Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do tych którzy maja dzieci( bez obrazania się)

Polecane posty

Gość gość

dlaczego sprowadziliscie na ten nudny i przykry swiat kolejne istnienia? odpowiedzcie szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoktaj
he he moj swiat akurat nie jest nudny i przykry. Ale jak ty na takim sie obracasz to moze rzeczywiscie lepiej dzieci nie planuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa odpowiedzi bo tez tak uwazam i ciagle waham się czy stworzyć rodzinę czy sobie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie myslenie,ot tak bo przeciez tak trzeba a poza tym musi ktos d*pe na starosc wycierac;Pmasakra;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz je zrobiłam . to trzeba je wychowac dobrze choc nie zawsze sie udaje .Po to sa bo maja prawo do zycia mam dla kogo wstawac ubierac sie i pracować :) Chce ogladac jak rosna i chce dozyc wnuków to mój sens .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 16:48 a jak Ci syn lub corka oswiadczy,ze nie planuje dzieci?:Pdasz im wtedy zyc czy zrobisz pieklo z zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie zamierzam sprowadzać dzieci na ten podły świat :) bo jest podły i to nie zależy ode mnie... U mnie mogą mieć jak w raju, a wyjdą na ulicę i ktoś może je skatować... Przed tym ich nie uchronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz świat jest piękny
Oboje mamy stałą, względnie dobrze płatną pracę, mamy mieszkanie, planujemy budowę-jeszcze ze 3-5lat musimy odkładać na ten cel. Co roku jeździmy na wakacje, w każdy weekend spotykamy się z przyjaciółmi. Jesteśmy szczęśliwi, kochamy się,więc czemu nie mielibyśmy ukoronować tej miłości? Dziecko jest naszym połączeniem, z naszej miłości zrodził się bardzo mądry, wesoły i kochany chłopiec. Życie jest piękne, ja tam nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam dzieci z innych
bardziej osobistych powodów, ale ten też ma jakieś znaczenie - ten świat, ten kraj, to życie, nie jest niczym na tyle pozytywnym, żeby kolejną osobę tu świadomie przywoływać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziecko z... milosci. Tak trudno w to uwierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie trudno w to uwierzyc ale to troche nie jest odpowiedz na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego...hmm dla mnie ten świat nie jest nudny :) owszem czasem przykry ale to nie powód by nie mieć dziecka...akurat dzieci powodują że świat jest piękniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 16.49 Tak dam im zyć ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny żałosny topik.. skoro nie planujecie dzieci to po co wchodzicie na to forum.. posiedźcie sobie gdzie indziej i ponarzekajcie.. jest pełno forum dla osób które widzą świat tak smutno jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadaj to pytanie swoim rodzicom, z cala pewnoscia jest z toba cos nie tak i wydajesz się być naprawdę nudnym człowiekiem zakladajac takie bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko powstalo z milosci, nie y miec na starosc sluzacego z dziecka, nie z wpadki, nie pod wplywem otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc kobiet rodzi dzieci wlasnoe dlatego ze ich zycie jest nudne i puste i musza jakis sens nadac swojej marnej egzystencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wspolczujey twojej matce, ze sprowadzila cie na swiat z "braku laku". Musi byc okropnie ci wiedzac, ze poprostu mamusce sie nudzilo i dla zabicia tejze nudy zrobila sobie ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprowadzilam,bo tak chcielismy z mezem. Mamy jedno dziecko, piekny dom, pieniadze, dobre prace, a poza tym kochamy sie I dla nas swiat wcale nie jest nudny I nigdy nie byl. A nasza corka jest tylko dopelnieniem naszego szczescia. Jesli dla kogos swiat jest nudny I przykry to rzeczywiscie nie powiniem miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie i meza dzieci to szczescie,nasze zycie byloby szare i smutne gdyby nie dzieci.Podroze i pieniadze to nie wszystko dalej bysmy czuli pustke gdyby nie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest wygodny to zawsze znajdzie wytłumaczenie ,że po co spladzac dzieci. Mam 2 synów i myślę o 3 dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja? Dlaczego? Dla uczucia zwycięstwa w wyścigu ewolucyjnym. Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam na pytanie: u Nas dzieci są wynikiem Naszej miłości. Mamy bliźniaczki i jesteśmy teraz pełną i szczęśliwą rodziną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama się nad tym zastanawiam. Mam 1 dziecko planowane i od kiedy się urodziło (córka) zastanawiam się po cholere sprowadzałam człowieka na ten beznadziejny świat :/ tyle bólu przed nią - chociażby poród, choroby, a na koniec śmierć. Zachodząc w ciąże nie dałam życie tylko skazałam kogoś na śmierć- głupie to, ale tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??!
Ten kto zaproponował ten temat, to jakiś imbecyl!!! Ja jestem z 4 dzieckiem w ciąży i jak by tu powiedzieć- jestem szczęśliwa:-) Dziecko to powołanie i życie. Człowiek, który nie chce mieć dzieci, z czasem zdziadzieje i nigdy nie dorośnie, będzie wiecznie małym dzieciakiem. To moje zdanie:-) (bez obrażania się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa krowa
Ja mam dzieci, bo jak będą obrotne jak ich rodzice, to będą miały w życiu wszystko :) uważam, że prócz zła, to na świecie jest rodzina, cudowne dzieciństwo, miłość, świetne i niezapomniane czasy studenckie i wiele innych. A nikt nie obiecuje, że będzie łatwo, ale trzeba uczyć potomstwo optymizmu i radości z życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??!- imbecyl to jesteś Ty i pedofil skoro jestes Z dzieckiem w ciąży. Naucz sie poprawnie wysławiać najpierw zamiast wylewac swoje denne mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sens życia to dziecko u mnie
W moim przypadku świat jest do d**y,ale dziecko nadaje sens mojemu życiu,sprawia że chce wstawać i uśmiechać się. Mam nadzieję że będę babcią kiedyś,ale co będzie nie wiem. Bez mojego dziecka,nie miałabym co robić tutaj,nie widziałabym sensu,to dla niego oddycham. To przykre,bo człowiek powinien być szczęsliwy bez względu czy posiada pociechę czy nie,ale ja sporo przeszłam. I dzięki małemu serduszku chcę żyć,cieszę się,wstaję z myślą że będziemy spędzać czas. A gdy dorośnie? Mam nadzieję że wychowam go na porządnego czlowieka,że będę cieszyła się jego szczęściem,że będziemy mieć kontakt. I będę patrzyła jak samodzielnie wkracza w dorosły świat. Nie żałuje ani chwili,że mam u boku drugie bijące serce. Wiem że są ludzie co myślą inaczej i mają prawo. Dla każdego sens życia oznacza co innego i ja to rozumiem,nie zamierzam się kłócić. I nie wstydze się napisać,że moim sensem życia jest moje dziecko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Hmmmm bo nie brałam pod uwagę tego o czym mówisz. Nic nie jest czarne lub białe. Świat może i jest taki jak mówisz ale jest też piękny. Najcudowniejsza jest miłość do ludzi, zwierząt kwiatów. Autorko moja droga nie patrz na świat w ten sposób, pojedź w kilka fajnych miejsc zmień otoczenie na takie gdzie ludzie są serdeczni, mili, będą Cię doceniać. Świat jest jaki jest ale to tylko MY możemy coś zmienić ale napewno nie narzekając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×