Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co zamiast tamponow-bardzo obfite okresy

Polecane posty

Gość gość

nie moge uzywac tamponow bo po nich mam zawsze infekcje na dodatek okres mam tak mocny ze po 2 -3 godzinach normalny tampon przecieka:o i zawsze i tak mam podpaske doradzcie prosze najgorsze pierwsze 4 dni okresu pozniej juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam ale moge uzywac tamponow. Tez szybko przeciekaja a w piewszy dzien umieram.. udaj sie do ginekologa przepisze Citakie.specjalne moze. Moja kolezanka dostala takie na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubeczek menstruacyjny podobno dużo lepszy od tamponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz myslalam nawet nad podpaska i wata w majtki:o i zmiena co 2 godziny serio ledwo jestem po okresie z tamponami skonczyl mi sie w piatek a dzisiaj juz zauwazylam objawy infekcji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kubek do mnie nie przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty tampona brudnymi rękami wkładasz? Bo nie rozumiem, czemu masz infekcje. Współczuję ci, kiedyś też miałam bardzo obfite okresy i musiałam robić pampersa z kilku podpasek i zmieniać koniecznie co 1-2 h. Na szczęście przeszło z wiekiem. Gdybym była na twoim miejscu to poszłabym z tym do ginekologa, powinien coś przepisać, po cholerę się tak męczyć? Ja żałuję, że wtedy nie poszłam. Tampony nie, podpaski nie więc zostaje tylko ten nowy wynalazek, kubek menstruacyjny ale to też nie jest zbyt higieniczne (w publicznych toaletach), też możesz łapać infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×