Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lknkjbhvhgchfch

wzielam tabletki poronne w 7tc

Polecane posty

Gość lknkjbhvhgchfch

tydzien temu... krwawilam . Myslalam ze sie oczyscilam wczoraj chcialam skontrolowac u gina nie mowilam o tabsach tylko ze pojawilo sie krwawienie i mam jeszcze plamienia a on do mnie ze z krwawieniem to od razu do lekarza powiinam przzjsc i mam brac luteine i ze z zarodkiem wszystko ok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknkjbhvhgchfch
co robic ledwie kase na tabletki uzbieralam , ucze sie nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pech, to pech. Nie bierz żadnej luteiny, może jeszcze poronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie istotka w Tobie ma silną wolę życia:) teraz proś Boga żeby dziecko było zdrowe... bo słyszałam o takich przypadkach kiedy dzieci rodziły się po próbie usunięcia chore bądź niepełnosprawne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknkjbhvhgchfch
co robic powiecie? nie uzbieram znów kasy bo ledwie na tamte pożyczyłam. Mama jest w ciąży, niedługo rodzi na jedzenie pozycza i w sklepie na zeszyt bierze. Kasy brak. A chłopak jest z innego miasta 300 km ode mnie. To była internetowa znajomość z fotki. Nie znam jego adresu on był u mnie kilka razy w ciągu pół roku. A jak pisalam mu o ciąży to konto usunął z fotki a tel ma wylaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ta 20 latka w ciąży co ma mętlik w głowie, z innego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknkjbhvhgchfch
nie moge czekac az poronie bo zaraz minie za dużo czasu. A mama jak sie dowie ze ja tez jestem w ciazy to mnie zabije, pogoni z domu. ja sie ucze w technikum, nie mam pracy na utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe marne prowo. Chociaz...nie chyba nie uwierze , że sa tak głupie dziewcyzny, że dają d**y facetowi, ktorego nawet adresu nie znaja i którego kilka razy widziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknkjbhvhgchfch
ja nie mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówkadmnn
Ooo kurde.. ale masz lipe, ciezki przypadek.. zebys sobie i dla dziecka biedy nie narobila, bo te tabletki sa bardzo silne i moze nie daj Boze cos stac sie dla dziecka, np urodzi sie chore.. tego, ze wzielas tabletki nikt Ci nie udowodni, takze spokojnie! chodz na wizyty do gina, kontrolowac, czy z dzidzia jest wszystko ok, bo jezeli bedzie chore, mozesz poddac sie legalnej aborcji.. szczerze Ci wspolczuje, kiepska sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknkjbhvhgchfch
a po co mi byl jego adres skoro nie mialam na bilet zeby tam jechac 300 km? on przyjezdzal. Myslalam ze nam sie ulozy a nie ze on stchorzy. Spotkan bylo kilka ale codzienne wiadomosci, telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknkjbhvhgchfch
ja nie chce dziecka bo nie damy rady z mama z 2 malymi dziecmi (to znaczy moje , mamy) w dodatku mam jeszcze male rodzenstwo 3 latka i 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka hitlera też chciała aborcji ale w ostatnim momencie się rozmysliła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówkadmnn
Naprawde nie wiem co mam Ci powiedziec.. ale chyba nie masz innego wyjscia, jak urodzic.. ewentualnie aborcja jak dziecko bedzie chore. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli udowodniliby jej próbę aborcji, to nic jej nie mogą zrobić. Karnie odpowiada tylko lekarz wykonujący zabieg i personel medyczny asystujący w zabiegu. Niedoszłej matki nikt przed sądem nie stawia. Tylko tego by brakowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówkadmnn
Myslisz, ze ona teraz mysli o tym, czy odpowie za to karnie? Jej sie swiat zawalil, wspolczuje.. bylam kiedys w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno urodz to dziecko nie zabiaj!wiem ,ze ci ciezko ale kiedys bedzie ci ciezko zyc z tym ,ze zabilas kogos kogo nosilas pod sercem...urodz i oddaj do adopcjii,tyle jest par co pragna malucha a nie moga miec....nikt ci w spzitalu nie bedzie prawil moralow,poprostu zrzekniesz sie praw a dziecko znajdzie szczesliwa rodzine..pomysl prosze o tym..nie zabijaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówka, Nie, ale wiele osób myśli, że skoro aborcja na życzenie w Polsce nie jest legalna, to że kobieta usiłująca, albo poddająca się aborcji odpowiada karnie. Chcę po prostu wyprowadzić ludzi z błędu. A tak na poważnie, jeśli to nie prowokacja, to ja autorce szczerze współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się właśnie kończy zakaz skrobanek w naszym pięknym rozmodlonym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówkadmnn
No wlasnie ewentualnie mozesz oddac dziecko do adopcji.. ja bylam w ciazy, usunelam (4tydzien) i szczerze mowiac, nie jest mi ciezko po tym jak usunelam, bardziej bym cierpiala oddajac dziecko do adopcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kieruje te słowa do wszystkich nawiedzonych bab, które patrzą tylko przez pryzmat swojego dobrobytu. Kilka lat temu poznałam kogoś było super ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Pewnego dnia straciłam prace wszystko zaczęło się sypać zostałam bez środków do życia i nagle okazuje się ze jestem w ciąży. Mój wspaniały facet od razu mi powiedział ze kategorycznie jest chce dziecka. Postanowił pomoc mi tylko w taki sposób i kupić mi tabletki. Ja chciałam z nim porozmawiać myślałam że zmieni zdanie to skonczylo się na tym ze dostałam zdrowo po ryju. Jak myślicie drogie bogate koleżanki mające wspaniałych mężow dostatnie życie co mialam zrobić będąc bez pieniędzy niczego urodzić i co potem...oddać w obce ręce i całe życie się zastanawiać co z dzieckiem czy jakiś pedofil w rodzinie zastępczej nie robi mu krzywdy czy nie oddany został jakimś dewianta za granicę itd....Wam łatwo mówić nie usuwaj daj życie pozwól dziecku się urodzic itd...ale gdybyście były w takiej sytuacji jak ja i wiele kobiet w tym kraju pozostawionych same sobie bez pomocy i wsparcia to inaczej byście śpiewały. Bo jak to się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A te wasze fundacje i inne zakłamanie organizacje to fikcja. ..zwróciłam się o pomoc i powiem tyle jedna wielka sciema. Na koniec powiem tak droga pani jedna z drugą oplywajaca w dobrobycie żyj sobie szczęśliwe w swoim raju i nie wtracaj się do nas ubogich i nie potepiaj takich jak ja bo nigdy nas nie zrozumiesz. ..ja wolałam usunąć niż skazać dziecko na życie w nędzy po to żeby taka jak ty była zadowolona i żeby Twoje bogate dziecko wytykało moje palcem ze jest biedne. Idźcie lepiej do kościoła wspomóż księdza który oplywa w dostaku zamiast dać potrzebującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz jeszcze ta luteine bo ja bardzo potrzebuje a ty jak masz wyrzucic to chetnie odkupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddać to można psa, a nie własne dziecko i to komu rodzinie, która czeka, a jaką mam pewnosć jaka rodzina czeka? Wystarczy właczyć telewizje i słyszymy, rodzina zastępcza znęcała się nad dziećmi, o morderstwach nie wspomne, pedofilach innych, handlu żywym towarem. Oddaj dziecko i myśl całe życie czy coś złego się mu nie dzieje. Zyj z tym piętnem niech cię ludzie codziennie wytykają palcami że oddałaś własne dziecko że jesteś wyrodną matką itd...wiec lepiej kupić już te tabletki zapobiec wielu tragedią mówiąc krótko wybrać większe zło....A tak na marginesie czy ty byłabyś w stanie oddać? A może posłużyłabyś się śliskim kocykiem? Ale pewnie nie musisz Pani bogacka bo nie jesteś w sytuacji takiej jak ja i innych kobiet wiec moze się nie wymądrzaj bo nie wiesz co to znaczy nie mieć pracy, kasy i itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to urodz to dziecko nastaw sie na problemy ze strony matki itd a ojciec czy chce czy nie chce bedzie placil alimenty bo mu sad kaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki są do 12 tygodnia Musisz powtórzyć .... Zapytaj się tego co ci sprzedał co teraz robić .może poradzi albo wyślę następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo idz do gina i powiedz jaka sytuacja moze ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuja takie tabletki poronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, że to napiszę ale.. znałaś gościa tylko z internetu kilka razy się z nim spotkałaś i już musiałaś się z nim walić ? To musiałaś się liczyć z konsekwencjami, ale widać, że serca ani rozumu nie masz skoro bez żadnych wurzutów sumienia i próbowałaś zamordować dziecko. Przecież możesz je oddać do adopcji jak urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam jedno dziecko dziekuję za dobre rady pod tytułem ojciec bedzie płacił otóż jak nie bedzie chciał to nie bedzie płacił i nikt mu nic nie zrobi. Mnie na dziecko płaci Fundusz Alimentacyjny 200zł wiesz weź ty się zastanów co ty mówisz kobieto....za 200zł psa nie utrzymasz a nie mówiąc o dziecku które trzeba ubrać nakarmić potem wysłać do szkoły gdzie wyprawka to ok 1000zł plus składki i inne pierdoły które mamusie takie jak ty wymyslają bo nie mają co z kasą robić i myslą że inni tez typu dziś daj na malowanie klasy jutro na papier do drukarki a w czerwcu na prezent dla miłej pani wychowawczyni czyli złota kolia albo w najlepszym przypadku perfumy za 600zł. ...wycieczki inne choroby leki itd...dla was to takie proste. To moze dam ci 500zł góra 1000 i kaze ci zapłacić mieszkanie +media składki w szkole kupić buty dziecku kurtke na zime i żyć cały miesiąc itd....A tak na marginesie to jak się nie ma na klinike na Słowacji 2000zł to się kupuje tabletki za 400zł z czego się połowe pożycza bo 1000zł/m-c to za mało na takie zakupy nie sądzisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra bez takich tam rad dziewczyna ma problem czasu nie cofnie teraz musi znalezc rozwiazanie a ile takie tabsy kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×