Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lknkjbhvhgchfch

wzielam tabletki poronne w 7tc

Polecane posty

Gość gość
Usuwajcie. Im mniej bachorów na świecie tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam panią E.. z ogłoszenia wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Bylam w 12 tygodniu. Zanim trafilam na pewne zrodlo zostalam dwa razy oszukana... okrutni ludzie żeruja na cudzym nieszczesniu, takze uwazajcie. Sprawdzone zrodlo, ktore moge polecic to www.girlinneed.com , tabletki przyszly oryginalne, wszystko sie udalo. Polecam ich. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_P
Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%) Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%) Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii) Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%) WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474 Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą. Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneliawisniewska11
Jezeli ktoras chcialaby zasiegnac porady albo po prostu o tym poadac piszcie do mnie na email korneliawisniewska11@gmail.com , chetnie pomoge, wiem ze to bardzo wazne miec wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystalam z uslug ze strony girlinneed, leki zamawialam od Pani Agaty na szczescie wszystko sie powiodlo, goraco ją polecam 515-130-571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedar83
Tutaj https://girlinneed.com/formularz-zamowienia/ bezpośrednie namiary na Girlinneed. Skuteczne tabletki można u nich zamówić przez stronę www. Wszystko dyskretnie. Dostarcza je kurier, możliwa jest płatność przy odbiorze. I można sprawdzić przesyłkę przy kurierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Panią Agate : 515 130 571 , kuracja udana, staly kontakt, oryginalne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
533141847 POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha22

MałaMiss, jeśli chcesz tabletki ze sprawdzonego źródła to tu popatrz 9tygodni.pl. Wysyłają to co faktycznie jest skuteczne. Zestaw możesz zamówić online, płacisz przy odbiorze i po sprawdzeniu zawartości przy kurierze. Znajoma brała w 5tc i cała kuracja przebiegła pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw poronny

Dziewczyny posiadam skuteczny zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek i oceniam jego skutecznośc na 100%

. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabett

Zgadzam się z MałąMis

Pani Ewelina to super babka i mi tez pomogła

polecam ją !!!

☎ 577_405_474 Ewelina

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

POLECAM ten numer 533 141 847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna
Dnia 16.11.2018 o 12:54, Gość gość napisał:

Ja też korzystalam z uslug ze strony girlinneed, leki zamawialam od Pani Agaty na szczescie wszystko sie powiodlo, goraco ją polecam 515-130-571

Uwaga OSZUST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

polecam 533 141 847 wszystko zgodnie z umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja bardzo polecam strone https://women-rights.org

Posiadają oryginalne zestawy tabletek aborcyjnych (jako jedni z naprawde nielicznych mają oryginalną RU-486). Na stronie dostępny jest czat, na którym możemy na żywo porozmawiać z bardzo pomocną i rzetelna Panią. Nie ma przelewów, wszystkie paczki nadawane są pobraniowo i to za sprawdzeniem zawartości, czyli paczkę można otworzyć i zobaczyć co jest w środku zanim się zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki

Posiadam skuteczne tabletki wczesnoporonne  o nazwie Arthrotec ktory osobiscie stosowałam jakis czas temu i okazały sie bardzo skuteczne. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji to chetnie odsprzedam za cene 250zl. Oceniam skutecznośc tego leku na 100% bynajmiej tak było w moim przypadku. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Justyna 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki

Odsprzedam lek wczesnoporonny o nazwie Arthrotec. Stosowałam ten lek sama jakis czas temu bedac w 7tyg.ciazy. Moge powiedziec ze lek uratował mi zycie bo nie mogłaamsobie pozwolic na kolejna ciaze z przyczyn zdrowotnych. Od zabiegu mineło pare dni plamienie w zupelnosci ustało i czuje sie dobrze a przede wszystkim wielka ulge ze sie udało. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji i potrzebuje ten lek to chetnie odsprzedam za 250zł oraz podziele sie dowiadczeniem z zabiegu. Zainteresowanym wysle zdjecie tabletek orginalnie zapakowanych w orginalne blistra apteczne w raz z ulotka. Kontakt 506-801-433 Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 18:24, Gość lknkjbhvhgchfch napisał:

tydzien temu... krwawilam . Myslalam ze sie oczyscilam wczoraj chcialam skontrolowac u gina nie mowilam o tabsach tylko ze pojawilo sie krwawienie i mam jeszcze plamienia a on do mnie ze z krwawieniem to od razu do lekarza powiinam przzjsc i mam brac luteine i ze z zarodkiem wszystko ok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ludzie.są.głupi napisał:

Odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej 

Zauważyłaś datę kiedy był pisany jej post ? 7 lat temu !!

Zapewne dziś jest szczęśliwą matką dwójki lub trójki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wola napisał:

Zauważyłaś datę kiedy był pisany jej post ? 7 lat temu !!

Zapewne dziś jest szczęśliwą matką dwójki lub trójki dzieci.

Właśnie nie zauważyłam 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam ten kontakt 533141847 babka najpierw pisała sms a jak odebrałam paczke ustalila harmonogram. wszystko sie powiodlo a dzwonila i tak do ostatniej kropli , pyta o szczególy widac ze zalezy jej na pacjencie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 19:24, Gość lknkjbhvhgchfch napisał:

tydzien temu... krwawilam . Myslalam ze sie oczyscilam wczoraj chcialam skontrolowac u gina nie mowilam o tabsach tylko ze pojawilo sie krwawienie i mam jeszcze plamienia a on do mnie ze z krwawieniem to od razu do lekarza powiinam przzjsc i mam brac luteine i ze z zarodkiem wszystko ok!!!!!!!!!!!!!!!!!

polecam napisac tutaj 533-141-847 . Napewno Ci sie uda. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 14:20, Gość gość napisał:

Dokładnie czy to chwilowa znajomość internetowa czy wieloletnia kazdy z nas moze mieć taki problem. Z osobą którą byłam to trwało 2 lata i było super miły kochający wspaniały ale jak nie było problemów jak się pojawiły to zamiast słowa kocham cię to usłyszałam s********j nie chce mieć z tym nic wspólnego o innych incydentach nie wspomne więc nie osądzajcie tak łatwo innych...A co do tabletek to wydatek ok 400-500zł tylko jest problem mnóstwo oszustów i nie jest łatwo kupić

Ja jestem już po i pozostawiam Wam numer do osoby która mi w tym pomogła . 514563846 Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Woman help Woman one wysyłają nieraz pigułki za darmo kobietom w trudnej sytuacji. Myślę że jak napiszesz że pierwsza abo się nie powiodła a nie stać Cię na drugi zestaw poronny, to bez większych problemów wyślą Ci drugi zestaw. Nie słuchaj tych którzy mówią że Twoja decyzja jest zła, bo to nie oni będą ponosić konsekwencje do końca życia, tylko Ty. A jeszcze jeśli można wiedzieć gdzie zamawiałas leki? Bo jeśli od osoby prywatnej to jest spora opcja, że zwyczajnie zostałaś oszukana. Wkurza mnie to strasznie że w innych krajach normalnie idziesz do lekarza a u nas musisz takie cyrki odstawiać 🙄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Odsprzedam tabletki za 200 zl. Placilam 80 euro. Zamowilam zestaw z wow i whw. Jeden użyłam a z whw przyszedl mi dopiero wczoraj po 3 tyg. 

paulina.kostrzynska1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz dalej szukać, wpisywać frazy w Google i po prostu kupic tabletki znowu, zastosowac je zgodnie z zaleceniem, a nie nie wiadomo jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×