Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

KOKTAJLE OWOCOWE.JAK ZROBIC?

Polecane posty

Gość gość

J.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owoce + maślanka + gałka lodów:)Włożyć wszystko do termomixera i gotowe:)Polać sosem owocowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miksujes zowoce i dodajesz do tego troche mleka lub kefiru. Ewentualnie cukier. Niektórzy zamiast mleka dodaja wodę lub kostki lodu i to mieksują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze byc k\jogurt naturalny? a jakie owoce pasuja. ja dzis zrtobilam z banansem i brzoskwinia + mleko- ze za bardzo mi nie smakowalo. mezowi i dziecku bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest do nich mrozony jogurt. I wtedy dajesz: 4 galki mrozonego jogurtu - jak nie masz daj normalny albo lody smietankowe tylko z lodami bedzie slodszy Daj 4 galki owocow - takie wiesz galki jak do lodow wiesz o co chodzi 250 ml albo mleka albo jakiegos soku np jablkowego I dodaj sobie jeszcze pol banana albo troche miodu jak robisz bez lodow. Wychodza pyszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ma być gęsty to biorę zamrożone owoce ( np truskawki ) blenderuję, dodaję jogurt naturalny lub naturalny serek homogenizowany i dosładzam miodem wedle gustu. jeśli ma być na rzadko truskawki są lekko rozmrożone i dodaję mleka też według uznania proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam te wszystkie zielone koktajle i smoothie bowls. Koktajl zielony: Szpinak, ananas, banan, woda. Koktajl fioletowy: Borówki, maliny, banan, szpinak, woda Koktajl żółty: Ananas, mango, papaja, banan, woda Koktajl różowy: Truskawki, maliny, banan, szpinak, woda. Szpinak w koktajlach daje dużo dobrego, a jest praktycznie niewyczuwalny. Ponadto można zrezygnować z wody i taki gęściejszy koktajl podać w miseczce, posypać jakimiś orzechami, wiórkami kokosowymi, etc... i zajadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koktajl

Najlepszy koktajl jest z jagód acai. Polecam ten przepis: https://szanujezdrowie.pl/naturalna-metoda-na-stres/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi smakują te dobre soki Nuja, są smaczne i bardzo pożywne! szczerze mówiąc na prawdę sobie je chwalę - nie chodzę głodna a wlasnie dobrze odżywiona...fajnie ze trafiłam na te soki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię na maślance lub jogurcie naturalnym😊smaczne i zdrowe

maslanka, banan, sok z połowy cytryny, łyżkę lub 2 miodu, szczyptę cynamonu i kurkumy, czasami dorzucam łyżkę siemienia lnianego lub płatków owsianych😋pożywne śniadanko Polecam👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×