Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadinn

gdzie kupic bizuterie slubną?

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłam swoją w sklepie internetowym. Trochę się wahałam, bo wiadomo, że widzimy tylko obrazek. Nie rozczarowałam się jednak. Biżuteria ze sklepu Kiara jest naprawdę przecudna, nietuzinkowa, bardzo dobrze wykonana. Robi wrażenie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat na święta kupowałem żonie biżuterię i wybrałem naszyjnik ze strony www.savicki.pl Wygodne zakupy, szybka dostawa i bardzo dokładnie wykonane zdjęcia biżuterii. Jak wiadomo takie artykuły są bardzo drobne, więc od odpowiednio skadrowanej fotki dużo zależy. Tutaj nie przekłamują, to co na obrazku to się faktycznie dostaje. Nie ma niemiłego zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z różnych jubilerów sprzedających online z jakimi miałam kontakt to najlepiej wypadł Savicki ze strony www.savicki.pl Szybka dostawa, naszyjnik dokładnie taki jak na zdjęciu, pełna dokumentacja z opisem próby złota i w ogóle sam kontakt z obsługą stał na wysokim poziomie, można było o wszystko dopytać. W razie wu jakby mi coś nie pasowało to na zwrot miałam 30 dni, więc dużo więcej niż zazwyczaj jest przy zakupach online, bo najczęściej daje się klientowi 14 dni na zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzko dzisiaj znalezc cos dobrego i w normalnych cenach. Nawet w tych najdroższych sklepach czesto nie ma nic ciekawego. Ja sobie znalazłam swój zestaw na Jubilea pl mogę Ci polecić jak lubisz srebrną biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość99912
Jeśli chodzi o biżuterię z pereł to szeroki wybór i świetne ceny mają w na www.apearl.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 342
Jeśli szukacie oryginalnych wzorów to warto odwiedzić Yvette Jewelry w Atrium Targówek, mają duży wybór kolczyków i ozdób ślubnych. adres strony dla zainteresowanych www.sklep-yj.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłam sukienkę w Evicie i bardzo się z tego cieszę bo mają również szeroki wybór biżuterii więc nie będę musiała dodatkowo szukać. Na pierwszej mierze będę mogła od razu do swojej sukni dobrać idealne dodatki :) także nie wiem skąd jesteś, ale polecam http://evita.com.pl/ mają salony w Tychach, Katowicach i Krakowie warto odwiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam suknię w Evicie i muszę się zgodzić z tym,że mają tam duży wybór dodatków do sukni ślubnych i nie tylko.Panie dobrały mi przepiękną biżuterię z kryształków swarowskiego połączonych z perłami.Wyglądałam zjawiskowo !Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dobrego jubilera. Lepszy jeden porządny łańcuszek na szyi, niż panna młoda obwieszona tanimi świecidełkami, jak choinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór biżuterii ślubnej mają w Evicie w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjadelicja
ja ostatnio kupowalam zestaw na koval.club i jestem mega zadowolona delikatne rzeczy ale maja swoj pazurek i przyciagaja uwage. Z racji niskiej ceny oczywiscie udalam sie do jubilera ale potwierdzil ze bursztyn jest naturalny a srebro proby takiej jak podaja czyli 925, wiec moge z czystym sumieniem polecic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najlepiej pochodzić po lokalnych jubilerach, zawsze możesz wtedy zobaczyć jak dany naszyjnik, kolczyki leżą :) polecam też wejść na stronę www.gdziewesele.pl zawsze możesz poszukać tam i przy okazji poczytać opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_hanna
z allegro nawet bym nie ryzykowała, ostatnio jakość produktów tam pozostawia wiele do życzenia. Ja zamówiłam u znajomej, która robi ręcznie biżuterię sutaszową. Zrobiła dla mnie piękne kolczyki, naszyjnik i biżuterię w kolorach jakie mi odpowiadały czyli przewaga bieli i delikatny róż, błękit i fiolet. Wyszło fantastycznie. W sumie można zamówić jej biżuterię przez Małą Fabryczkę więc jeśli któraś z was byłaby zainteresowana to polecam. Naprawdę widać różnicę w porównaniu do biżuterii ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkodin
ja zamawiałam na swój ślub w sklepie soufeel.pl szukałam takiej oryginalnej i z kamieniami i tam taką znalazłam. A dodatkowo mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szukałam ostatnio ciekawej biżuterii na ślub, przejrzałam kilkanaście sklepów i akurat ja znalazłam to czego szukałam na tej stronie .lejdi.pl/k365,bizuteria-bizuteria-slubna.html. Może też coś znajdziesz tam dla siebie?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób decyduje się obecnie na biżuterię z kryształami svarowski, ze swojej strony odradzam z uwagi na to że biżuteria taka nie jest z prawdziwego złota, a nawet ze srebra tak wiec wiele nie wytrzyma. Lepiej jest kupić sobie coś trwałego, coś co będzie naszą pamiątką po dniu ślubu na przyszłość. Na przykląd jakiś elegancki wisiorek ze złota, który powiesimy na łańcuszku. Najlepiej poszukać złotej biżuterii w mniejszych sklepach jubilerskich, niż w dużych sieciach bo mniejsze sklepy jubilerskie mogą sobie pozwolić na korzystniejsze ceny, jak na przykląd tutaj; https://ergold.pl/15-wisiorki-zloto . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×