Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadinn

gdzie kupic bizuterie slubną?

Polecane posty

Gość nadinn

przejrzalam cale allegro i nie ma nic ciekawego wszystko tandetne i na jedno kopyto :( gdzie dziewczyny kupilyscie swoją bizuterie slubną? nie chce za bardzo isc do apartu cz yes bo ceny beda napewno powalajace. poradzcie cos prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swoją bizuterie w normalnym sklepiku i jestem z niej mega zadowolona,bardzo ładnie sie reprezentowała na ślubie i weselu a do tego jest uniwersalna,że przyda sie i na inne okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz się śmiać ale ja kupiłam na bazarze,zapłaciłam 20 zł za komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam w Bijou Brigitte biżuterię, w galerii Sfera w Bielsku-Białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam piękny komplet z pereł w sklepie jubilea.pl pasował mi do beżowej sukienki i dodatków w bukiecie ślubnym i butonierce męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa2014
Ja zastanawiam się nad zakupem biżuterii sutaszowej. Na przykład z Pillow Design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam na fb - bizuteria ślubna tworzona z pasją. Znalazłam na allegro wzór, ale właśnie mnie uczulają zapięcia zarówno ze srebra jak te rzekomo antyalergiczne. Sprawdza się tylko stal chirurgiczna. Na fb zamówiłam sobie na wymiar takie gronka właśnie z zapięciami ze stali chirurgicznej ;-) Polecam. Odradzam za to salony ślubne - zapłacicie tam krocie za badziew :( Podobnie z butami - koszta w salonie masakryczne, choć nawet nie były ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Czasami można w drogeriach znaleźć ładne dodatki. Choćby w sieci Hebe mają rzeczy marki Full of Fashion w dobrych cenach. Ja zawsze tutaj szukam, jak potrzebuję jakiegoś detalu do kreacji np. sylwestrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka3344
Ja ostatnio przeglądałam ofertę srebrnej biżuterii, której ofertę znalazłam pod adresem http://ankabizuteria.pl . Wybrałam piękne kolczyki i zamierzam częściej zaglądać na strony tego internetowego sklepu jubilerskiego. Jestem bardzo zadowolona więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka już po ślubie
najlepsza biżuteria ślubna Reina Angels na allegro Reina-Angels na Fb trzeba szukac mają świetny asortyment i tanio ;-) jak na branże ślubną pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glitzysecrets(kropka)com . nie wiem czemu jak wklejam linka to rozpoznaje to jako spam. Fajne rzeczy maja, szczegolnie ozdoby do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yurkoo
Na pewno bezpieczne zakupy biżuterii z metali szlachetnych i drogocennych kamieni zrobisz w internetowym sklepie jubilerskim Savicki. Właśnie w nim kupiłam ostatnio przepiękny pierścionek z diamentem, na który otrzymałam certyfikat autentyczności. W ofercie pod adresem www.savicki.pl znajdziesz również unikatowe jeśli chodzi o wzornictwo obrączki ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój komplet z topazami kupiłam w Aparcie i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed zakupem biżuterii warto zapoznać się z tym artykułem http://www.wesele-slub.com/obraczki-slubne/ Znajdziecie tam bardzo ważne informacje. Wybór obrączki ślubnej to bardzo ważny element, niestety jest wiele czynników na które należy zwrócić szczególną uwagę. Dodatkowo na stronie jest ciekawa galeria obrączek, można wybrać interesujące was modele i zlecić wykonanie u jubilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio chciałaś kupić biżuterię ślubną przez allegro? moim zdaniem to bardzo słaby pomysł. Najlepiej to w jakimś salonie ślubnym albo od jubilera porządnego żeby przymierzyć do sukni itp. Ja kupowałam na miejscu w tym samym salonie gdzie suknie czyli Jennifer Vaiano w Warszawie. Wspaniałe zestawy mają a panie z obsługi bardzo profesjonalnie potrafią doradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferssaa
Ciekawe rzeczy sprzedaje firma Lewanowicz na swojej stronie, warto u nich poszukać. Wiele kolekcji mają ręcznie robionych. Mi najbardziej pasują kolczyki produkowane przez Ayala Bar, to izraelska projektantka z niesamowitą kreatywnością. Ostatnio mi mąż kupił taki model -lewanowicz.com/shop/products/533/kolczyki-new-ayala-bar-38. Piękna, ręczna robota, są genialne, praktycznie ich nie zdejmuję z uszu :) Naturalne kamienie, Svarowski, żywice – wszystko to tworzy niesamowitą mozaikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza8222
Ja kupowałam zestaw pereł w Yvon. Pięknie komponowały się z moją suknią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że pasowałby jakiś zestaw srebrnej bizuterii, zobacz na topsilver pl ja tam zawsze kupowałam, mają bardzo elegancką biżuterię z kryształkami swarovwskiego, diamentami, szafirami i innymy ciekawymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazjaa1
Ciekawa biżuteria srebrna jest na http://silvea.pl/ , szczególnie jeśli szukamy jakiegoś dodatku do naszej kreacji ślubnej. Znalazłam tu idealne kolczyki, które świetnie wyglądały z moją białą suknią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×