Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kulturalny facet powinien zacząć szukać sobie dziewczyny, która będzie

Polecane posty

Gość gość

również kulturalna? Sam nie przeklinam i chciałbym by moja partnerka również tego nie robiła a przynajmniej podczas normalnej rozmowy. Niestety zauważyłem , że dziewczyny stały się bardzo wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kościele , albo w teatrze , albo w jakimś muzeum w jakimś kulturalnym miejscu gdzie nie dochodzi do takich sytuacji że ktoś klnie jak szewc , w takie miejsca chyba nie chodzą wulgarne dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zła teoria, mnie można spotkać i w teatrze i w muzeum i w kościele a czasami klnę jak szewc i tyczy się to większości koleżanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać nie jesteś kulturalnie wychowana , bo w takich miejscach 90% prezentuje wysoką kulture i szacunek dla otoczających ich osób , ale skoro wpuszczają tam taki plebs jak ty to brak mi słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j ty p********y p********y skurwiały prawiczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 % przeklina :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j****e nieprzeklinające prawiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty ***** ***** ********** ***** ****** ************* ******* ******* ***** prawiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo
jestem kulturalna jak sam s*******n:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lars kretynie autorowi chodzi by dziewczyna podczas normalnej rozmowy nie przeklinała w nerwach wiadomo może coś wyjść. A Ty byś chciał dziewczynę co mówi "o cześć Lars co tam kur... u Ciebie słychać? " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ kobiety klną jak szewc to dobrze wychowany mężczyzna uznawany jest za ciotę:( współczuje autorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lars zdziwiłbyś się ile dziewczyn dziś tak mówi. masakra jakaś to nie te twoje czasy co były kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz 30 i znasz kulturalne kobiety? na bank nie są to polki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie patologia to współczesna przeciętna kobieta polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tym przeklinaniem? w koncu to też słowa ktoś to wymyślił aby używać nudziarzu szukaj koniecznie takiej nudziary jak ty nie bierz sie za Kobietę z charakterem bo rozwód murowany ciapa do ciapy zaradny z zaradnym curwa z curwiarzem tak być powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda,ze dziewczyny teraz przeklinaja na rowni albo i lepiej z facetami czuja sie wtedy takie cool:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierz sie za Kobietę z charakterem bo rozwód murowany " X hahahahahaha kobieta z charakterem kobieta z charakterem to taka,ktorej kurfy,hooje,piertol sie......... nie schodza z ust:D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten kulturalny facet to gdzieś się uczy, studiuje albo pracuje? Albo ma znajomych, z którymi się spotyka, a oni mają znajome? Może w ten sposób możesz wcześniej poobserwować czy jest tam ktoś interesujący? Współczuję, bo pewnie mieszkasz w jakiejś malutkiej miejscowości, gdzie wulgaryzmy są na porządku dziennym. Wulgaryzmy i alkohol to teraz wyraz bycia cool i trendy i jak zaraza jakaś rozprzestrzenia się lotem błyskawicy. A kto zachowuje się inaczej uważany jest za nudziarza i ciotę :( Jak to w demokracji - większość ma rację. A ponieważ chamstwa więcej, to jest jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu
Wczoraj byłem na imprezie i niestety mamy co widać. Byli nastolatkowie oraz ludzie 30+ (w tym lokalu studenci dominują w środku tygodnia a starsi ludzie w soboty). Nastolatkowie górowali nad pokoleniem 30+ pod każdym względem: wygląd, kultura, inteligencja, poczucie humoru - to jest przepaść po prostu. Najgorsze były śmierdzące grubasy (jak ja nienawidzę grubasów), pijani "panowie" na podłodze oraz panie po 30 (wyglądające na 40-45) nieudolnie wystylizowane na nastki a zachowujące się po kilku drinkach jak tanie k...y z dworca. I nie rozumiały prostego słowa w ich języku: "sp....j". Pewnie są lokale, gdzie kulturalni ludzie bywają ale ogólnie to jest tragedia. Ja sam wymagam kultury od dziewczyn i ciężko jest poznać taką, która Ci nie narobi obciachu przy rodzinie, znajomych albo po kilku drinach jej odj...e. Ale to ja jestem winy tak, nie chcę się oświadczyć, bo wymagam - żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne c*po kobieta z charakterem przeklnie i to siarczyście gdy ją coś wyprowadzi z równowagi c**a taka jak ty pewnie nie...ale ty nie jesteś Kobietą z charakterem zatem zostan tam gdzie twoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wulgarne, te licealistki, ten ich kobyli śmiech i prymitywne bluzgi. Cóż dziewczyny dostosowują się do poziomu dzisiejszych "kawalerów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×