Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vinivinci

za bardzo przejmuje sie slowami iinnych ludzi.

Polecane posty

Gość vinivinci

Ba, boje sie ich. Boje sie ludzi a wlasciwe nie mam ku temu zadnego powodu. Ednak kazda krytyka ze strony ludzi dobija mnie i powoduje u mnie niechec do czegokolwiek. Nawet jesl jest nieuzasadniona. ja ciagle przejmuje sie zdaniem, opinia innych. Zle mi z tym ae nie umiem sobie powiedziec dosc. Poradzcie c zrobic aby moc zaczac normalnie zyc, i jak polubic ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzi sie nie da lubic
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądanie się w oczach innych to oznaka niskaiej samooceny popracuj nad sobą, polub siebie, wtedy nie będzie ci zalezeć na opiniach osób postronnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowi ewa co wszystko wie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Drutowicz
jeszcze sie taki nie urodzil coby kazdemu dogodzil.... istnieje co prawda teoria, ze dobry wibrator zaspokoi kazda kobiete ale nie masz chyba aspiracji do zostania perfekcyjnym wibratorem w damskim wydaniu (o ile jestes kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, znam to, zaczęło się jak u Ciebie... To było kilka lat temu, dziś idę na leczenie, a z ostatniej pracy się zwolniłam, bo poplakalam się przy szefie podczas zwykłej rozmowy, płakałam też wcześniej, bo nie radziłam sobie, potem zaczęli o mnie gadać, ja się przejelam i zrobili mi jatkę... :( Poniewierali do końca, smiali się na głos, robili aluzje itp... Polub siebie, pracuj nad sobą, bo skończysz jak ja... :( Nerwica, depresja, jestem uzależniona od narkotyków (szukałam ujścia problemów) i mam napady wściekłości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
mam tak samo i niestety nie potrafie tego zmienic... dostalam 1 prace niby dobra prestizowa ale z niej sie zwolnilam po krotkim czasie i przejmowalam sie tym co ludzie o mnie mysla( ze np jak ja tak moglam) nawet slyszlalam ze jestem nikim, potem szukalam innej pracy dostalam ale po 2 tyg mnie zwolnili.. moje poczucie wartosci = 0, a glupia nie jestem ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×