Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyobraź sobie

Ludzie nie wierzą w Boga, gdyby tak było

Polecane posty

Gość wyobraź sobie

zupełnie inaczej by się zachowywali i czynili. Gdyby Bóg był, to prawie każdy czułby respekt i srał w gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma piernik do wiatraka ? Bozy Plan zakłada pewną liczbę niewierzących i Wszechmocnemu z pewnością oni w realizacji Planu nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma religia do srania w gacie, ty chamski ordynarny tępaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie
jak to co ma, dużo ma, tak piernik jak i sranie w gacie ze strachu! Tepa dzido :> Widze ze tez nie wierzysz w Boga :D Dumny bylby z ciebie purchawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiara w boga jest potrzebna najb tepym społeczeństwom na niskim etapie rozwoju. Człowiek ma moralnosc, maja ja nawet zwierzeta stadne, i nie potrzebuje boga zeby wiedziec ze robi zle, wyrzuty sumienia to tez cos co jest nam przypisane. A religie działaja na zasadzie wywoływania strachu, co jest najnizsza pobudka. Człowiek powinien po prostu nie robic drugiemu krzywdy posługujac sie rozumem, empatia, a nie tylko prymitywnym strachem przez zemsta, piekłem, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg to nie jest twój tatuś co lał cię po debilnym łbie czym popadnie a ty srałeś ze strachu. Ale na taki obraz Boga jesteś już skazany, innego nie wymyslisz boś cymbał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mnie może i nie być dumny, bo ja w niego nie wierze :D "a co ma religia do srania w gacie, ty chamski ordynarny tępaku." Nie uczą kultury na religii? Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piernik ma do wiatraka bo w wiatraku robili mąkę do piernika religia też ma do srania w gacie bo niejeden się zesrał podczas przesłuchania w sprawie czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bóg to nie jest twój tatuś co lał cię po debilnym łbie czym popadnie a ty srałeś ze strachu. Ale na taki obraz Boga jesteś już skazany, innego nie wymyslisz boś cymbał." Typowy Polak katolik, co niedziele w kościele. Propaguje przemoc w rodzinie i brak kultury. Za taka religie to ja podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie
Ja nie wierzę w Boga, ale znam wielu wierzących, i patrząc na ich czyny to jakaś groteskowa ta ich wiara jest, zwłaszcza że są praktykujący Pozdrawiam wstrętne purchawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie
makabryczna- ale makabra to nie sztuka i nawet ona powszednieje, stad tyle zla i buractwa, co widać nawet tutaj, szkoda :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc ostatnim kretynem żeby definiować religie przez sranie w gacie. Nasrane to ty masz we łbie. a purchawy to widziałeś u siebie na melinie albo w klubie narodowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wyobraź sobie - mam wrażenie że wyobrażasz sobie siebie tylko po tej mniej stresującej stronie przesłuchania w sprawie czarów i dlatego tak ci sranie w gacie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie
jak można być tak dosłownym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trzeba byc ostatnim kretynem żeby definiować religie przez sranie w gacie. Nasrane to ty masz we łbie. a purchawy to widziałeś u siebie na melinie albo w klubie narodowców." Lol U siebie na melinie? Ludzie na poziomie znają inny sposób zakupu alkoholu, ale jak widać prości ludzie tu są, muszą mieć panów w czarnych suknienkach mówiących im co maja robić i ile dawać haraczu ;) sami nie są w stanie tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej broni swojej "wiary" tym bardziej chamski ;) innych argumentów sie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ten sposób po chamsku okresliłeś strach. Mówie do ciebie twoim jezykiem żebys mimo swoich ograniczeń zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa z nocy
wydaje sie, ze ogolem ludzie wierza w boga, zeby im nie bylo straszno, ze po smierci juz nie beda zyc, ale faktycznie jakby nie bali sie piekla, bo nie sluchaja tych, co im ukladaja reguly gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zacząłeś od srania, pewnie nic innego ci nie przychodzi do głowy, dżentelmenelu ze stolycy. I nie jest dla mnie tajemnicą że rozdwoiła ci sie jaźń i piszesz sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×