Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jfksnvjsndvjnsdjdn

narzeczony mieszka z dwoma dziewczynami

Polecane posty

Gość jfksnvjsndvjnsdjdn

Witam, mam problem, narzeczony mieszka z dwoma koleżankami i kolegą - jakoś to przegryzłam.. Ale ostatnio ja wyjechałam do domu, a on mi mówi że właśnie sobie wyszedł z dziewczynami na kebaba i piwo- ( sam z nimi).. trochę mi się przykro zrobiło, ponieważ ślub za miesiąc a on się szwenda z jakimiś laskami podczas mojej nieobecności.. Doradźcie, słusznie jest mi przykro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie mieszkacie ze sobą przed ślubem? Dziwna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfksnvjsndvjnsdjdn
tak wyszło.. że nie mieszkamy, on jakieś 3 miesiące temu wyprowadził się własnie do tego mieszkania z tymi koleżankami i kolegą..jakoś to przegryzłam..boczyłam się trochę- nawet już chciał rezygnować gdzieś szukać, ale stwierdziliśmy że pomieszka tam..czysto ze względów ekonomicznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mieszkaliście razem i się wyprowadził? A po ślubie gdzie będziecie mieszkać? Wiesz, to jeszcze tylko miesiąc, przeżyjesz, ale ja bym w ogóle nie dopuściła do takiej dziwnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfksnvjsndvjnsdjdn
nie nie mieszkaliśmy razem, wcześniej mieszkał w innym mieszkaniu, ale zostały podniesione opłaty i taniej było żeby wynająć z tymi koleżankami i kolegą..po ślubie będziemy mieszkać razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba z dwiema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież to są tylko koleżanki i był z nimi tylko na kebabie więc o co chodzi? przecież nic nie zrobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas mieć do niego zaufanie jeżeli Cię kocha to nie zdradzi cię nawet jak będzie mieszkał z dziesięcioma dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×