Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie uważacie mieszkania na wsi za marnowanie...

Polecane posty

Gość gość

życia? mieszka sie z dala od miasta, mój kolega marzy by mieszkać na jakims zad*piu, przecież tam nie ma żadnych rozrywek. Wiem o czym mówie bo sama mieszkam na wsi, mam blisko miasto ale i tak zad*piałe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Poznaniu i chętnie się zamienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? masz knajpy, masz gdzie wyjść przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi knajpy? Nigdy tam nie chodzę. Nie mam gdzie wyjść. Kocham zbierać grzyby, zioła, robić zdjęcia przyrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o tej porze lubię widok pól :) choć nie każda wieś jest malownicza. Mi podoba się świętokrzyskie, pomorskie i okolice Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym bardzo chciała przeprowadzić się na wieś i kiedyś tak zrobię. uwielbiam :) urodziłam się i prawie całe życie w wawie, kiedyś przez 2 lata mieszkałam pod wawą 35 km, z***biście to wspominam, bardzo fajnie sie czułam, do lasu na spacery, konno pojeździć można było obok, przed dom wyjśc poopalać się, czereśni nazrywać. Piękna sprawa. Wybuduję sobie kiedyś domek gdzieś na wschód od wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak...wszędzie może być za*jebiście pod warunkiem ,że ma sie pieniądze. Chyba lepiej jest mieszkać w uroczej wiosce nad jeziorkiem niż na brudnym blokowym osiedlu zamalowanym grafitii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że NIE:) Długo sądziłam, że w mieście jest lepiej pod wieloma względami, praktycznymi-mała powierzchnia do ogarnięcia,wszędzie blisko więcej szans na rozwój, czasu dla siebie.... Tak mi się ułożyło, że ''kupiłam" dom na wsi, większy areał ziemi, i do pracy dojeżdżam 35 km... Praca jednak nie warta tego i planuję ją zmienić;] I chociaż mam ten swój kawałek ziemi, warzywka, kurki, owoce.... Będę miała co robić podczas planowanego urlopu pomiędzy jedną a drugą praca;) Nigdzie nie muszę wyjeżdżać W przyszłości jak będziemy mieć dzieciaki będzie przestrzeń i w domu i wokół domu, :) Nie powiem, wcale nie jest na wsi tanio, ogrzewanie kosztuje, naprawy, remonty pochłaniają ogromne kwoty.. Ale w mieście też jest czynsz... W mieście mogę pracować, ale mieszkać NIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na wiosce sprowadzają sie Niemcy z berlina i wykupili wszystkie działki i budują się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×