Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palaczpalacz

Który lek najbardziej pomocny w rzuceniu palenia?

Polecane posty

Gość palaczpalacz

Witam. Chcę rzucić palenie :) Chciałbym również wspomóc się jakimś lekiem tylko pytanie do was który lek najlepszy? -nicorette -tabex -zyban -champix -desmoxan Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allakkaia
Ja słyszałam o tabletkach Kudzu i chcę przetestować ich na bracie bo też pali nałogowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strebfsoifb
jest cos takiego jak silna wola i ona jest w czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SILNA WOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyban. Zmienia psychikę na tyle,ża masz wrażenie,że nigdy nie palileś. wszystkiego próbowałam, włacznie z bicomem, hipnozą, tabexem,akupunkturą, plastrami itp. Po zybanie nie palę już 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona palacza
Mój mąż palił prawie 2 paczki dziennie. Kupił desmoxan i rzucił z nim palenie w ciągu 3 dni! Trzeba tylko pamiętać, że tabletki to nie wszystko. Trzeba jeszcze CHCIEĆ rzucić palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś panem swojego losu i nie daj się takiej substancji chemicznej jaka jest papieros.Silna wola jest najważniejsza ale zawsze naug zastępuje się innym nałogiem i najlepiej jest wybrać sobie np.jabłko czy nawet coś słodkiego.Organizm się odzwyczai od nikotyny a słodkie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbjk
Tabex jest super. Najpierw przez kilka dni zażywasz i palisz a potem fajany robią się nieznośnie obżydliwe. Naprawdę łatwiej rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wiemy z reklam desmoksan nie ma nikotyny! nie wiem kto was zatrudnia, ale na jego miejscu porządnie bym się zastanowiła nad doborem pracowników, bo zamiast kryptoreklam wychodzi żałosny chłam. kampania reklamowa w ogóle nie przemyślana i nie skoordynowana z marketingiem ukrytym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam champix i rzucilam palenie w 2 tygodnie osiem miesiecy temu i od tamtej pory nie mialam w ustach papierosa!:) Bardzo polecam i nigdy nie przypuszczalabym, ze tak latwo bedzie rzucic! Mialam minimum silnej woli, bo tabletki dostalam za darmo i pomyslalam, ze sprobuje ale bez zbytniego spinania sie i po 15 latach palenia paczki dziennie rozstalam sie z obrzydliwym nalogiem. W zyciu juz nie wezme papierosa do ust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka2013
Ja nie palę po biorezonansie teraz chcę troszkę oczyścić organizm, piję dużo wody. Tabletki to chemia i do tego z nikotyną. Osobiście odradzam. Próbowałam tabletek i nic mi nie dały. Woli trzeba mieć w krótkich chwilach bo bywają "napady" ale szybko mijają. Życzę powodzenia. Dobra decyzja! Nie zwlekaj z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczpalacz
Dziękuję za taki odzew :) wybiorę albo tabax albo zyban. Dużo o nich czytałem ale czy one są na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyban jest na recepte i to od psychiatry. Jest też bardzo drogi ( ok.350 zł). Tabex jest tani i bez recepty. Są to zupełnie inne leki, inaczej działają. Tabex zmniejsza chęc zapalenia, Zyban likwiduje calkowicie głód nikotynowy i zmienia psychikę. działa na zasadzie inhibitora wychwytu zwrotnego srotoniny. To potęzny lek i ma też skutki uboczne. Ale tylko po nim udało mi sie rzucić bez bólu, bez skutków odstawienia. Na mnie tabex nie zadzialal kompletnie, ale sa tacy, którym pomogł. Najlepiej poczytaj o obu lekach w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniq
Najlepsza na rzucenie palenia jest metoda Allena Carra. Można kupić książkę, można iść na sesję. Ja dostałam od bliskiej mi osoby taki voucher na to szkolenie. To była zmiana mojego życia o 180 stopni. Od kwietnia nie palę i czuję się z tym wspaniale. :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egriniola
Gratuluję Weroniq! I ja nie palę!!! I też dzięki tej metodzie! Ja po książce. Teraz pożyczyłam ją koleżance z pracy i się kolejka ustawia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalisz_mariusz
wiadomo, ze najlepsze sa zawsze leki moge polecic Nikoend Dynamic bo na mnie podzialal, wiezm ze teraz mozna go kupic w Polsce pozdrawiam wszystkich rzucających palenie, życzę Wam silnej woli! http://leknapalenie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najskuteczniejszą metodą na rzucenie palenia jest pasta do zębów 0 Nicotin. Dziwne? To poczytajcie www.0nicotin.com Całkowita nowość u nas i podobno po niej fajki smakują jak słoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam książkę Carra, w przeciwieństwie do tabletek nie ma skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym lekiem na rzucenie palenia jest silna wola i prawdziwa chęć zerwania z nałogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu zaraz lek? A może lepiej poszukać jakiś technik do rzucania palenia, żeby robić to głównie głową a nie chemią http://antyfajka.pl tutaj jest mnóstwo ciekawych porad dotyczących rzucania palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orita
Z lekami to różnie, bo przetestowałam ich już sporo, ale najlepiej sprawdził się jednorazowy elektroniczny papieros, kupiony w http://www.trafika.pl/ pewnego dnia postanowiłam po prostu odstawić papierosy i wspomagająco miałam takiego papierosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicorette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitika
stosowalam pierwszy i ostatni ale bez skutku, mimo mojej silnej woli, nalog po prostu wygral. maz poszperal troche w necie i na stronie konopieizdrowie.pl znalazl olejek cbd i kupil mi 2 buteleczki. na poczatku go wysmialam,ale nie mialam nic do stracenia wiec postanowilam sprobowac....i udalo sie! po odstawieniu fajek nie mam skutkow ubocznych typu wzrost wagi czy drazliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia222
palenie to straszny nałóg i cięzko nawet z modnymi w tych czasach "e-papierosami" czy tabletkami albo plastrami. Coś może dają ale faktycznie potrzebne jest samozaparcie i chęc do zmiany, tak jak ktoś napisał olejki cbd maja w sobie wlasciwosci lagodzace, troszke moga wspomoc, cenowo tez dobre ze strony kolezanki wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna33
e-papierosy to dno, marketing zwyczajny gdzie wpychaja ludzia kolejny towar zeby tylko uswiadomic, ze to pomaga a w rzeczywistosci wcale nie odciaga. Pomocne sa olejki cbd, jakies ziola lecznicze i przede wszystkim CHĘĆ do zmiany, moze jeszcze plastry chociaz co do nich to nie jestem przekonana ale znajoma chwalila i faktycznie pomogly jej.. no ale co do olejkow to mozna je kupic przez internet, kolezanka wspomniala wyzej o stronce konopieizdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola91x
mi osobiscie pomogly plastry i silna wola:D, ale slyszalam o tych olejkach cbd i ludzie chwala je sobie, takze mozna sprobowac, nie sa drogie a pojemnosciowo wystarczaja na jakis czas stosowania.. ktos polecal na forum ten sklep konopieizdrowie, sprawdz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nicorette (8 miesiecy) + Zyban, nie pale od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×