Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki tam typ

Moja kobieta ciągle zasypia przed TV

Polecane posty

Gość Taki tam typ

Hej. Pisze bo w sumie nie wiem co mam zrobić. Znajomym się nie pożalę, bo zbagatelizują problem. A rozmowy z "zainteresowaną" niewiele dają. Od 3 lat żyję i mieszkam z moją dziewczyną. Oboje pracujemy i w sumie wszystko jest w jak najlepszym porządku, gdyby nie jedna rzecz która za każdym razem podnosi mi ciśnienie. Niemal codziennie po powrocie z pracy moja ukochana zalega przed TV i tam zasypia. Już mnie to tak drażni, że powstrzymuję się aby nie wyskoczyć na tym forum z dosadniejszymi epitetami. Włącza sobie jakieś bzdury, leży i w pewnym momencie po porstu zasypia. Jak ją budzę i mówię, aby poszła już do wyrka normalnie to słyszę "zaraz", "za chwilę", "ja oglądam", "jak się skończy program"... No K!@@#$a... Po 3 min. znowu zasypia i można tak w kółko. Nie wiem czy mam ją oblewać wodą czy co? A nie daj Bóg podnieś na nią głos to zaczyna się obrażać, burzyć, pierniczyć, że nie jestem wyrozumiały itd. Na Boga... co to za różnica, czy przyjdzie do wyra od razu czy za 3-4h (bo na tym zazwyczaj się kończy - a następnego dnia tylko przychodzi skruszona i przeprasza że zasnęła). Czasem mam wrażenie że nie chce ze mnązasypiać ani leżeć w jednym łóżku jak ja nie śpie. Czy to może być powodem? Może niepotrzebnie marnuję czas. A może to jakaś choroba? Co mam zrobić aby to się jakoś zmieniło? Pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo jak woja kobieta :) zmęczenie mój drogi, może źle reagować na skoki ciśnienia. Ja mam depresje i tez dużo śpię. Pogadaj z nią spokojnie, może ma jakiś problem..czasem wystarczą wahania hormonalne i kobiety już są nie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiekszyc jej aktywnosc fizyczną odstawic kawe i zmienic dietę na wysokoowocową ;) Miałam to samo do momentu az zaczełam systematycznie chodzic na fitness i zmieniłam diete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się wydaje, że ona po prostu unika bliskości z Tobą, seks jej się znudził :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglada wasze zycie sexualne? Sory za pytanie o takie szczegoly ale wiesz co? Ja robilam tak samo po to zeby uniknac sexu, dobierania sie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest przemęczona, jak tez tak miałam, włączyłam tv, albo czytałam książkę i zasypiałam, nie wiem nawet kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×