Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulek797

co w prezencie dla siostry i meza obcokrajowca

Polecane posty

kasiulek797 witam.moze ktos doradzi.niedlugo przyjezdza w odwiedziny do nas siostra cioteczna z mezem.od wielu lat mieszka w USA.tam tez wyszla za maz.przyjezdza do Polski ,bo nie wie kiedy nastepnym razem odwiedzi rodzine.w przyszlym roku planuje zajsc w ciaze i przez kilka nastepnych lat na pewno nie przyleca.chcialabym dac cos co bedzie przypominalo im Polske ,rodzine.doradzcie cos.widzialam w galerii artystycznej gliniane ,reczne robione anioly.pani bardzo zachwalala ze ludziom sie podobaja itp.ale czy aniol nie bedzie zbyt religijny?no i czy nie stlucze sie w samolocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja pochodzę z nad morza i na ślub kuzynki (prócz pieniędzy) jako prezent kupiłam niewielkiego słonika z zadartą trąbą do góry z bursztynu - symbol szczęścia. Koszt ok 600-700 zł za egzemplarz średniej wielkości:) Myślę, że fajna sprawa. Nie zagraca mieszkania, a wygląda całkiem elegancko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6558536835563452
oddaj się mu w prezencie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj im może swój czas to najlepszy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 23
daj jej dildo tylko wielkiego i powiedz że to dopiero PRAWDZIWY NABÓJ :D a nie jego fiutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65586865
Schabowy na drogę :D nie no bez jaj co prawda schbowy wszyscy lubią ale na prezent trochę lipnie :D NIe wiem kup im ptasie mleczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak na obczyźnie
Ja mieszkam za granicą i tutaj chwalą nasze jedzenie słodycze i wódę :D A moja patnerka angielka chwali sobie nasze kremy mówi że są tanie i takie dobre więc może to dla siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie
Bursztyn to fajny prezent Ps. A co ty tak na łatwiznę idziesz trochę kreatywnośći to woła o pomstę do nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zapożyczony pomysł od mojej sąsiadki, która sprezentowała mi najlepszy prezent z Polski. Kołdra z prawdziwego pierza dartego ( unikat) W rozmiarze 2,20 m na 2,00. Mało firm w Polsce to robi i do tanich nie należy (koszt około 1000zł). Do tego poduszki z orkiszu. Mieszkam w Norwegii i to był strzał w 10!! Tej kołdry nie oddałabym za nic w świecie!! Teraz wszystkim znajomym co się żenią kupuję ją w prezencie i wszyscy mówią, że mój prezent jest najlepszy!! Oczywiście płacę za "talerzyk", bo te wpisy już słabią na zaproszeniach typu " By nie składać prezentów na stercie niechaj zmieszczą się w kopercie:P" itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małego murzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Docenisz różnicę jak się prześpisz pod taką prawdziwą polską kołdrą!! kupiona w markecie i w IKEA, to największy syf!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że czymś idealnym, czyli tym czego szukasz jest coś z tej strony: www.modelarstwo.sklep.pl Ładne takie obrazy w 3d za szybką czy inne ciekawe rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×