Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość babaaga

copywriter, praca zdalna, jakie strony polecacie?

Polecane posty

Gość ela9
jak ktoś umie pisać . to warto spróbować;) a jeśli nie zapraszam tutaj http://mylead.pl/. Ja tu działam od roku i zawsze mam jakieś zyski co miesiąc;) prawie jak praca na etat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tutaj http://pomorskie-praca.pl/ też coś znajdziecie. Teraz jest dużo ofert pracy zdalnej. Ewentualne zawsze można się skontaktować z jakąś agencją interaktywną - ja kiedyś tak znalazłam ciekawą pracę dorywczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka11
Na pracuj-online com sobie zerknij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam pracuj-online com!!Bardzo dużo ofert pracy mają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnna2
W pierwszej kolejności należy nauczyć się pisać naprawdę profesjonalne teksty. Właśnie na takich można naprawdę sporo zarobić. Tutaj https://dynanet.pl sobie zerknijcie. Na stronie macie dostępne różne kursy online i szkolenia, które pomogą wam nauczyć się tworzyć wysokiej jakości treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaak
Jeśli chodzi o pracę zdalną polecam portal pracaonline.net , znajdziesz też tam coś z branży copywritingu, sama korzystam i jest to super sposób na dodatkowe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska1222
Pracaonline.net to portal gdzie można znaleźć wiele ciekawych ofert, ja szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1994
Cześć, zapraszam Cię do zarejestrowania swoich usług na odusług.pl Jest to nowy serwis dla freelancerów i firm. Korzyści jest mnóstwo a serwis całkowicie bezpłatny – nie ma opłat za wystawienie usługi, ani prowizji od sprzedaży. Cały zysk pozostaje w kieszeni wykonawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Przestrzegam młodych copywriterów przed ochoczym przyjmowaniem zleceń na oferii, to czasem bardzo grząski grunt. Można tam trafić na oszustów, mam firmę i trzy razy dałem się wykiwać. Aby uniknąć pisania za darmo, należy wykonać dwie proste czynności. Pierwsza, to od razu należy ustalić z klientem formę płatności, a najlepiej brać zaliczki. Druga - akceptacja tekstu przez klienta wynosi maksymalnie trzy dni robocze. Inaczej , albo klient nie przyjmuje tekstu, bo rzekomo nagle zorientował się, że zły temat podał, albo też znika z tekstami. - nie płacąc oczywiście ani złotówki.  Warto zawiązywać umowy o dzieło i postraszyć US, jeśli klient nie chce zapłacić za wykonane przez nas dzieło.  Uwaga na osoby, które oferują setki tysięcy znaków za 0,50 gr / 1 pln. To zawsze są zwykli oszuści i hurtownicy. U nich liczy się ilość, a nie jakość. Nie ma się co łudzić, często te osoby robią błędy, nawet w prostych zdaniach i nie mają żadnej wiedzy na temat zasad copywritingu. Oni w ogóle nie sprawdzają tekstów, tylko odsyłają je do klienta. Tu liczy się maksymalny przerób zzs. Co ważne, ich pracy przyświeca zasada - znaleźć naiwnych, którzy napiszą coś za darmo. Na początku mojej działalności, gdy nie miałem jeszcze firmy zdarzyło się pracować z takim Panem - osoby zainteresowane jego personaliami mogą mieć problem, bo osoba ta zmienia imiona, nazwiska oraz płeć. Jak mu wygodnie w danej chwili. Pieniądze za wykonaną pracę otrzymuje się po 3- 5 miesiącach od wysłania ogólnego zestawienia za dany miesiąc, oczywiście kwota nijak ma się do wykonania zleceń, tj, ilość znaków ze spacją nie zgadza się z kwotą ogólną. U mnie to były oszustwa rzędu od 100 do 500 pln miesięcznie przy setkach tysięcy znaków. W skali roku to daje jakieś 6000 -8000 pln w plecy. To jest zarobek, który zamiast do waszej kieszeni trafia do rąk hurtownika. Pamiętajcie, że praca u hurtownika niczego Was nie nauczy oraz w ogóle się nie opłaca. to osoby, które kradną również cudze teksty i w ten sposób budują swoje portfolio. Wam płaci 0,50 / 1 pln za 1000 zzs a sam zgarnia za tekst około 7, 10 a nawet i 15 pln za 1000 zzs. Plus oszukuje w rozliczeniach miesięcznych ( o czym wspomniałem wyżej). Ponadto, taka persona szuka osób, które piszą doskonałej jakości teksty, co już jest w ogóle kpiną z tego zawodu, ponieważ żadna normalnie egzystująca osoba nie jest w stanie zarobić i pisać jednocześnie doskonałej jakości tekstów za takie głodowe stawki. Aby nawiązać uczciwą współpracę z rzetelnymi i sprawdzonymi copywriterami polecam skontaktować się z osobami, z którymi i ja miałem okazję współpracować. Warto skontaktować się z kimś, kto nie tylko da nam zarobić, ale wyszkoli, pomoże i pozwoli rozwinąć swój warsztat copywritera - polecam kontakt mejlowy bellasalute@wp.pl oraz scriptrix.a.moscicka@gmail.com . To są dobrzy fachowcy w tej branży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
Dnia 19.02.2015 o 23:45, El Camillo napisał:

Żadna praca, naklepiesz się jak głupi i nie dostaniesz za to ani grosza. Trzeba być głupkiem, żeby wierzyć w takie cuda 🙂

A ty pewnie jesteś managrem w korporacji i zarabiasz 8000pln na miesiąc, dobre sobie ha ha ha. Copywriting to praca taka sama, jak inne, tylko, że wymaga inteligencji, a niektórym jej brakuje, więc wolą odklepać swoje przez 8 godzin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Kamil
Dnia 15.07.2013 o 18:06, Gość babaaga napisał:

Witam, czy zna ktoś jakieś strony, przez które można sobie dorobić pisząc teksty pod zaplecze, precle, opisy produktów itd?

Warto skontaktować się z kimś, kto nie tylko da nam zarobić, ale wyszkoli, pomoże i pozwoli rozwinąć swój warsztat copywritera - polecam kontakt mejlowy bellasalute@wp.pl oraz scriptrix.a.moscicka@gmail.com . To są dobrzy fachowcy w tej branży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 5.10.2014 o 07:47, El Camillo napisał:

Pięknie. Zamiast zajmować się dzieckiem to siedzi przed kompem i klepie w klawiaturę 🙂

A co Cię to interesuje, to Twoje dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Kamil
Dnia 13.08.2018 o 01:59, Gość malwinnna2 napisał:

W pierwszej kolejności należy nauczyć się pisać naprawdę profesjonalne teksty. Właśnie na takich można naprawdę sporo zarobić. Tutaj https://dynanet.pl sobie zerknijcie. Na stronie macie dostępne różne kursy online i szkolenia, które pomogą wam nauczyć się tworzyć wysokiej jakości treści.

Podszkolą i zapłacą. Warto skontaktować się z kimś, kto nie tylko da nam zarobić, ale wyszkoli, pomoże i pozwoli rozwinąć swój warsztat copywritera - polecam kontakt mejlowy bellasalute@wp.pl oraz scriptrix.a.moscicka@gmail.com . To są dobrzy fachowcy w tej branży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia

Szczerze nie polecam strony dla copywriterów Goodcontent. To co robi właściciel platformy jest skandaliczne. Rejestracja, pierwsze pisanie tekstów - super sprawa. Im bliżej otrzymania pierwszych 100 złotych tym gorzej, ciągłe poprawki, odrzucanie tekstu, a na koniec wywalenie z systemu z informacją, że nie jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą. Można mieć w nosie to 100 złotych, ale ilość poświęconych godzin na pisanie nie jest już taka byle jaka. Manipulacja i chęć zarabiania na ludziach najtańszym kosztem. Pomimo pisania przez wiele lat nie spotkałam się z takim traktowaniem. Skandaliczny i fałszywie zachwalany na portalach goodcontent nie jest chyba na tyle pożądany skoro ciągle poszukuje nowych chętnych, a jego strona na FB nie jest odwiedzana już kilka lat. Jak dla mnie czyste oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
Dnia 11.07.2019 o 12:06, Gość Dusia napisał:

Szczerze nie polecam strony dla copywriterów Goodcontent. To co robi właściciel platformy jest skandaliczne. Rejestracja, pierwsze pisanie tekstów - super sprawa. Im bliżej otrzymania pierwszych 100 złotych tym gorzej, ciągłe poprawki, odrzucanie tekstu, a na koniec wywalenie z systemu z informacją, że nie jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą. Można mieć w nosie to 100 złotych, ale ilość poświęconych godzin na pisanie nie jest już taka byle jaka. Manipulacja i chęć zarabiania na ludziach najtańszym kosztem. Pomimo pisania przez wiele lat nie spotkałam się z takim traktowaniem. Skandaliczny i fałszywie zachwalany na portalach goodcontent nie jest chyba na tyle pożądany skoro ciągle poszukuje nowych chętnych, a jego strona na FB nie jest odwiedzana już kilka lat. Jak dla mnie czyste oszustwo.

miałam to samo juz przy pierwszym tekscie . oszustwo i nic wiecek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mllenka3

witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów, po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam stronę: www.blovly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dzisiaj szukają najprostszego sposobu na zarabianie pieniędzy. Nikt nie chce się chociaż trochę wysilić i pomyśleć, tylko zapełniacie fora i grupy pytaniami, oczekując gotowej odpowiedzi. Poszukajcie w Google, poczytajcie na temat budowania własnej marki i sposobów na sprzedaż siebie. Po co chcecie korzystać z giełdy tekstów i innych tego typu portali?

Chcecie dać się oszukiwać przez takich samych nygusów? Przecież to właśnie po to istnieje - leniwi zleceniodawcy wyzyskiwacze dodają ogłoszenia, aby leniwi pseudo - Copywriterzy mogli zaniżać stawki za zlecenia, gdy widzą, że konkurencja daje 5 zł za 1000 znaków. W ten sposób właśnie, dzięki widoczności stawek dla oferentów, oferia załatwiła rynek, bo każdy widzi, ile daje konkurent. Stawki i ofertę powinien widzieć wyłącznie zleceniodawca. Poza tym nie powinno być w ogóle dozwolone, aby zleceniodawca określał stawkę i budżet, za jaki ma pracować oferent. Dajesz ogłoszenie? czekasz na odpowiedź i albo Ci oferty przypasują, albo nie.

Spotkałem Copywriterów - chorągiewki, pisząc do nich specjalnie, aby wycenili mi swoją pracę - Na Oferii - 5 zł za 1000 znaków byle złapać zlecenie, a gdy pisałem z firmowego maila, za te same teksty chcieli 15 - 20 zł - co jest nie tak z ludźmi? Rozumiem desperację, ale bez przesady. Bardziej opłacałoby mi się wystawić ogłoszenie na Oferii, napisać, że zapłacę 2 zł za 1000 znaków i teksty mają być dobrej jakości, niż pisać w imieniu mojej firmy, bo najwidoczniej miałbym do czynienia z osobami, które nie potrafią określić jakości swojej pracy i zmieniają cenę, w zależności od tego, gdzie otrzymują ofertę. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×