Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieatrakcyjny facet

Dlaczego kobiety szydzą z nieatrakcyjnych facetów?

Polecane posty

Gość nieatrakcyjny facet

szczególnie te między 18 a 25 rokiem życia? naprawdę przykro jest gdy słyszy się niewybredne komentarze na swój temat. Czy wy nie rozumiecie że nieatrakcyjny facet też zasługuje na szacunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak z moich obserwacji i doswiadczen wynika jedno kobiety maja mnostwo kompleksow na swoj temat i zeby sie dowartosciowac to szydza i utrudniaja zycie innym zwlaszcza tym nie urodziwym i wcale jest nie powiedziane ze robia to tylko mlode dziewczyny starsze tez nie lepsze sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie? Z przystojnych mają szydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole nie powinny sie smiac trzeba czlowieka zrozumiec i go szanowac takim jaki jest a jak macie cos z glowami to do lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę? Żyjemy w innym świecie widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałam jak grupa dziewczyn szydziła z niskiego chuderlawego facecika podobnego z wyglądu do kosmity. Niestety ale z kulturą i tolerancją nasz naród jest na bakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie życie. Trzeba wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego faceci szydzą z kobiet? jeśli jest przygruba, ma koślawe nogi, płaskie zwisłe cycki... Dlaczego ludzie szydzą a siebie?? Banda głupich imbecyli, śmierdzący odpad społeczny, brudne ścierwo, Ci szydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to szydzą, że hoho, żeby jeszcze mieli z czego. 2 dni temu spotkałam się z moim przyjacielem, siedzieliśmy i obcinaliśmy ludzi, on dziewczyny, ja kobiety (taka zabawa ludzi po 30ce, w wolnych chwilach ;))- Ja komentuje to i owo, on potwierdza, że w sumie mam rację. On komentuje, że ta ma mało, ta dużo, ta gruba, ta za chuda, ok. zgadzam się, ale zaczął gadać - patrz jaki ma ryja, o matko, patrz jaka tapeta, ale ma syfów (o kelnerce), to mu tłumaczę, że co ma zrobić, przecież musi je jakoś zatuszować, patrz jakie rozstępy - ja, a co ma skórę powycinać, pociąć się z żalu. W sumie przyznał mi rację jak mu podałam kilka przykładów. Nie omieszkała także wytknąć mu kilka jego niedoskonałości. Rozbroił mnie kiedy przyszła jego dziewczyna - ładna, szczupła i zgrabna (cycki ma małe, nad czym on ubolewa), a ten do niej - ale masz brzuszysko. Nie wytrzymałam - była w obcisłej sukience - i go trzepnęłam w łeb, aby się opamiętał, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceciki to nie wyśmiewali w szkole koleżanek - pa jaka żyrafa, pa jakie ma cycki, pa to, pa tamto, a dziewczyny dorosły, więc się dopłacają, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te farfocle niedoroochane
A dlaczego kolesie szydzą z nieatrakcyjnych kobiet? Jeżeli jest miła i się nie narzuca nikomu to czemu jej dokuczać? Dlaczego nieatrakcyjny facet zasługuje na szacunek? Czy masz osiągnięcia naukowe, intelektualne? Czy zrobiłeś coś wybitnego dla ludzkości że mam Cię szanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo lubią, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunek to szacunek i nie ma nic wspólnego z atrakcyjnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego faceci, szczególnie ci między 18 a 25 rokiem zycia śmieją się z grubych kobiet? moze one sa cos choruja i sa nieszczesliwe, ale wysmiac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K.
widocznie tylko na to sobie zasługują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz jest prosta
bo faceci szydza z brzydkich kobiet, nie okazuja szacunku, wyzywaja od pasztetow, pietnuja i szczuja nieatrakcyjne kobiety, ktore nic nie poradza, ze los je skrzywdzil brakiem idealnego wygladu, sa takie nie tylko pomijane, odpychane przez facetow ale wrecz ponizane, krytykowane, wytykane i wyszydzane, wiec sami sie nad tych panowie zastanowcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesiczkowata
A zadaj sobie odwrotne pytanie. Dlaczego faceci szydzą z nieatrakcyjnych kobiet? Nie jestem ładna i gdy idę ulica często słyszę śmiechy i dziwne komentarze na mój temat. Sami szydzicie i wyśmiewacie, a później macie pretensje, że my zachowujemy się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że ludzi nieatrakcyjnych obu płci należy wyśmiewać i szydzić z nich bezlitośnie. Może wtedy jedna z drugim coś w sobie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie okazuja szacunku" x Zapamiętaj sobie gówniaro, że okazywać to można uprzejmość a na szacunek to sobie musisz zasłużyć. Tyłek i cycki to trochę za mało na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiejac sie z takich ludzi wysmiewacie ich rodziny od ktorych pochodza ! To nie wina ludzi jacy sie rodza ! Odpowiedz na pytanie autora jest proste tak ludzie sie dowartosciowuja i zakrywaja swoje kompleksy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś spotkałam się z facetem z portalu... Nie podszedł, potem napisał że mu sie nie podobam ( widziałam go że był ) a sam brzydki jak noc... To przykre że ludzi ocenia sie po wyglądzie a niedaje szanse pokazać że są wartościowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd założenie, ze jesteś wartościowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ludzie oceniali po wygladzie to jest pierwszy etap selekcji jak ja przejdziesz zaczyna sie drugie poznanie charakteru i osobowosci czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiem to od osób które mnie znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że obcy mają inne zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lepsza pusta lala co w domu nic nie zrobi bo sobie tipsy połamie...pogratulować panom ( niektórym ) rozumu.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to w takim razie z*****aś na początku znajomości w sieci. Trzeba było napisać, że jesteś wielofunkcyjnym robotem domowym i być może doceniłby twoją... wartość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jedno - brzydcy ludzie są niesamowicie podli i wredni, trzeba ich unikać jak zarazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jedno - brzydcy ludzie są niesamowicie podli i wredni, trzeba ich unikać jak zarazy. - raczej jest na odwrot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×