Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dom weselny, restauracja na uroczystość - okolice Łukowa, co polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Powoli zaczynam się rozglądać za lokalem, w którym mogłabym wraz z narzeczonym zorganizować uroczystość weselną. Mieszkamy pod Łukowem, lecz stosunkowo od niedawna. Czy macie może jakieś propozycje? Zależy nam na pokojach gościnnych, gdyż chcielibyśmy przenocować gości, a nie bardzo widzimy inną opcję. Byłabym wdzięczna za rozwinięcie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka_85
Szczerze mogę Ci polecić Dworek Eden na ul. Ławki. Mieszkam w Łukowie od lat i uważam, że to bardzo dobra oferta, oczywiście oferują noclegi również. W sieci powinnaś znaleźć ich stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ławki to wioska a nie ulica, choć można ją uznać za część Łukowa. Byłam w tym dworku raz i powiem, że zrobił on na mnie ogromne wrażenie. Świetna lokalizacja, z dala od zgiełku, jest dużo przestrzeni wewnątrz i na świeżym powietrzu, altanka też. Pamiętam też, że się najadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sala weselna Jata. polecam. jedzie sie do niej w kierunku Zarzecza Lukowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia amoruso
chciałbym się jeszcze spytać o obsługę lokalu Eden. Ktoś tam miał wyprawianą imprezę? Jak to wszystko wyglądało? Ogólnie dworek wygląda bardzo interesująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przyjęcie w palacyku fantazja w sieciaszcze, obsługa super, sala nowa bo otwarta w maju 2012. Konkurencyjna pod względem standardu na łukowskim rynku :) pokoje dla nowożeńców i gości tez są. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUKAN RP
sonia amoruso - sądzę, że organizacja stoi na wysokim poziomie. Moja siostra wyprawiała tam wesele i powiem Ci, że zabawa przednia, niczego nie zabrakło. Żadnych problemów, obsługa na plus, posiłki na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś orientuje się w cenach jeśli chodzi o Eden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukajcie sobie ofert na gdziewesele.pl/lubelskie/ Znajdziecie tam oferty samych godnych polecenia lokali, a dodatkową rekomendację stanowią opinie wystawiane przez same pary młode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenwood
Może będzie na stronce internetowej. Zajrzyj sobie. A jak nie to można się zawsze skontaktować z tym lokalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucicie adres strony do tego lokalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.dworek-eden.lukow.pl google nie gryzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie tam, ale ciekawe jestem jak opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o sale w tej okolicy to ja polecam Parisel Palace. mialam okaz****awic sie tam na weselu siostry i bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o sale w tej okolicy to ja polecam Parisel Palace. mialam okaz****awic sie tam na weselu siostry i bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom z województwa mazowieckiego, które rozglądają się za dobrym miejscem na wesele polecam www.siodmeniebo.info Jest to dom weselny, który znajduje się w Czerwińsku nad Wisłą. Tam na pewno zorganizujecie udane wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×