Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiciamicia2123

koty strasznie wybredne nie chca jesc puszek!!!

Polecane posty

Gość kiciamicia2123

Robie wlasnie zamowienie na sucha karme w zooplusie, prosze Was podajcie mi jakies zarelko mokre, ktore smakuje kotom. Moje koty maja 1,5 roku i jedza tylko suche! Mieso surowe czy gotowane nawet nie tknal chocby najlepsze kawalki! Zadne tunczyki w puszkach, czy swieze ryby, w ogole nic z ryba im nie podchodzi tylko o smaku kurczaka. Z puszek zadne patè, ani te w kosteczkach, jedynie sosik wyliza reszte wyrzucam:o Jedyne co im podchodzi to w saszetkach felix takie paseczki piersi z kurczaka w galaretce i z kawalkami pomidorow:o To jedyna karma mokra jaka zjedza i to nie zawsze:o A naprawde juz im dawalam roznych firm i rodzajow i zazwyczaj zsechaja sie i musze wyrzucac:o Czy jest jakas naprawde smaczna mokra karma, ktora kotom smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie lezy w misce tak długo az zjedza....nie mam zamiaru rozpieszczać kota nie wiadomo czym...skoro nie chce żrec to niech chodzi głodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca kotów.
Dawaj im surową wołowinę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamicia2123
ale u mnie zasycha sie i nie nadaje juz do zjedzenia:( juz nie wiem, ktora by im posmakowala, czy animonda jest smaczna dla kotow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamicia2123
nie zjedza zadnego miesa surowego juz nie raz dawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak sa nauczone, już nie ruszą, od poczatku powinny być karmione tak ze troche tego i tego. idz do weterynarza może coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rospieszczone kocury masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup psa, ustawi futrzaki do pionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój własnie surowe dostaje i wcina az sie uszy trzęsą. Ale saszetki? Wybrzydza jak piesek fracuski, zje wtedy kiedy ma ochote i takie jakie akurat bedzie mu smakować czyli np nie z galaretka a z sosem i nie np wołownke a dróbiowe. Koty znaja wartość swego :D a co do tego, że nie jedza to faktycznie tak są nauczone i nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni nie podaj zarcia to beda zrec wszystko co postawisz rozpuszczone gnojki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kota od małego nie lubi puszek , a raczej wylizuje tylko sos - mięsa nie rusza . I nie ma zależności jaka firma, czy droższe puszki, czy tańsze - po prostu nie je z nich mięsa. odpuściłam sobie po 3 latach , kupuje ona je sam sos,mięso wywalam. Kupuję dobra karmę suchą na zaparcia i kot żyje , nie choruje , ma odpowiednią wagę , mimo ze je praktycznie same suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kotek lubi saszetki firmy purina i sheba, nie wiem, czy takie też próbowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kota nie posiadam ale mój kumpel też miał takie problemy z kotem teściowej. Pojechała teściowa na m-c do sanatorium a jemu futrzaka zostawiła. Po tygodniu walki z jego grymasami zamknął skubańca na tydzień w piwnicy dając tylko wodę. I co? .... no i cud!!! Po tygodniu liście z kapusty żarł skubaniec!!! Teściowa jak wróciła to mało zawału nie dostała jak zobaczyła jak się rzucił na kawałek czerstwego chleba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdzichu, opowiadasz bzdury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna z moich kocic tez jest troche wybredna, najbardziej jej smakuje Felix, Gourmet i ShinyCat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to przeciez lepiej, że jedzą suche, a nie jedzą mokrego sypiesz kulki, lejesz wodę i masz wszystko w d... prościej, szybciej, taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot pasiasty
No właśnie, jak im suche smakuje to mają co jeść. Trudno polecić karmę, która zasmakuje każdemu kotu. Moje dwie kotki lubia kitekat, wolą go czasem od świeżego kurczaczka, a kocurek je tylko kurczaka i suche. Kotkom daje też śmietanę, ser biały i żółty, żółtko, serca drobiowe i wątróbkę. A kocur ma bardzo monotonną dietę, lubi jeszcze rybę i koniec, wszystko inne zakopuje łapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suche ma lepszy skład niż najbardziej popularne mokre jedzenie, ja bym chciała,żeby moje koty jadły tylko chrupki moje koty jedzą różne jedzenie ale zrywami, raz wcinają aż im się uszy trzęsą, a innym razem nie tkną, mają dni że nic im nie pasuje, zawsze mają jednak suche w misce i wodę, więc się nie przejmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chryste, świat się kończy, żeby zastanawiać się jakie jedzonko kotu będzie smakowało. Ja pieprzę. Niech poczują co to głód to docenią, że w ogóle mają co żreć. Niebywałe. Przypomniała mi się książka "Nowy, wspaniały świat". Jesteście jego pionierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBJDNLSKAZIHJE
no ja się kotom nie dziwię, przecież to syf jest. Ryby dla kotów są niezdrowe. Mięso - spróbuj z barfem. Jeżeli nie chce Ci się bawić w barf to kupuj dobrą karmę suchą. I dawaj dużo wody. Jeżeli wcześniej karmiłaś kiepską suchą karmą to zmieniaj powoli, mieszając jedną z drugą żeby koty nie miały rewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kota lubi Felixa, to jest od Puriny. Jak kupowała Shebe, albo Shesira, to tak roznie lubiła. Shesira już bardziej, ale tylko niektóre smaki. A wydawalo mi sie ze to takie super zarcie, z wyzszej polki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytacie skład tych karm ? nie ma konserwantów, polepszaczy, sztucznych dodatków ? ja np. nie jem wędliny i mięsa bo się brzydzę, może kot wyczuwa "plastik" w karmie i dlatego nie chce jeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBJDNLSKAZIHJE
Felixa kot lubi bo ma ulepszacze. I to uzależnia i stępia smak. Dlatego lepsze karmy po tym nie wchodzą. Boże jak można dawać kotu taki syf? Ludzie! Trochę odpowiedzialności ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałam, skoro producenci dodają chemię do ludzkiego pożywienia to do zwierzęcego tym bardziej, bo zwierzak nie przeczyta sobie składu :-( ale co robić skoro właściciele tych zwierząt w większości także nie czytają etykiet i składów na jedzeniu ? wędlina i żółty ser to klasyk w śród spożywczych "trucizn" przy odrobinie zachodu można kupić żółty ser bez konserwantów ale wędlinę już znacznie trudniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcą jeść puszek to widocznie wystarczy im sucha karma. Mój też puszek nie je, tylko suchą Prevital. Ma w swoim naczyńku przez cały czas. Podjada. Trzeba dawać im mięsa. Jak wolicie mój lubi surowe, ale przeważnie mu gotuję, bo jakoś nie po drodze mi z dietą surowizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie brałaś pod uwagę suchej karmy ? Taka tez się naje . Ja kupuje z internetu karme ma świetny skład i jest wolna od GMO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość British Shorthair !!!!

Witam wszystkich mam takiego samego wybrednego rasowego??? ktory tylko suche zajada.Probowalem dawac mu juz wszystko co jest dostepne  na rynku  i oczywiscie grymas Jednego dnia jadl drugiego tylko wylizal tylko galaretke.Wpadlem ba pomysl zeby kilka paczek tego samego jedzenia zbledowac na papke o mu dawac niech lize.Od tego czasu problem z glowy.Mama mowila kup sobie psa itd itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×