Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rush crush

Czy on jest mną zainteresowany?

Polecane posty

Gość rush crush

Temat z serii: pytania głupie i głupsze. Sytuacja jest głupia i szczerze mówiąc stawia mnie w niezręcznej sytuacji. Otóż mam faceta od lat 5, 4 lata temu poznałam jednego jego kolegę (S.) i dwie koleżanki (taka mikro paczka). Jedna z nich podkochiwała się w S. Zresztą - czysto obiektywnie - on jest przystojny i inteligentny więc dziołchy za nim szaleją. Jednak od 4 lat on nigdy nie umówił się na żadną randkę. Za to od zawsze zrobi wszystko o co go poproszę. Dosłownie - nawet jak zażartuję żeby mi coś przyniósł, oddał czy coś - od razu dostaję co chcę. Ze wszystkich chamsko potrafi zażartować a mnie z kolei zawsze słodzi i broni. Pomijam już najgłupszy fakt, że lubi każde moje zdjęcie choć ogólnie nie klika lubię to nigdzie. Z kolei od pół roku na każdym spotkaniu opowiada mi jaka jestem inteligentna, piękna i mam znać swoją wartość. Próbuje nawiązywać kontakt fizyczny - ja nie przytulam się do ludzi poza przywitaniami i pożegnaniami, a on "tu mnie chce pocieszyć", "tu coś pokazać". Nie wiem już czy ja sobie coś wkręcam? Nie chcę robić jakiejś afery ale szczerze to trochę zaczyna mi to przeszkadzać. Niestety ja zawsze miałam mnóstwo kumpli, mniej koleżanek - i dopiero po latach często okazywało się, że ktoś się we mnie podkochiwał bo ja zlewam sygnały i ich nie zauważam myśląc, że to po prostu koleżeństwo. Jednak zależy mi na moim facecie, nie chcę żeby on coś sobie pomyślał. jak myślicie? Wkręcam sobie? A jeśli nie to jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rush crush
Nobody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rush crush
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet sie w Tobie podkoc***e na 99 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rush crush
Ale co ja mam z tym zrobić? :( Nie zachęcam go jakoś od kiedy "coś mi się wydaje". O nic go nie proszę, staram się wszystkie komplementy obracać w żarty... To już trwa za długo, a nie za żadnego sensu przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tym chyba zrobić nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 12121212
niee, zaczyna ci to imponować, ponadto zaczyna cię on intrygować jako mężczyzna..przyznaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rush crush
Imponować? A niby czym? Interesować mnie jako mężczyzna? Nie. Jestem zainteresowana tylko jednym mężczyzną. Przyznaję - wygląda fajnie, jest inteligentny. Ale mój jest (w moich oczach, nie wiem jak w innych) przystojniejszy i inteligentniejszy ;) Gdyby mi to imponowało nie chciałabym pozbyć się problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak mu powiedzieć żeby dał sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rush crush
Ale dopóki nic nie jest "jasne" to wyjdę na idiotkę z przewidzeniami. Że sobie to wszystko wymyśliłam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rush crush
no to w zasadzie niczego się nie dowiedziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×