bardzo fajne baterie czy to kuchenne https://www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/kludi-bingo-star/ czy łazienkowe. Spokojnie dostosujesz coś do swoich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jeśli o mnie chodzi to parę razy zdarzyło mi się kupować rzeczy do takich instalacji przez internet i ostatnio robiłem zlecenie dla szpitala to specjalne baterie zamawiałem w hurtowni Swatt ( www.swatt.pl ). Dobra obsługa, a sama bateria idealnie się nadaje do szpitalnych łazienek. Długa, praktyczna, wygodna w montażu. Warto u nich się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle działa internetowa hurtownia Swatt na stronie www.swatt.pl Wybór mają urozmaicony, jest dużo modnych stylizacji jeśli chodzi o natryski czy baterie – łazienkowe i kuchenne. Szybka wysyłka, kompletowanie zamówień nie zajmuje im dużo czasu, a już trochę mi sprzętu wysłali, także nie jest też tak że tylko w przypadku pierwszego zamówienia tak to sprawnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam baterię mosiężną od www.armaret.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś cie pytał co ty polecasz żałosny jełopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisiek65

Sprawdźcie w sklepie producenta Sotbe, wiem że mają dobre jakości baterie łazienkowe i kuchenne bo mój sąsiad niedawno wymieniał wszystkie i u nich zamawiał. Z tego co mówił to jakość jest dobra no i cena była adekwatna. A widziałem że wybór mają duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrej marki są baterie Sotbe, sami tam zamawialismy. Ładna no i nowoczesna . Na pewno lata nam będzie służyła. I tak jak chciałam w stylu skandynawskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mamy baterię z Sotbe, polecam marke. solidne, nowoczesne, trwałe baterie. Nie to co te z marketów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałam baterie w cermagu - moim zdaniem bardzo ok armaturę mają no i spory wybór! można znaleźć dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie baterię marki sotbe, już kilka przerobilismy ta jest rzeczywiście trwała

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2021 o 22:30, Gorecka napisał:

to kup sobie baterię marki sotbe, już kilka przerobilismy ta jest rzeczywiście trwała

 

Masz rację, Sotbe ma znakomite baterie, na pewno te posłuża latami, a nie jak te z marketu na kilka miesięcy. Nowoczesny design, polecam i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×