Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masaahiki

Problem z zajściem w DRUGĄ CIĄŻĘ - czy jakaś kobietka tak miała?

Polecane posty

Gość masaahiki

Witam! Czy któraś z Was miała problem z zajściem w drugą ciążę? Mam 4-letnią córeczkę, którą spłodziliśmy w pierwszym cyklu, nie było problemów, a teraz od pół roku staramy się o drugie dziecko i nie wychodzi:( Wszyscy mówią żeby się nie denerwować, jak mamy już dziecko to wszystko jest ok, tylko trzeba cierpliwości, ale ja zaczynam się naprawdę martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę zajść w pierwszą ciąże,a staram się tyle co Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaahiki
To nie jestem sama chociaż.... Tylko już zaczynam popadać w jakąś paranoję, co miesiąc kupuję kilka testów ciążowych, z nadzieją że jakiś wyjdzie pozytywny, a podczas współżycia to nawet nie mogę myśleć o przyjemności tylko o tym "żeby plemniki dotarły do jajeczka"...żałosne wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście wiem co przeżywasz. mam podobnie,ale próbuje się uzbroić w cierpliwość... mam nadzieje,że się uda. Nie myśl o poczęciu dziecka kiedy uprawiasz sex.Przez to,że tak się 'nakręcasz' jest blokada psychiczna która w jakiś sposób właśnie utrudnia zajście w ciąże. W moim przypadku sama nie wiem na razie co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życze Ci tych dwóch grubych kresek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandie_xx
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w drugą zaszłam po 6 mies starań ,w pierwszą po 3 mies .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o drugą ciążę staraliśmy sie 2,5 rokua zaszłam jak planowałam, że od następnego cyklu zaczniemy się zabezpieczać bo miałam zmienić pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, my tak mielismy pierwsze dziecko "zrobione" bez problemow, z drugim pol roku staran i nic. Lekarz wypisal mi Castagnus, sama zdecydowalam sie pic zioła ojca Sroki i w 2 okresie "leczenia" ziolami zaszlam w 2 ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×