Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tyle mam marzeń, a nie mam pieniędzy na ich realizację :(

Polecane posty

Gość gość

Jestem na stażu póki co i zarabiam 800 zł więc taką kwotą nic nie ugram. A moim marzeniem jest: - zrobienie prawa jazdy, - kurs języka hiszpańskiego, - zaawansowane kursy jez. rosyjskiego i angielskiego (mam mocne podstawy) -studia podyplomowe - jazda konna - strzelanie na strzelnicy :D ( dawnymi czasy strzelałam z wiatrówki i bardzo dobrze mi szło:P) - nie mówiąc już o załozeniu rodziny i własnym domku :( - albo podrózach Ale wiecie co, wierzę mocno, że wszystkie te marzenia uda mi sie zrealizować, te i inne, których tu nie wypisałam, krok po kroku. jeszcze chciałabym nauczyć się pływać np. :) Nie wiem, po co to piszę, ale takie mnie refleksje naszły w ten poranek. Pozdrawiam wszystkim marzących :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zacznij od plywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym: 1.zdać egzamin na prawo jazdy-niedługo pierwsze podejście:) 2.nauczyć się bardzo dobrze angielskiego 3.skończyć studia-na razie licencjata - zapisałam się od października:) 4.Wykończyć dom - tu akurat brak mi środków 5. zagospodarowac wielki ogród 6. zamieszkać wreszcie na stałe z moim ukochanym To jedne z główniejszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasmina ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam mam inny sposób... O wiele prostszy, no bo jak ktoś ma łeb na karku no na hooj ma sie męczyć? skroc.pl/eb6e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pieniądze ( jestem wdzięczna za pracę i możliwość zarobkowania) a nie mam możliwości spełnienia marzeń ( może już ich nie mam) to jest smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata:) Wreszcie świadomie zdecydowałam się na studia, oby tylko mnie przyjęli:D Powinni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu maja nie przyjac? masz rocznikowo 22/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyOfthewoods
Hej :) ja tez mam kilka marzen, M.in. zrobic w koncu prawo jazdy!!! i rozpoczac jazde konna :) Zapisalam sie na 1 lekcje w niedziele! Juz nie moge sie doczekac! :) zawsze interesowalam sie konmi uwielbiam te zwierzeta :) i w koncu zdecydowalam sie! Marzenia sa po to by je spelniac! nawet te najmniejsze :) pozdrawiam dziewczyny piszcie jakie macie marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyOfthewoods
Jasmina na jaki kierunek sie zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim marzeniem jest miec zdrowie i sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×