Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje - pakujemy się nad morze

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, niedługo jadę nad polskie morze na 15 dni. Mam problem z tym co zabrać ze sobą. Często przebieram się w ciągu dnia. Mam nadzieję, że nad morzem będę robiła to dwa razy dziennie tylko. Jadę z narzeczonym, planujemy też romantyczne kolacje więc ubiór muszę mieć stosowny do tego. Napiszę Wam zaraz swoją rozpiskę co bym zabrała z ubrań, oceńcie czy może być, i poradźcie co jeszcze powinnam spakować, albo czego jest za dużo !:) -2 piżamy -2-3 bluzki z dłuższym rękawem -około 10 bluzek z krótkim rękawem - 2 sukienki wizytowe(na kolacje) -4 sukienki plażówki(jedna długa, 3 do kolan) -4 tuniki(2 mogą być jako sukienki) -5-6 getrów(różnych kolorów do spasowania z bluzkami/tunikami) -długie dresy -spodenki krótkie jeansowe -jedna długa spódnica -2-3 pary jeansów -2 sweterki, a'la bolerka (krótkie rękawki) -polar/bluza -kurtka wiatrówka -klapki/czeszki/balerinki/adidasy -sweter z długim rękawem Dzięki za ocenę czy dobrze się spakuje. Ile wzięłybyście ręczników? Powiedzcie mi, co muszę zabrać z kosmetyków (podstawowe środki do mycia to wiem, nie trudźcie się) , albo takie rzeczy podręczne, i inne co mi się przyda na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 pizamy to za malo, bedziesz sie pocic i spac w takich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziesz z narzeczonym i bierzesz PIŻAMY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę tak: ze 3-4 letnie sukienki tyle samo spódniczek chusta typu pareo strój bikini para dzinsów rurek 2-3 pary legginsów buty: szpilki, japonki, sandałki do chodzenia po mieście, buty sportowe jakieś 2-3 podkoszulki szorty cieplejsza bluza lekka kurtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie znaczy że będą z długim rękawem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie targał tyle, tylko się zainteresował, czy w hotelu, gdzie zostajecie, jest możliwość zrobienia prania np. po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ile dni bierzesz takie ubrania gościu 12:26:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie możliwości prania, bo będziemy w pensjonacie u starszej kobietki i nie chcemy jej tak włazić na głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 2 tygodnie. Zapomniałam o bluzkach - tych biorę ze 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taką rozpiskę to ja robiłam jak na kolonie jechałam :o ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana 35
Nad nasze morze to trzeba brać przewagę cieplejszych ubrań, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski rozwalacie mnie zawsze na wyjazd biorę tyle bluzek na ile dni wyjeżdżam, ewentualnie jedną dodatkową do tego jakiś sweterek dżinsy spódnica szorty sukienka strój kąpielowy jedne sandałki plus jakieś pełne buty a wy cały majdan jakbyście pokaz mody szykowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpiska rzecz święta, mam gotową w torbie a na niej zapisane wszystko: kosmetyki, leki, ładowarki do telefonu, dokumenty przydatna rzecz, pakuję wg listy i mam pewność że wszystko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzliwym dziękuję, może macie jeszcze jakieś pomysły co wziąć? wolę zrobić listę żeby nic nie zapomnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to 2-3 pary jeansow to za duzo. 2 to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślicie jeden strój kąpielowy czy dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się właśnie pakuję na wyjazd na mazury. Ciekawe co powie mój facet jak zobaczy, że całą walizkę zapchałam jedynie swoimi ubraniami i butami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczyććć wszystko!!
Z piec recznikow. Ciuchy bym zabrala takke jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czegoś byś jeszcze nie dołożyła? do tej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowałam: 1 sweter 1 kardigan z rękawem 3/4 1 kardigan z krótkim rękawem 2 sukienki 2 stroje kąpielowe spódnica 4 koszulki bluza jeansy szorty spodnie 3/4 kurtka płaszcz przeciwdeszczowy adidasy sandały na koturnie sandały płaskie sandały sportowe bielizna Nie potrafię z niczego zrezygnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę wziąc cały majdan i atrakcyjnie wyglądac niż jak jakiś kocmołuch, co chodzi w jednym t-shircie i w dżinsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azura nie rezygnuj - super :) Co pakujesz z takich dodatkowych rzeczy jak ładowarki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej do spania piżamek, ale seksownych, bikini 2 pary, w jednych gaciach 2 tyg. znudzi ci sie chodzic :) okulary przeciwsłoneczne, kapelusz, olejek do opalania, koc, my jeszcze bierzemy taką torbę chłodzącą - przenośna lodowkę, do napojow na plażę. No dobra, tylko czy pogoda będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo super dzięki za podpowiedzi. Jasne że seksowne, to ile tych piżamek proponujesz? Mam nadzieję że pogoda będzie ale jeszcze ok. 2 tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dodatkowych rzeczy biorę apteczkę (ibuprom, plastry, woda utleniona, żel na ukąszenia komarów, spray od komarów, płyn dezynfekcyjny, xylogel) do tego wkład na komary do prądu i krążek na komary do podpalania, koc parasol kosmetyki(żel do mycia twarzy, krem do twarzy, balsam, olejek do opalania, antyperspirant, szampon, mydło, żel pod prysznic, chusteczki nawilżane, maszynki do golenia) suszarka termos ręczniki tablet lornetka aparat może laptop i jeszcze jakieś dodatkowe rzeczy mojego faceta ale to on już sam będzie je kompletował i to chyba wszystko... O ile o czyms nie zapomniałam Zastanawiałam się nad żelazkiem ale chyba sobie daruję :P Zawsze jak gdzieś wyjeżdżamy to jestesmy napakowani jak wielbłądy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torbę chłodzącą też biorę :p no i takie drobniejsze rzeczy jak kosmetyczka podręczna (lusterko, błyszczyk, tusz do rzęs, pęseta, szczotka itd) książka biżuteria no i oczywiście szczoteczki do zębów, pasta, płyn do płukania, nitka, płatki kosmetyczne, patyczki kosmetyczne, płyn do demakijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azura a gdzie jedziecie? My mamy żelazko zapewnione w pensjonacie dlatego nawet nie biorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę zwykle za dużo rzeczy. W połowie z nich potem nie chodzę :) Zastanawiałam się, czy w tym roku nie pojechać nad morze, ale znalazłam fajną firmę przewozową http://www.interbuslublin.pl/ i jadę do Berlina:) Szkoda, że jeszcze trochę muszę poczekać do urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne!:D będziesz przebierac sie 2 razy dziennie, a myc nie będziesz sie wogole?:D Teraz wiem dlaczego tak śmierdzi od dziewuch! Nie zabierzesz ręczników,ściereczek do nóg i części intymnych,mydła, majtek?Facet ma przesrane, szczerze mu współczuję z takim śmierdzielem przebywać prze 15 dni.Pewnie zwieje od ciebie,albo znajdzie inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba każdy człowiek który myśli nie musi pisać o bieliźnie oraz kosmetykach. Jesteś gościu żałosny wyszczególniając to, bo jak pisałam wcześniej - nie potrzebuje rozpisek na temat kosmetyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×