Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mareczek.......999999

Czy należy mi się zniżka na legitymacje szkolną w pkp TLK lub Regio -klasa II

Polecane posty

Gość Mareczek.......999999

Witam. Mam obecnie 25 lat. Jestem uczniem liceum zaocznego, mam legitymację szkolną. Chciałbym zapytać czy należy mi się jakaś zniżka przy kupnie biletów na pociąg w PKP TLK lub Regio na drugą klasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie należy Ci się żadna zniżka, mimo posiadanej legitymacji. W PKP można korzystać z niej do dnia ukończenia 24 lat. Chociaż teraz (chyba na wakacje) jest promocja, że jak kupisz bilet od 30 do 15 dni przed podróżą dostaniesz z automatu 15% zniżki, a jeśli od 14 do 7 dni to 10%. Wiem, bo jestem w podobnej sytuacji i dowiadywałam się w PKP jak jest na ten temat :) Mam 24 lata, ale skończone w maju, więc mimo tego, że też mam jeszcze podbitą legitymację, nie mogę z niej skorzystać :) Ale ze zniżki korzystałam i rzeczywiście taka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki serdeczne za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że na koleje Mazowiecki przysługuje zniżka do 26 lat nawet bez legitymacji szkolnej wiem bo sam jeżdżę w ten sposób co do innych kolei niestety nie wiem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy. Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne przy ul.Dworcowej 39/1, czynnego od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00. Kontakt możliwy także pod nr telefonu - 883070678, 683070678, lub za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×