Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego brzydcy i przeciętni faceci są najczęściej zarozumiali i pewni siebie ?

Polecane posty

Gość gość

Brzydale i ci mocno przeciętni ''wyzej srają niż d*pe mają'', uwazają się za niewiadomo kogo, krytykują, obrażają, myslą ze mogą miec kazdą a sami wyglądają jak kupa. A ci przystojni są zwykle bardziej zrownowazeni, nie obrazają, czesto są wrecz nieśmiali. Skad sie to bierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugerujesz, że przeciętna, normalna osoba to zarozumiały d*pek? Nie przesadzasz trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Chyba jest na odwrót. Nie znam brzydkich i pewnych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ich wina że są brzydcy? niech sobie będą chociaż pewni siebie, co im żałujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na mysli bardziej facetow ponizej przeciętnej, w typie --klubowicza-- , ktory ubierze sie ''modnie'' w sieciowce, ma brzydkie cialo, jeszcze gorszą twarz i mysle ze moze miec kazdą, a gdy odmowisz to cie wyzywa, nie przyjmuje zadnej krytyki. To nawiązanie to tematu PUA/NLP i takich typów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydalowi każda laska pluje w twarz wszyscy go wyzywają od ścierwa to ciężko być pewnym siebie prędzej stanie się nieśmiałym i wyalienowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś "przeciętni" - zawsze się czepiam kiedy ludzie używają tego określenia jak czegoś negatywnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna osoba nie musi udowadniac swiatu niczego a brzydal ma niską samoocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz o tym co widac na pierwszy rzut oka czy o tym co jest w rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Raczej przystojniacy wyżej srają niż d**ę mają i mają zryte berety.Znam kilka takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie atrakcyjni ludzie sa zazwyczaj egoistami wykorzystuja wszystkich ! Sa zarozumiali i pewni siebie bo wiedza ze dobrze wygladaja , osobiscie nie spotkalem jeszcze brzydkiej zarozumialej badz pewnej siebie osoby ? Nie wiem z kad autorka takie bzdury bierze i ma jakies uprzedzenie do brzydkich a co nie ma prawa taki dobrze sie ubrac lub na dyskoteke isc ! Ogarnij sie dzieciaku bo jeszcze zycia nie znasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
W dodatku cwaniaczkowaci i zarozumiali,bufony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sąsiad to zarozumialec. Gęba jak kafel, cienkie nóżki i wielki brzuch. Jak usiadł do wyglądał jak figurka Buddy z tatuażem. A jak się wozi, oooo ... dziś byłam świadkiem jak ostentacyjnie bez koszuli pił jakis napój energetyzujący - naprężył sie jak przystojniaki z wielkimi torsami w reklamach. ale miałam ubaw! Chodzi po wsi i się chwali jakim to on nie jest ch ... dla ludzi w pracy. Matko jaka żenua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam takie doswiadczenie ze najbardziej to brzydcy/mocno przecietni krytykuja wyglad calkiem fajnych kobiet i uwazaja sie za niewiadomo kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy pewny siebie brzydal niż przystojna p***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podnieca kiedy dla mojej kasy ładna laska chce się tak poniżyć. Nawet nie przeszkadza jej mój 10cm fiutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pozorna pewność siebie, zarozumialosc i chęć zaimponowania jest w przypadku brzydkich facetów tylko maską. Udają pewnych siebie, a w środku kryje się zakompleksiona i zagubiona istota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki temu że jestem brzydki mogę patrzeć jak się poniżają dla kasy. Lubię tą uległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to sfrustrowana baba, ktorej brzydal odmowil a teraz wypisuje bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 A nie jest Ci przykro, że robią to ze względu na kasę a nie dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jednak prawda w przypadku facetów , miałam w klasie chłopaka niskiego i brzydkiego ale uwazajacego się za bóstwo a miałam też wysokiego niebieskookiego blondyna w typie skandynawa i był dużo skromniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibółka

Lapszy pewny siebie przebojowy brzydal niż pierdołowaty nieśmiały przystojniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna

Bo wiedzą, ze sa skazani na przegrana życiowa dlatego grają jak mogą, bo nie mają kompletnie nic do stracenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×