Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lknkjbhvhgchfch

wzielam tabletki poronne w 7tc

Polecane posty

Polecam numer 514-482-839. Jak ktoś mi pisze ze za piguły chce 300-400 zł to wiadomo ze coś nie gra . Samo załatwienie ich liczy się z ryzykiem . Polecam babka może i nie tania ale skuteczna a o to chyba chodzi . Byłam w 7 tyg i się udało. Bardzo mnie ucieszył fakt ze była ze mną w kontakcie o takim jakim myślałam . Czułam się bezpieczna . Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 15:04, Gość gość napisał:

Kupić można ale 90% to ściema podróby i inne dziadostwa wysyłają w luzem w woreczkach witC albo coś co nie wiadomo czym jest ....są też na nawet chińskie podróby...zdjęcia oryginalnych tabletek które sprzedawcy zamieszczają w swoich ogłoszeniach nie mają zazwyczaj nic wspólnego z tym co się znajdzie w przesyłce. Dlatego warto się zapoznać z tym jak wygladają oryginalne tabletki aby potem w razie czego po sprawdzeniu zawartości przesyłki po prostu jej nie odebrać wtedy przynajmniej nie tarci się pieniędzy

 

Dnia 21.12.2015 o 01:43, Gość gość napisał:

Matka moze sobie bahora robic jak nie ma kasy, ale ty juz nie? To tez jej powiedz, ze ma usunac swojego

514 482 839 POMOGŁY  . Szybka wysyłka kontakt ok. bardzo dziękuje za pomoc i troskę . Zostawiam numer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 14:20, Gość gość napisał:

Dokładnie czy to chwilowa znajomość internetowa czy wieloletnia kazdy z nas moze mieć taki problem. Z osobą którą byłam to trwało 2 lata i było super miły kochający wspaniały ale jak nie było problemów jak się pojawiły to zamiast słowa kocham cię to usłyszałam s********j nie chce mieć z tym nic wspólnego o innych incydentach nie wspomne więc nie osądzajcie tak łatwo innych...A co do tabletek to wydatek ok 400-500zł tylko jest problem mnóstwo oszustów i nie jest łatwo kupić

Serdecznie dziękuje za pomoc . 514-482-839 . Pomogła mi w bardzo ciężkiej sytuacji bez wyjścia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde  polecam numer 576-094-074 , to był mój trzeci zakup i w końcu przyszedł w oryginalnych blistrach. Ja jestem juz po i potwierdzonej czystej macicy przez lekarza . Pani sama kazala sie udac na sprawdzenie mowiac ze mam mowic ze mam nieregularne miesiaczki ale ta byla nieco inna bo bardziej bolesna. Lekarz stwierdził ze nic nie widzi. Dziekuje tej Pani za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kontakt do 576-094-074 nie warto nic prawie za darmo kupować bo dostaniecie wszystko w woreczku tutaj były oryginalne blistry kontakt do konca i później czekanie na wizytę u lekarza co każe pani zrobić i czeka na odpowiec . Opieka super polecam i zostawiam komentarz ponieważ wielu tutaj to oszuści i kłamcy .    Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kontakt do 576-094-074 nie warto nic prawie za darmo kupować bo dostaniecie wszystko w woreczku tutaj były oryginalne blistry kontakt do konca i później czekanie na wizytę u lekarza co każe pani zrobić i czeka na odpowiec . Opieka super polecam i zostawiam komentarz ponieważ wielu tutaj to oszuści i kłamcy .    Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do oddania tabletki poronne z bezpiecznewyjscie.eu jednak się wybrałam na zabieg do klinikastonava.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłam dużo czasu na zadawanie pytań i w końcu wybranie odpowiedniego kontaktu z którego skorzystam . Nie jestem młoda i pracuje ale miałam tyle czasu by nie dać się oszukać . Jestem po realizacji i zostawiam kontakt 576;094:074

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I

czesc wam, mam ogromna prosbe, ta dziewczynka nie ma wiele czasu a kazde klikniecie to 10gr wsytarczy kliknac, nic wiecej dobryklik.pl/jagodkamichalak (dla was klikniecie dla niej 10gr by uzbierac na lek bez ktorego nie ma przyszlosci... mozna codzienndzie kliknac i dac jej szanse). uzbierala juz 6mln a zostalo... 2mln, tylko czasu niewiele...

 

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki poronne forum.

 

Hejka. Ja trzy razy zamawiałam i trzy razy mnie oszukali. W końcu dostałam numer od Danuty (dzięki!) i pojechalam osobiście odebrać leki. 
koszt 400zl

Jesli szukacie sprawdzonego źródła to polecam 506-569-372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×