Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

naprawde potrafie sie najesc calym pomidorem. Siadam, kroje go na plastry, a jak mi malo to jem drugiego ;p po dwoch mam tak pelen zoladek, ze odechciewa mi sie wszystkiego, a przede wszystkim pomidorow ;p (oczywiscie mowie o pomidorach normalnych, a nie koktajlowych ;p) zjadlam dzis piekne porzadne sniadanko Aga :D dwie kromki ciemnego pieczywa z ziarnami i upieczona wlasnorecznie cielecina :D plus plastry pomidora. Za jakies dwie, 3 godziny pocwicze insanity ;p wczesniej cwiczylam wiekszosc treningow Ewki (killer, turbo, skalpel), plus sporo Jillian (30 day shred, 6 pack in 6 weeks, body revolution) i jak zaczelam z wami pisac, to odkrylam mel B :) generalnie od jakichs dwich tyg nie cwiczylam NIC wiec porywam sie troche z motyka na slonce :( ale ja lubie wyzwania, i bede to robic tak, ze nawet jak po 15 min padne to nastepnego dnia zrobie 20, az dojde do calosci :P a potem bede katowac 4 dni w tyg. I od czerwca wracam na dancehall :) a kolezanka mnie namawia na power pump? to masowanie ciala sztangami :D i podnoszenie sztang. Ona ma duzy problem z wieloletnim cellulitem, a juz widzialam u niej efekty 0_o wow! wiec jak tylko dostane wyplate (2 tygodnie:( ) to wroce na dancehall i zaczne ten power pump, i jak mi tego wyjdzie 4 razy w tyg oto pewnie odpuszcze treningi sama w domu wgl... co mysliscie o czyms takim? czy moze fitness w domu jest niezastepywalny? (planuje jeszcze kupic rolki i rolkami dojezdzac do pracy, ale wsz w czerwcu nie kupie na raz buuu :( tym bardziej, ze musimy kupic materac do meiszkania, bo na tej starej kanapie to budzimy sie b zmeczeni niz jak spac idziemy ;/ ) Lajtowo... co to jest bum bum :D ? to ten Brazylijczyk z gumami czy Shaun? wgl ciekawa jestem Shauna jak go tak chwalicie :))) Veruna, tak jestem pechowiec ale dopiero od meisiaca ! Zawsze bylam dzieckiem spod szczesliwej gwiazdy- a tu masz Ci los!!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie nie cwiczylam i chesz insanity zrobic, czy dobrze rozumiem?? i nazywasz to wyzwaniem :D :P no, kobieto...a tego treningu pump coś tam nie znam, niogdy nie byłam na słowni wiec sie nie wypowiem. Cwicze w domu bo mi tak wygodnie, mam hantle, sztange, wałek, piłke, rowerek, obciazniki, drązek, wiecej mi do szczescia nie potrzeba. nie musze płącic i dojezdzac na siłke, cwicze gdy mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalka a Natalię Gacką próbowałaś? ona jest mistrzynią swiata w fitness sylwetkowym i na youtube sa jej treningi, miłe dla oka, ucha i męczące:) ma zestawy dla poczatk i zaawans., na posladki, brzuch, ramiona, całosc, i teraz najnowszy na klatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka, bum bum to jeden z treningow leonardo cavalho czyli brazil but lift z tym, że mogłabyś sobie go zrobić, jest cięższy niż jilian i łatwiejszy niż insanity. Do insanity trzeba mieć w miarę przygotowane ciało, ja ćwiczę od grudnia i nie dam rady tego robić, tak samo jak morderczych treningów charliejames75. A po bum bum jestem po prostu wykończona, ale uczciwie robię rześkie ćwiczenia, nic nie opuszczam. Może poćwicz coś lżejszego, bo jak nie jestes rozcwiczona to nietrudno o urazy. Zawsze zalecają trening adaptacyjny. A ty miałas 2 tygodnie przerwy. Zresztą możesz zdobyć insanity tak jak ja, wytrzymałam tylko 20 minut pure cardio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia u mnie leje od tygodnia, jest zagrożenie powodziowe. Też lubię natalie gacką :) ćwiczyłam z bitą na nogi i pośladki :) zresztą z każdym trenerem ćwiczę nogi i pośladki, zastanawiam się co dziś będę robić, po wczorajszym wolnym już mnie nosi żeby coś poćwiczyć, ale muszę skończyć pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo nie drazni Cię w bbl że tak sie scenki zmieniają podczas ćwiczeń? mnie to dezorientowałao miałam wrazenie ze nowe cwiczenie sie zaczyna a tu dupa:Dbyłam na spacerze 70min (ostatnie 20min wracałam z 5kg zakupami:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam wczoraj wolne i tak jak Ciebie mnie nosi:D to dobry znak, przeziębienie i chandra przeszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo zjadlam dzisiaj ale nie cwicze nosi mnie k******ica widzialam sie ze swoim, jakos poszlo. chcial mnie przytulic !!!! a ja mu, zeby sobie poszedl zone przytulic!!! ha ! rozmowa o prace, no zobaczymy ! ide dzisiaj na impreze odreagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wczoraj zrobiąłm Turbo + 15min brzuch. Dziś już jestem po treningu (wieczorem nie bede miała kiedy) Skalpel + 15min na brzuch. Ostatnio na ewke mnie wzięło:P Eliza barzdo dobrze ze nie pozwoliłas sie przytulić, niech nie myśli ze jestes na kazde jego skinienie! bo nie jesteś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam na pisac ze z obciaznikami dzis robiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wciaz sciagam insanity z neta 0_o nie wiedzialam, ze to tak ciezko dostepne- tragedy!!!! ;/ ide pocwiczyc z mel b w takim razie :) albo popatrze ta dziewczyne, co mi Lajtowo podpowiadala ;) papa milej deszczowej soboty;* ziomalkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikia* a nie Lajtowo , przepraszam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilam 20 min i padlam :( 10 z melb i 10 z natalia... gdzie ja chcialam robic insanity ;p ? hahahaha nastepne 20 zrobie wieczorem... ziomalkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helol ja do wtorku mam przerwe z cwiczeniami. @ plus ciezki egzamin z prawa. pozniej wróce do was promise. i nie grzeszyc mi:) eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankajillianmichaels
Witam, jestem nowa na tym forum. Od 19 kwietnia ćwiczę z Jillian Michaels jej program 30day shred. Bardzo mi sie podoba ta trenerka oraz jej sposob prowadzenia treningu. Do tej pory udalo mi sie zgubic 2,1 kg oraz lacznie 16cm w obwodach (głównie brzuch i biodra). Nie stosuje zadnej diety, staram sie jesc regularnie, nie objadac wieczorami. I tu pojawia sie moje pytanie do osób które ćwiczą dłużej z ta panią ? Czy moje efekty są zadowalające ? Czy moze powinnam byc bardziej restrykcyjna jesli chodzi o sposob odzywania sie? Z gory dziekuje za wszystkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wysłałam wam zdjecia trochę widać zarys górnych mięśni. Co sądzicie Tłuszcz mam poniżej, ale wygląda na to że go do końca roku zrzucę. Wczoraj nie ćwiczyłam, bo życie za mnie zdecydowało że musiałam wybrać ćwiczenia nocne jestem w dobrym humorze, bo udało mi się poćwiczyć dzisiaj, chociaż trochę mi się nie chciało 1 godz ramiona i klatka pół godz brxuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te półtorej godziny to p90x classic i dołożyłam chalene burn circuit 2, zamiast podnoszenia na drążku zrobiłam wyciskanie i połowę pompek też zamienilam na hantle bo nie dałam rady. Wikia, każdy trening ma coś denerwującego albo się drą, albo zamulają, mi jest już wszystko jedno byle efekt był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fanki jillian michaels:nie pytaj jakie powinny byc efekty tylko ciesz się ze są! :D kazda z nas jest inna i na kazdej ciało inaczej wpływają treningi. Jesli czujesz ze chcesz/dasz radę zmienic swoje nawyki zywieniowe to to zrób ale nic na siłe, ja zmieniłam sposób odzywiania dopiero po kilku miesiącach cwiczen, wczesniej były tylko cwiczenia;) cwicz dalej jesli beda efekty to ok, jesli nie, pora wziąć się za dietę (w sensie zdrowe odzywianie).Lajtowo ja nie wiem jak Ty mozesz tak ich "olac" i cwiczyc mimo ze na ekranie cos wnerwiajacego jest :D ja nie potrafie.Dzis duuuzo bialka zjadłam:) serek wiejski, jajka, makrelę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski zamierzam wybrać się do nautrhausa się zwarzyć babeczka jest moją klientka powiedziała żebym przyszła to mi powie czego mam więcej ja mówię że tłuszczu hehe ale i tak pójdę sprawdzić :-). Zrobiłam zapas mate w jeleniej otworzyli nowy z klep z chińskią i azjatycką żywnością jak ja tam wczoraj wpadłam to strasznie żałowałam że jestem przed wypłatą ja pierniczę ile rodzajów mate gościu ma! oleje kokosowe, lniane jakie chcesz wszystko eco, Miał zestawy do mate po 50zł ale jednak zostanę narazie przy moim zaparzaczu sama tykwa 22 zł :-(. Wikia jaką mate pijesz? Ja teraz kupiłam Mate Green Fuerte mysle nad siłownia ale jak patrze co sie dzieje za oknem to chetnie wlazła bym pod koc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzien dobry :* mialam dzis nocowanie u moich przyjaciolek i pofolgowalam sobie, wieczorme chipsy i alko, rano tosty... ale bylo fajnie i nie zaluje :) :P mam dzis zakwasy na brzuchu po tej Natalii 0_o db wycisk ma na brzuch... milego dnia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka, Wikia, patrzyłam co to power pump, znalazłam jakieś filmiki Ćwiczenia wykonywane na zajęciach, to ćwiczenia znane z siłowni: martwy ciąg, squat, wyciskanie francuskie itp.Ćwiczenia wykonywane są do muzyki, z reguły jeden utwór przeznaczony jest na jedną grupę mięśni. Ćwiczenia są tak dobrane, aby w trakcie zajęć wzmocnić wszystkie podstawowe grupy mięśniowe. Jest to trening kompleksowy, ogólnorozwojowy. Na zajęciach stosuje się obciążenia od 800 g do 23 kg, w zależności od zaawansowania uczestnika zajęć oraz ćwiczonej grupy mięśni. A zatem z tego co zrozimiałam, każda z nas już robiła te ćwiczenia, pojawiają się u wielu trenerów, są znane. Więc ja bym nie placila za te treningi, tylko robiła je sobie w domu. Chętna ze lepiej jest komuś się zmotywować na grupowych zajęciach, to wiadomo, ze się płaci za motywację, no mi jest lepiej sam na sam z sobą. Czuję mięśnie po wczorajszym, bicepsy, tricepsy, mięsień piersiowy. Coś mi się wydaje ze ten miesiąc będzie moją hybryda bbl chalean p90x, ale potrwa dłużej bo widzicie jakie przerwy robię. Np p90x jest pomyślany na cały tydzień, ja nie dam rady. PO prostu będę robić naprzemiennie górę i dół ciała. Wikia, chciałabym mieć sztangę. Do drążka chyba za dużo ważę, nie podniosłabym się. A ty ile razy się podniesiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.youtube.com/watch?v=mz3sBUuqfnA&feature=youtube_gdata_player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo widzialam foty faktycznie zarys jest:) hu;la hop daje efekty.Tez wysłaąłm wam fotki niestety nie ma efektów, a nawet w brzuchu mam wiecej 2,5cm ale ja tego nie widze:/ dzis wolne od treningu. odezwe sie jutro po południu:)Aga zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pije teraz matę Amanda, w niebieskim opakowaniu, oprócz niej kupuje jeszcze Pajarito i Rosamonte. Nie pije w tykwie, tylko w kubku i pije przez bombilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia zyję własnie jestem po siłowni :-). Jeszcze twoich fot nie widziałam zaraz zerknę :-). Powiedz mi kochana czy to co kiedys miałas na ręcę może zrobić się na dłoni? a dokładnie pomiędzy palcem wskazującym a opuszką dłoni? . Rano wyczuwałam gólkę pod skórą bolesną przy dotyku. teraz wróciłam z siłowni i czuję ja już pod samą skórą jest większa :-( czy to może być to samo co miałaś? Ja nie mogłam wczoraj ćwiczyć byłam z małym u lekarza na wyjeżdzie wogóle ostatnie dwa dni padałam jak kawka o 21 całe szczęście że zrobili instalację i mieszkam już w domku. ćwiczyłam dziś brzuch na ławeczce skośnej :-) Kurcze jest duzo ciężej niż normalnie :-) ... Lajtowo ja te zajęcia mam za darmo u mnie na siłowni ale nie chodzę. p90x przerabiałam kilka treningów lubię tonnego ale ma strasznie długie te treningi złaszcza na nogi uff spróbuj masakra ... Odezwę się wieczorem szykuje mi się mały remoncik w domu kilka dni burdelu eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, masz bardzo wyraźne miesnie brzucha, masz już kratę nie widzisz tego? Na zdj z boku widac jak się zarysowuje ten mięsień co go ma Eliza w rozkwicie ten główny prosty i poprzeczne przewężenia. Więc nie sciemniaj tu z inteligentnym tłuszczem :) fakt, ze wy wszystkie już miałyście te mięśnie na tych wczesniejszych fotach, Aga ma i Czanka ma, Verunie tez sie zarysowal. Widziałam bo ostatnio ostatnio oglądałam wasze zdj nie pod kątem ogólnej sylwetki tylko właśnie brzucha. Więc każda miala już wtedy.Teraz was dogonilam :) największy problem jak się pozbyć tłuszczu. Żeby nie było jak w dowc***e mam abs ale ukrywam go pod warstwą tłuszczu :) Aga idź na ten pomiar, ciekawe jestem ile wyjdzie procent u takiej chudzinki. Wikia, ładne nogi, no i te wasze tyłki które są tam gdzie być powinny, mój wciąż obwisa, ale nie mam zamiaru się poddać, no i wewnętrzną strona ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie wiem czy może wydaje mi się ze tak: "Torbiel galaretowata (łac. ganglion) – pseudotorbiel łącznotkankowa występująca w okolicach torebek stawowych oraz ścięgien. Jest to jama patologiczna o ścianach wysłanych tkanką łączną, wypełniona płynem lub galaretowatą substancją. Najczęstszą lokalizacją jest okolica nadgarstka, rzadziej stopy lub stawu kolanowego.Uważa się, że jest to odczyn zwyrodnieniowy pochewek ścięgnistych na przewlekłe urazy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza to juz ma krate :-) w calosci. My musimy jeszcze spalic wiele tluszczu. Wikia chyba by pasowalo jak to sie leczy? Dlugo trwa leczenie? Mozna samemu czy trzeba do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade Dzisiaj znow nie cwicze ale za chwile biore sie za nauke a pozniej nocka w pracy na nocke od jutra daje czadu!! dieta dzisiaj: owsianka losos z ryzem i marchewka surówka z kurczakiem moze banan Wszystkie jestescie / jestesmy piekne, mamy cudowne cialo i robimy kawal dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×