Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2929292929

Czy zostawiłybyście faceta za takie coś ?

Polecane posty

Gość gość
popieram luck_y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po cholere pytasz czy go zostawić jak w momencie pisania już wiedziałaś że on cudowny, tylko czasem ci przypier.doli. Jesteś beznadziejna. Tak, tak, broń go dalej a on ci podziękuje za rok czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się wydaje, że ona tego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zresztą ktos juz to napisał wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzwiska jakies jeszcze bym wybaczyla, ale bicie po twarzy nigdy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bicia też nie, nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2929292929
zastanawia mnie dlaczego inne wydawałoby się bardziej irytujące i utrudniające życie wady u partnera ludzie są w stanie łatwiej zaakceptować i zrozumieć ich akceptowanie przez innych, a właściwie całkiem nieszkodliwe wydawać by się mogło wyzwiska czy uderzenie w twarz już nie x pytam z ciekawości, nie twierdzę, że mam rację, ale zastanawia mnie to x a może rzeczywiście mam jakiś problem, że nie dostrzegam jak wielka jest to wada, mnie ta agresja bardziej martwi dlatego, że właśnie jest postrzegana społecznie jako największe zło jakie może być w związku, a nie dlatego, że realnie dzieje mi się jakaś krzywda z którą nie mogę sobie sama poradzić i cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być prowokacja :) Ponieważ nikt normalny się nie bije. Jak kogoś kochasz, to go nie krzywdzisz, nie wykorzystujesz swojej przewagi fizycznej, proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2929292929
"Jak kogoś kochasz, to go nie krzywdzisz, nie wykorzystujesz swojej przewagi fizycznej" x nie zgodzę się z tym argumentem, o ile dobrze wiem jeszcze jakieś dwa pokolenia temu w Polsce dość powszechne było dać lanie dziecku, które źle się zachowywało, sądzę, że Ci rodzice kochali dzieci dokładnie tak samo jak obecni chuchający i bezstresowo wychowujący, po prostu inny był model wychowania, można to uznać za zły sposób, ale nie ma raczej nic wspólnego z miłością czy jej brakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Autorko? znowu siedzisz na kafe, paląc światło do późna nie dając mu się wyspać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2929292929
Miło, że tak się troszczysz o mojego faceta, jeszcze siedzi przed komputerem, a ja pracuję standardowo z przerwami na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie troska, tylko zwykła życzliwość;-) jak ktoś śpi to drugi człowiek stara się mu w miarę mozliwości nie przeszkadzać, ale ty chyba tego nie zrozumiesz, bo "nie będziesz przy nim chodziła na palcach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama go prowokujesz autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci odpowiada bycie ofiarą to z nim zostań. Dopiero jak Cię od siebie uzależni ( ślub, dzieci) to dopiero oberwiesz. Teraz to jest nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj autorka poszła chyba grzecznie spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka78
s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka78
Ty faktycznie jestes skrajnie irytujaca,i ja tez bym Cie szarpnela i wyrzucila z pokoju gdybys tak sie zachowywala,nie chcialabym miec baby takiej jak Ty oj nigdy,jestes egoistka i nie ma w Tobie troski,facet grzecznie prosi daj sie wyspac a Ty chamsko ze Ci tutaj wygodnie i totalnie olewasz ze bedzie nieprzytomny rano,i robisz to tylko i wylacznie dla swojej wygody bo w dzien nie lubisz pracowac w kuchni tez nie itd ,a damski bokser to juz inna sprawa,widac ze on ma swoja granice i potem nie kontroluje reakcji a to zle wrozy ,z Twoim wstretnym charakterem prowokujacym go polecam rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne traktowanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli, to przeczytałeś twoja sympatia cię pokocha Jeśli tego nie wkleisz...umrze ktoś bliski Przeczytaj i pomyśl imię osoby, którą kochasz, a za 7 dni coś Ci się zdarzy jeśli tego nie zrobisz będziesz miał/miała pecha przez 7 latek.O północy on/ona zrozumię, że Cię uwielbia. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki wklejają durne łańcuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''zastanawia mnie dlaczego inne wydawałoby się bardziej irytujące i utrudniające życie wady u partnera ludzie są w stanie łatwiej zaakceptować i zrozumieć ich akceptowanie przez innych, a właściwie całkiem nieszkodliwe wydawać by się mogło wyzwiska czy uderzenie w twarz już nie" Daj przykład takiej wady , bo żadna nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deptaczka
Wiecie, mi się wydaje, że to kwestia w ogóle kultury osobistej. Ja z moim chłopakiem nieraz się kłóciłam, bardziej i mniej poważnie, zdarzyła nam się poważna kłótnia w naprawdę poważnej sprawie, ale nigdy nie padły słowa "szmata", "k***a" czy coś w tym guście, ani tym bardziej rękoczyny. Jest jaki jest, ale nigdy nie odniósłby się tak do kogoś. Sądzę, że nie zrobiłby tego nawet gdyby wiedział na 100% że to będzie bez konsekwencji. Twój facet jest niewychowany, nie wie i nie chce wiedzieć, że w ten sposób nie rozwiązuje się sporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdazylby zrobic tego wszystkiego, bo zostawilabym go duzo wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ..że masz "charakterek" Co do zachowania twojego chłopaka - niewybaczalne, można się pokłócić, nawrzeszczeć ...ale gdzieś są tego granice. Zresztą hmmm czytając twoje wypowiedzi stwierdzam ...że z tobą też nie wszystko jest w porządku jeżeli jesteś z nim tylko dlatego ...że pomimo tych zajść On jest ideałem i nazywasz ...bicie i poniżanie się jego wadą. Hmmm możliwe ... że nie wiesz na czym powinien polegać związek i nie miałaś nigdy wzorca takiego normalnego związku.... bo jak ...to wytłumaczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2929292929
sory, ale ostatnio nie mam czasu na kafe, jak wrócimy do siebie do odpiszę na posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2929292929
*jak wrócimy do siebie do domu to odpiszę na posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bezpowrotnie bezapalacyjnie tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wszyscy tutaj, mówię, że powinnaś go zostawić. Wiem, że to bolesne, ale potem będzie jeszcze gorzej. Nawet jeśli on Cię będzie błagał o wybaczenie i obiecywał, że to już ostatni raz, to BĄDŹ PEWNA, ŻE TO BYŁ DOPIERO POCZĄTEK. Każda przemoc tak się zaczyna. Powód, że pracowałaś długo w nocy to żaden powód. Żyję już dość długo, ale zadaję się z normalnymi ludźmi i uwierz mi, że wszystkie problemy można rozwiązać bez bicia i wyzywania. Internet i świat pełen jest żałosnych opowieści o przemocy - nie bądź bohaterką kolejnej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×