Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aj waj puerto rico

Randka z psychologiem lub psychiatrą

Polecane posty

Gość aj waj puerto rico

Umówiłybyście się? Dobrzy psychologowie czy psychiatrzy czytają przecież w myślach i nie ma szans na sztuczki, gierki, kłamstwa bo psycholog czy psychiatra zaraz się na tym pozna. To tak jakby przyjść na randkę nago. Nie mówię tu o sytuacji: pacjent-lekarz. Po prostu - spotykają się dwie osoby i jedna z nich jest z zawodu psychologiem, psychiatrą (albo kasjerką w biedronce, ale z dyplomem psychologa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol litra czystej jak lza
nie czytaja w myslach i polowa tego towarzystwa jest tak pewna swojej przewagi ze w********a sie na skorce od banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz o tym porozmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze co może być ... psycholodzy i psychiatrzy ... jestem zdania (bez obrazy) z kim sie zadajesz takim sie stajesz... wiec odpowiedz sama sie nasówa psychiatra ciage wśród wariatów wiec sam jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol litra czystej jak lza
nie, za duzo lachudr plci obojga spotkalam kiedy ktos bardzo mi bliski potrzebowal fachowej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol litra czystej jak lza
3/4 konczacych psychologie jest mistrzami w stosowaniu socjotechnik tylko tak sie zapetlili w technice ze zapomnieli iz kazdy z nich ma swojego robaka co go podgryza i srednio inteligentna krowa wylapie tego robaka na max 3 spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uffff to by musiało byc Estytujace ja bym chyba cały czas myślała że mnie ocenia szufladkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol litra czystej jak lza
pol biedy jak taka jednostka potrafi sie do robala przyznac - wtedy jest szansa na osiagniecie plaszczyzny porozumienia ale zwykle nie potrafi i nie chce zaslaniajac sie pelniona funkcja i kolejna technika jakiej nauczono jej na sciezce edukacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że przeceniasz ich możliwości :) A ja chyba bym chciała spotykać się z kimś takim, to mogłoby być ciekawe doświadczenie. I taki ktoś miałby do mnie dużo cierpliwości, a ta przy mnie wskazana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol litra czystej jak lza
wali mnie cudza szufladka, w niewielu sie mieszcze... ale jak widze takiego konowala ktory miesza bezbronnemu we lbie to mi sie rzygac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol litra czystej jak lza
oni nie maja cierpliwosci tylko stawki za godzine zwlaszcza podskubane panienki plci obojga tuz po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholog nie czyta w myślach no proszę cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×