Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

12000 tys ekstra - sądzicie że ta kwota wystarczy na...

Polecane posty

Gość gość

remont łazienki i kuchni, i może coś do sypialni? wiem że to nie watek na tego typu pytania ale może miałyście kiedyś remont w domu i nieco się orientujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz na mysli piszac remont? wymiana kafelek, urzadzen sanit. mebli, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wymiana płytek, urządzeń sanitarnych (widziałam fajną kabinę prysznicową z hydromasażem, radiem kosztuje 1300 zł), ubikacja jakieś lustro większe w kuchni głównie meble i do zabudowy piekarnik, płyta (zmywarka, lodówka jest nowa) Moja siostra robiła remont maleńkiej łazienki, mieszkają w bloku i zapłaciła za same płytki ponad 5 tys, le myślę że płytki kupię za 10% tej kwoty, nasza łazienka ma 14m2,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sama robocizne wydasz z 5000-8000 lekko liczac. chyba, ze maz/ojciec/wujek za flaszke to zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Niedawno robilam cala (mala)lazienke tzw plytki, sanitaria, wanna, nie poszalalam zbytnio, wszystko w sreniej cenie i wyszlo nam 10tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agd do zabudowy taniej firmy to 1tys za sztuke. Tzw piekarnik, mikrofala, plyta indukcyjna to juz masz 3 tys lekka reka. Przykro mi ale taki sa realnia. Za to pociesze cie ze meble sypialniane bardzo tanie mozna kupic w agata meble. Ja za caly komplet zaplacilam ok 2,5 tys( bez materaca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie poszaleje z tymi 12 tysiącami - szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie robocizny - nie wydam dużo - bo zrobi tata emeryt i mąż mu dopomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa :P
nie poszalejesz na pewno, ja na samą kuchnie wydałam więcej i to bez robocizny, szafki na wymiar, sprzęty, płytki, wszystko jest teraz drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie ciezko, my teraz robimy remont kuchni i wyjdzie nas ponad 30tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 mies temu mialam remont lazienki i wc razem z robota wyszlo nas 16 tys najtansze byly kafelki w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 tys na remont łazienki????!!! Ja robiłam remont łazienki i zmieściłam się w 4 tysiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 tys to wziął gość od remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był remont od podstaw bo wywaliliśmy wannę i teraz jest prysznic ,wszystkie rury były wykuwane od nowa w ścianach ,może gdybym wstawiała na to same miejsce wyszło by taniej ,u nas najwięcej poszło na same baterie bo nie chcieliśmy byle czego i meble łazienkowe kabina ,też porządne ale łazienkę robi się raz na parę lat więc trzeba trochę włożyć forsy nie ma co żałować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas remont łazienki (kompletny z wylewką i rurami) wyniósł ok 4 tyś. Kafelki na ściany najtańsze, podłoga drogie, kabinowanna z hydromasażem 150cm, umywalka, 3 szafki dwie niskie i słupek. Obniżony narożnie sufit z halogenami. Kabina najdroższa, robota własna plus trochę materiałów własnych ale to tak worek dwa wiec max 300zl bo dobrej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zmieściliśmy się w okolicach 4 tysięcy, dużo rzeczy kupiliśmy po promocji, ale co mnie cieszy każdy kto widzi łazienkę sądzi że wydaliśmy koło 8 - 10 tysięcy, głównie za sprawą mebli łazienkowych, i wanny ;), cóż nie wyprowadzam ich z błędu --- co do kuchni, najtaniej wyjdą Was meble, drożej sprzęt Agd myślę że 12 tys jak dobrze zagospodarujecie wystarczy Wam na kuchnię w pełnym użytkowym stanie, i na łazienkę, a nóż na coś jeszcze zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy, co się rozumie przez remont, same sanitariaty do łazienki i sprzęty do kuchni mogą pochłonąć tę kwotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ktos chce miec badziew to tak, 12 tysiecy wystarczy na kuchnie i lazienke. Ja wydaje 30 tys na nieduza kuchnie, ale porzadna, meble wysokiej jakosci, sprzety z wyzszej polki, sufit podwieszany, bajery ledowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurt gesty
My wydaliśmy ponad 10 tysiaków na łazienkę. Na kuchnię 8 tysiaków za meble 10 na sprzęt. Robiciznadarmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia przed nami to u nas akurat meble droższe jak sprzęt będą. Bo wybrałam ładne, nowoczesne, wysoki standard (ale nie jakiś Lux milionerów) i dużo szafek. Lodówkę mamy dobra side by side, kuchenkę gazowo elektryczną kupimy nową bez szaleństw. Czajnika, tostera itp nie licze w remont mamy i nie musimy wymieniać. nie wiem jeszcze jak z płytkami ale około 10tys całość liczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-- co do kuchni, najtaniej wyjdą Was meble, drożej sprzęt Agd myślę że 12 tys jak dobrze zagospodarujecie wystarczy Wam na kuchnię w pełnym użytkowym stanie, i na łazienkę, a nóż na coś jeszcze zostanie To zależy jaki sprzęt bo ja mam tylko w zabudowie kuchenkę i piekarnik ,nie mam zmywarki bo miałam przed remontem i w sumie nie potrzebna nam jest więc dałam za zabudowę kuchni 17 tyś z rabatem bo ta sama firma robiła mojej mamie i nam szafy więc uzyskaliśmy rabat ,kuchnia jest duża ,moja koleżanka ma malutka kuchnie i nie sprzętu zabudowanego w meblach tylko wpasowali jej szeroką kuchenkę pomiędzy ,nie ma zmywarki nie ma miejsca i kuchnia ta kosztowała ją 8 tyś ,więc meble tanio wyjdą to chyba z marketu jak kupi .i sama je skręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my za same meble, zlew, kran w kuchni zapłaciliśmy prawie 20 tysięcy, kuchnia duża nie jest, kwestia wyboru materiałów. mamy samozamykacze w szufladach 3 różne systemy cargo w szafkach pełen wypas. Chcieliśmy blat z konglomeratu, ale już dla nas za drogo było, sam blat w naszym przypadku to około 10 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×