Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nusiaczek:D

dwie owulacje czy ciaza ?

Polecane posty

Hej :) Wiem ze moze bylo sporo tych tematow na forum ale chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej . Otoz staram sie o dziecko . W styczniu tego roku bylam w ciazy jednak w marcu przy pierwszym usg okazalo sie ze w 7 tyg przestalo bic serduszko . 25 kwietnia dostalam pierwsza miesiaczke po poronieniu , nastepna ukazala sie 24 maja i potem 13 czerwca. Jeszcze w tym samym miesiacu 27 czerwca wystapilo u mnie lekkie plamienie , nie krew lecz tak jakby bardzo brazowy sluz i skromny. Na stronie ovufriend.pl prowadze swoj kalendarz >> wszystkie pomiary temperatury , dolegliwosci , jak wyglada moja szyjka macicy . Na podstawie moich obserwacji wpisanych ovufriend wyznaczyl mi owulacje 17 dc i takowa tez byla co bylo widac po moim plodnym sluzie. Miesiaczke mam dostac teraz 30 czerwca czyli jutro a caøy czas czyli od 9dc mam sluz wodnisty ( mokra wkladka , lekko zabarwiona na kolor zolty) , czasem nawet niewielki ilosci sluzu rozciagliwego. Zawsze 4-5 dni przed miesiaczka mialam sucho , temperatura wyglada mniej wiecej tak samo jak przed i w trakcie owulacji : 9 dc - 36.2 (sluz wodnisty) 10dc - 36.6 (sluz wodnisty) 11dc - 36.6 (kremowy) 12dc - 36.3 (wodnisty) 13dc - 36.3 (wodnisty) 14 dc - 36.1 (kremowy) 15dc - 36.1 (wodnisty) 16dc - 36.3 (wodnisty) 17dc - 36.3 (wodnisty) (owulacja) 18dc - 36.6 (wodnisty) 19dc - 36.9 (lepki) ( ta temp to chyba jakis falszywy alarm) 20dc - 36.3 (rozciagliwy) 21dc- 36.1 (rozciagliwy) 22dc - 36.2 (wodnisty) 23dc - 36.1 (wodnisty) 24dc - 36.3 (rozciagliwy) 25dc - 36.0 (wodnisty) 26dc - 36.0 (wodnisty) 27dc - 36.0 (rozciagliwy) 28dc - 36.2 (wodnisty) 29dc - 36.1 (wodnisty) I stad moje pytanie , co moze byc przyczyna tego sluzu tym bardziej ze ovufriend wykasowal moja owulacje z 17dc i do tej pory nie wyznaczyl nowej . Jutro powinnam dostac miesiaczka co tez mnie zastanawia poniewaz nie zapowiada sie na nia . od tygodnia pobolewa mnie brzuch jak na miesiaczke i strasznie kluja mnie jajniki jednak nic wiecej . Mam tez bardzo twarde podbrzusze i lekko wypukle nad sama pochwa. Zrobilam dzisiaj test ciazowy negatywny ale wiem ze to i tak za wczesnie na cokolwiek . Czy mozliwe jest zebym byla w ciazy przy tak niskich temperaturach ? Jesli to nie ciaza to w czym tkwi problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz oktesu,zolty sluz jest przed okresem.nie jestes w ciazy bo test by juz ci pokazal skoro jutro masz dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie caly sek jest w tym ze w tym roku w styczniu tez jak czekalam na miesiaczke to mialam sluz tyle ze byl on naprawde zolty i bardzo gesty no i bylo go tez tak sporo jak teraz , miesiaczka nie przyszla a okazalo sie ze jestem w ciazy ( test robiony 3 dni po terminie miesiaczki) dlatego stad moja obawa . A dwa nie chcialam wiedziec czy dostane miesiaczke czy nie bo to sie okaze jutro , pytam co moze byc powodem jesli jej nie dostane i test nic nie wykaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnej owulacji nie było, może jeszcze będzie, a może to będzie cykl bezowulacyjny. ciąży też na pewno nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×