Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hostant342

skad dzisiejsze dziewczyny w wieku 13-18 lat stac na tyle ubran?

Polecane posty

Gość Hostant342

czyżby rodzice dawali im tysiąc złotych miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hostant342
up??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Niektórzy rodzice dają dzieciom 1000 zł miesięcznie na ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskidolaski
to chyba oczywiste- "jak kupisz mi bluzkę zrobie ci loda" hje hje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co ci chodzi ? rozne sa sytuacje materialne, ja dostaje 15 tys bo sie ucze i rodzina chce zebym zyla na poziomie (mieszkam sama) i niczego mi nie brakowalo,bo sa w stanie mi to zapewnic. gdzie wiem,ze jakby zarabiali jak typowy polak to bym gowno dostawala od rodzicow i nie mialabym o to zalu,tylko byloby trdpudniej. skoro ktos ma, to co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hostant342
nie no pytam poważnie,ja swojej córce dawałem 60 zl miesięcznie,a czasem odrbine więcej 70-80zl.Na tyle mnie było stać,a i tak mnie kochała i kupiła sobie cos tam markowego.Dawałem jej jeszcze na bilety.A tu patrze jak dziewczęta w tym wieku są wystrojone w markowe ubrania,maja setki ubrań np.córka sąsiadki ma tyle spodni we wzory i kolory,krótkie i dlugie do tego rozne sukienki.Mam wrażenie za ja zaniedbywałem i moglem chociażby dać 150 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja nastoletnia siostrzeniaca ma 16 lat,od matki dostaje mc 2000zl.moj siostra jest dyrektorem banku.kolezanki z ktorymi chodzi do klasy to tez dziewczyny z bardzo bogatych domow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudnesprawy1
Dają d**y to mają proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domeniczka333
15 tysi na miesiąc? wow a innych nie stać na środki do higieny.Moja sytuacja tez jest ciężka brakuje mi na własne potrzeby. z ubran tez jestem biedna: 1 para spodni 3 koszulki 1 top 1 tenisowki 1 kurtka ekoskorka 1 kurtka na zime 1 buty na zime kiepsko co nie?;( niestety wstyd mi na ulice wyjsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz ze spora czesc nie musi dawac d**y,maja ustawionych rodzicow.widze po kolezanakch mojej siostrzenicy.urodziny 15laki wygladaly jak wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozesz miec pczucia ,ze zaniedbales corke ,bo dwalaes jej 80 zl. powiem ci ze ja zawsze dostawalam pieniadze, chodzilam do prywatnego lo,ktore skonczylam 2 mies temu,wszyscy sie ciesza i obmyslaja dla mnie najlepsze uczelnie, a ja od roku chodze na terapie, bo cpam i mam anoreksje i nikt nic nie wie,bo skoro dostaje kase, to jestem wystarczajaco zadbana teraz bym tego nie chciala zmieniac,dobrze mi jest z tymi pieniedzmi i nie potrzebuje tej wiezi z rodzina, ktorej mi bylo brak, ale jestem zniszczona psychicznie osoba i nie odbuduje tego,wiec z przekonaniem stwierdzam,ze nie chodzi o pieniadze w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwerwfrew
bo chodza po lumpach to prosta odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu do lumpeksu nie weszlam, poza tym w lumpie nie kupisz torebki korsa,czy ray banow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×