Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niedowrażliwość sensoryczna

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy Wasze dzieci miały zaburzenia sensoryczne? chodzi mi konkretnie o niedowrażliwość sensoryczną, jeśli tak prosiłabym o opisanie czym się to objawiało u dziecka, czy chodzicie na terapie i czy daje efekty (jeśli tak to po jakim czasie) mój synek ma takie podejrzenie (bardzo prawdopodobne) dlatego proszę o odpowiedzi. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może moja odpowiedz za dużo Ci nie da,ale...napisze :-). Chodze na SI z moim siostrzencem, ktory bardzo slabo mowi, a m 4 lata 5 miesiecy. Do tego dochodzi szereg innych "zaburzen"- równowagi, koordynacji itp.Bylismy dopiero 3 razy wiec o efektach jeszcze nie moge mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanka chodziła na SI z dzieckiem, które było "skrajnym wczesniakiem". OCzywiscie była tez cała masa innych specjalistów. Ale twierdziła, że SI dawało efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o czas to nam pani "zapowiedziała" ze jest to co najmniej rok terapi (raz w tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się z tym borykamy. JEśli chcesz pogadać pisz na maila aaagrafka@vp.pl Postaram się odpowiedzieć Tobie jeśli się odezwiesz chociaż teraz wyjeżdżam na wakacje i nie wiem czy będę przez kilka dni miała dostęp do netu. Powiem tylko, że moje dziecko ma zaburzenia integracji sensorycznej i jest właśnie niedowrażliwione. Zajmujemy się tym od niedawana ale już mogę coś więcej o tym powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×