Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

a u mnie dupa wczoraj wróciłam z treningu musiałam przerwac już jak na niego jechałam to bolała mnie głowa wzięłam tabletkę z myślą że przejdzie i będę mogła ćwiczyć ale niestety z każdym kolejnym powtórzeniem bolało coraz bardziej eh zawinęłam się i wróciłam do domu :-( Eh chyba juz nigdy nie bedzie jak kiedyś może to już ni warto próbować :-( zawsze coś mi pokrzyżuje plany :-( może lepiej dac sobie spokój i sie nie wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale czemu Cie glowa boli? Kochana, masz tyle obowiazków, wez sobie pare dni wolnego od cwiczem- zobaczysz ze sama zatesknisz i bedziesz dzialac na calego. Albo cwicz mniej, albo w domu. Nie musisz sie katowac na silowni po 2 godziny. . Lajtowo dzieki za linki, sciagne sobie je moze dzisiaj albo jutro. Te co mam to juz mi sie nudza, wyprobuje cos nowego. Ciezkio jest? bedziesz robic te hybryde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, hybrydę zrobie jak już nic nie pomoże :) na razie ten brazil pociągnę, chalene treningów jeszcze nie oglądałam, nawet nie wiem czy dam radę to ćwiczyć, muszę spróbować. A insanity to wciąż dla mnie masakra po tym pure cardio które zrobilam dawno i mnie zniszczyło :) tak że hybryde zostawiam na dobre czasy. Tak jak Aga mówiła znajdziesz w googlach rozpiske na samą chalean extreme, tę ci wkleiłam jako ciekawostkę, nie wiem może ty i dziewczyny dalybyście radę to to ćwiczyć, rozpiska brazil wydaje się dla mnie sensowna, pasuje mi ten układ ćwiczeń, a tempo większe, niż jak sama robilam podobne ćwiczenia. Mi schodziło godzinę, bo miałam wolniejsze tempo. W fitness blender mają właśnie takie wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo hybryda to jest dla ludzi że nie pracują mają wprawe I czas. Ja wczoraj ćwiczyłam insanity po długim czasie naprawdę te 40 minut to była masakra. Insanity wykańcza każdego a co jeszcze robić dodatkowe ćwiczenia. Ale przypatrze te co mi wyslalas I mozemy robic. Fitness blender ja nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajtowo Szalina nie jest ciezka ja i czanka robilysmy tylko trzeba miec odpowiedni ciezar wiec na pewno dasz rade. Ja po niej jeszcze walilam killera. Sprobuj a sama sie przekonasz. Dostalam @ czuje sie fatalnie. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA witaj w klubie ja też mam. + resztki przeziębienia i też cięzko znoszę. mam 3 dni bez cwiczen jesli dzis nie pocwicze bedzie 4. ale jesli zrobie trening za wczesnie to sie rozchoruj***ardziej a nie moge do tego dopuscic wiec podchodze do tego z dystansem:) mam słaba motywację tej wiosny. czuję sie jakby była jesien, smutki mnie nachodzą, marudzę itp też tak masz? czy to tylko ja taka mazepa jaestem? VERUNA słońce daj mi kopa w d**ę, nic do mnie nie dociera, wkurzam sie na siebie:/ nie wiem dlaczego mi sie nie chce cwiczyc tak jak wczesniej (jak szalona;))LAJTOWO, teraz idziesz jak burza zaraź mnie jakoś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIKIA- hehe :D ja też dalej nie ćwiczę ;P -> tak bardzo skupiam się na wprowadzeniu (nam obojgu) nowego planu żywieniowego, że brak mi już czasu na ćwiczenia, a trochę też mi się jednak nie chce ;p bo trzeba wstac i tylek ruszyc i to jest najgorsze, bo potem juz idzie nie ;p ale leń jam Wam i ooo. -> AGA, wiesz ja CALE ZYCIE JADLAM DUZE I ZDROWE sniadanie. i nie wiem dlaczego nagle postanowilam to zmienic :( Ale przez kolejne moje przygody (tym razem wczoraj byla awantura z paniami ze swietlicy i szefowa poszla "za mnie" dzis przepraszac pania dyrektor szkoly podstawowej.) ja jestem juz trawiennym wrakiem :( żołądek, wątroba i jelita mnie wciaz bolą, powaga ;p nie moge spac, bo jakos przejmuje sie tym wszystkim... nie umiem się nie przejmować :( mam problem z kupkaniem, a w tym przypadku jedzenie zwykłej delikatnej kaszy mi zwyczajnie nie pomaga :( ale ale... dzieki za postawienie mnie do pionu! :* :) jak już ogarnę dietę, to zacznę ćwiczyć, i to od razu insanity :) Eliza: "chce miec go jednak na FB, zeby mu pokazac co stracil a co? :) hihi" a czy nie jest trochę tak, że mając go na fb ... sama przez to (w pewnym sensie) cierpisz ? przytulam Cię mocno i trzymaj się, pewni ludzie nie są warci łez, które my sami przez nich wylewamy... sama pewnie to wiesz... i to co na początku jest przekleństwem (o Boze! brak X!), z czasem staje się błogosławieństwem (Wolność i Niezależność.). Kurde bele, tak sobie właśnie pomyślałam, że chyba nic tak nie buduje charakteru jak złamane serce... heh... to dla Ciebie Eliza: "Pamięć wciąż osłania i rani Zawsze wierna jak kamień Zawsze czuła jak mgła Zgodny taniec W przedświcie krążą Pamięć i wiatr Spójrz za siebie Żyć już czas " z piosenki Zdzisławy Sośnickiej idę zmagać się ze skutkami moich przygód ;p życzę Wam LASKI :) miłego dnia :* ! ps. czy ja ejszcze moge byc na TYM forum?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*ELIZA ja też to na górze troszkę dla siebie pisałam, taka forma samoterapii... nie umiem się nie przjemować czymś co sprawia mi ból, i ciągle to przeżywam, więc błędne koło, bo to... było i tego przecież już nie ma. "Żyć już czas" ładne :))))) i DZIĘKI wielkie za "naleśniki"- wyprobuję jak będę mieć jajka!!!!! :)) choć bananów nie lubię ;p LAJTOWO, tak- mam przygody hehe będę miała co wspominać za 50 lat ( wtedy będę "stara" prawda, tylko pytanie czy się wpierw sama nie wykończę NERWAMI... więc mogę "starości" nie dożyć wgl 0_o) wgl Twój trening pośladków mnie bardzo zaintrygował ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka dziekuje Ci. Usunelam juz prosbe mam go gdzies. Nie zasluguje nawet na chwile uwagii z Mojej strony. Niech spada Ziomalka ja kiedys tez nie moglam...odkad przeszlam na diete tak od razu.... moze owsianka z orzechami I rodzynkami? Na mnie dziala Dzisiaj bez cwiczen Praca do wieczora I pub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku.. spięłam posladki i zrobiłą trening z Natalia Gacką (jej rozgrzewka, brzuch i ramiona z hantlami) +10 przysiadów z obciąż 7kg i 5min różnych wspięć na palce (7kg). Całość 55-60min. właśnie zjadłam kalarepkę mmm:) w każdym tygodniu przynajmniej jedna musze zjeść:D ide pod prysznic i potem zjem sałatkę (mix sałat, orzechy, tuńczyk, papryka, oliwki czarne, olej rzepakowy ze wsi, sok z cytryny, koperek, ppar. słodka). Dziewczyny ile dziennie jecie surowych roślin bo ja około 05,-1 kg i nie ma problemów z wypróżnianiem.ziomalka a dlaczego miałoby Cie tu nie być;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam wam zdjęcia dzisiaj zrobione chyba mi się tyłek podniósł i powiększył, mam nadzieję, że też to widzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Nie mam takiego dużego brzucha, bluzka mi się zmarszczyła dziwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo do mnie nie wysłąłąś, ja tez chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam, wysłałam, do wszystkich oprócz Ziomalki gdyż jej meila nie mam :) sprawdź spam :) przed chwilą skonczylam sculpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zjadłam przed chwilą rybkę z puszki, ale w ciąży nie jestem :) taka zachcianka, wikia, wysłałam ci raz jeszcze, mogło mi się coś popieprzyc bo wysłałam z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo teraz doszly! FAKTYCZNIE PODNIOSŁA SIĘ:D dobra robota, opłaciło Ci się katowanie tyłka. a robisz zwykłe przysiady do tego? byłam na spacerze godznę ale nie takim jak zawsze tyllko typowo spacerowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Lajtowo jaka ty jestes chuda! super. I pupa widać że pracuje :-) Ja dzis miałam iść pobiegac rano ale mały odrazu wstał z rykiem więc wieczorem albo siłownia albo bieganie wczoraj mąż zrobił niespodziankę więc na wieczór trochę podjadłam ale w dzien dieta była super zawaliłam niestety wieczorem ale to nie moja wina :-P więc juz nie cwiczyłam nie było jak Wikia ja tez mam spadek motywacji i powiem wam szczerze że bierze mnie jasna cholera jak widze zapał Lajtowo co się ze mną stało kiedys byłam taka jak Lajtowo dzień bez treningu dniem straconym nawet nie pomyślałam że by zjeść coś zakazanego a teraz :-( Musze odnaleźć dawna siebie tylko gdzie ona jest??? ... a teraz z innej paki spotkałam koleżankę która tez jest mamą wygląda świetnie rozmawiałyśmy o diecie i ćwiczeniach mówiła że bardzo dużo schudłam powiedziałam że walczę z moją oponką i nic nie moge zrobić ona powiedziała że też tak miała że boczki i brzuch nie chciały drgnąć ale przyznała że zaczęła się katować prawie nie jadła i ćwiczyła 3x dziennie i w końcu ruszyło teraz już tak nie ćwiczy tylko przez ten okres dopóki jej nie zeszło. Masakra mam nadzieję że ja tak nie będę musiała ... A teraz z innej beczki rozwalają mnie klientki które przychodzą i mówią Pani nie mam w co sie ubrać po tej ciąży przybyło mi 30 kg 10 zeszło a reszta została i nic nie spada nosz kurde a kto powiedział że samo spadnie patrza na mnie i pani to dobrze po dziecko wygląda pani świetnie ja na to co robię że tak wyglądam a one ale po co pani ma się odchudzać przecież pani jest chuda nosz k***a mać innaczej nie powiem przecież nie powiem babie w oczy że jakbym tego nie robiła to wyglądała bym jak ona. Wiecie jak moje klienki tłumacza dlaczego są grube. 1/4 że po dziecku. 1/4 że po lekach, 1/2 że po zimie ale zadna się nie przyzna że żarła. musze pić więcej ostatnio w pracy nie mam czasu i efekt jest taki że zatrzymała mi się woda kostki spuchnięte i na wadze 2kg więcej. Nie mozliwe zebym przytyła bo nie jem duzo. Ten groszek z puszki z przyprawami jest świetny zjadam go na przemian z soczewicą jako posiłek w pracy :-)jedna puszka groszku to 120kcal a można sie najeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam , że groch to białko :-) Wikia ja jestem strasznie ciekawa twoich zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahah Aga to było mocne:D jeszcze pewnie myslą że w genach masz bycie chudą i masz to od tak, po prostu:D a one biedne MUSZĄ SIĘ MĘCZYĆ:D :D wsuwam owsiankę, wczoraj wypiłam dwa piwa(żadnych przekąsek) ale w dzien nie objadałam sie. Dzis moze idę do znajomych wiec tez alko moze być i przekąski też. zdjęcia zrobię i wyslę gdzieś 18-21 maja, tak dawno nie robiłam ze się aż boję bo na wadze mam więcej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak to już jest z grubasami. Szukamy w innych w rodzicach braku czasu zmartwienia ale nigdy w sobie. Cale zycie bylam gruba I zawsze myslalam ze to na stale a tu pare mc cwiczen I cialo o jakim zawsze marzylam. Nawet tylek mniejszy Trzeba cwiczyc. Lajtowo ja jak zwykle nie wiem na jaki adres .... Aga bierz sie do roboty. Piszemy plan na przyszly tydzien mrotkich treningow I do dziela. Dwa dni wolne. Wybierz co chcesz. Zapal wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam Skalpel z obciąznikami + 15min na brzuch :) tak, to juz pewne dzis impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Eli masz racje czas zrobic plan dziś żegnam się ze złymi nawykami :-) wczoraj dostałam merci dziś pakę cukierków z Dobrego Miasta (jeszcze "ciepłe" :-(). Wszystko oddałam . Zapełniłam mój pusty kalendarz, mój plan na tydzień .... Niedziela Siłownia (górne partie+cardio) ... Poniedziałek Pure Cardio ... Wtorek Siłownia 2h (dolne partie+cardio) ... Środa wolne masaż bańką ... Czwartek siłownia (górne partie+cardio) .... Piatek max interval circiut ... Sobota wolne (mam wyjazd) masaż bańką ... Niedziela siłownia (dolne partie+cardio) Mam nadzieję że podołam ... Czanka co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,wczoraj 2 piwa wypiłam, zjadłam 2 garście orzeszków panierowanych i kilka chipsów, potem wrócilam pieszo do domu (szybkie tempo 50min).AGA ładny plan, i banka sie pojawiła och ja tez powinnam zrobić. Wróciłam do ćwiczen to i banka musi byc;) Jeszcze nie mam pomysl na trening na dzis wyjdzie w trakcie jak prawie zawsze. jesli utrzyma się piekna pogoda to moze na spacer pojde:) dzis na obiad fasola a u was?CZANKA gdzie się podziewasz co u Ciebie?ELIZA ile kalorii dziennie jesz(lub starasz się jeść)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Agus, plan super ale co tak dlugo na silowni? naprawde Ci sie chce az 2 h cwiczyc? Wikia, staram sie nie przekraczac 1300kcal. Ale pije jeszcze kawe np. i tego nie licze. Zostalo mi 15 dni do wyjazdu, sprobuje sie pomeczyc troche, moze sie uda. Dzisiaj raczej nie cwicze, choc moze sobie zrobie jakies 20 min na brzuch. ten wczorajszy workout super. .... Lajtowo to jest taka chudziutka Agus Ty tez!! a jakiego Ty masz meza przystojniaka, ulalala:) ja mialam dzisiaj isc na kawe z jednym chlopakiem ale ostatecznie odmówilam, za duzo nauki. Pozdrawiam , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam masaz banka (ramiona tez) i przysiady z 7kg 3x20. zamiast treningu idę na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam 17 min z Chanlean super!!! te treningi sa naprawde fajne. od jutra daje juz , zostalo mi 14 dni:) - owsianka - losos z warzywami i 40 gram ryzu - kolacja: zjem bulke fit ze szpinakiem , kawa i moze 2 kawalki kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×