Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele Toruń 2013

Polecane posty

Gość gość

witam chciałam Was prosić o poradę. Gdzie w Toruniu bądź okolicach można znaleźć małą salę na wesele ok. 30 osób, gdzie będzie miło smacznie i tanio. Macie może też jakieś propozycję zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgusia36
Co do zespołu na wesele to na pewno Flores. Mają fajną stronkę i dema na niej http://www.zespol-flores.pl/ super muzykę grają w zależności od tego co się dzieje na parkiecie :) grali u mojej siostry, wszystkim bardzo się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Obrowie koło Torunia jest uroczy zajazd Rytkówka http://www.rytkowka.pl/ mają bardzo dobre jedzenie i obsługa jest sympatyczna:) byłam tam tylko przejazdem, ale spodobało mi się to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała sala jest w Toruniu przy ul. Bażyńskich "Sobótka" , na ul. PCK " Od świtu do zmierzchu" i jeszcze chyba na ul. Żelaznej albo obok "Panorama".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w obrowie pod toruniem jest fajna sala weselna http://www.rytkowka.pl/ miejsce jest bardzo klimatyczne i takie z klasa. Do tego dzialajaca klima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Salę Bankietową FINEZJA w Brzozówce www.salabankietowatorun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odstąpienia swój termin na wesele w Przystanku Toruń LOKOMOTYWA na dzień 13.08.2016 rok - DŁUGI WEEKEND!! Jeżeli są tu przyszłe Panny Młode, które dopiero zaczynają organizację swojego wesela zapraszam do kontaktu. Dodatkowo do odstąpienia mamy również zespół - ARISTOS-TRIO+perkusja raz fotografa - RAFAŁ KOWALSKI (Gdańsk) W razie pytań proszę o kontakt mailowy: groonka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Bankietowa FINEZJA koło Torunia pomieści do 200 osób gości . www.salabankietowatorun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Może nie bezpośrednio w Toruniu, ale w okolicy jakiś 20km jest Harasówka w Gniewkowie. My tam mieliśmy wesele i było naprawdę fajnie. Kwoty nie są wielkie, jedzenie smaczne i organizacja fajna. Wszyscy nie zmieszczą w sali i każdy potańczy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwo

Polecam to miejsce!!!! Bardzo fajne miejsce z dobrym jedzeniem i fajnym klimatem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Dnia 7.10.2019 o 16:03, Gość Basia napisał:

Może nie bezpośrednio w Toruniu, ale w okolicy jakiś 20km jest Harasówka w Gniewkowie. My tam mieliśmy wesele i było naprawdę fajnie. Kwoty nie są wielkie, jedzenie smaczne i organizacja fajna. Wszyscy nie zmieszczą w sali i każdy potańczy. Polecam

Również moge polecić. Bardzo dobre jedzenie, sala jest duża, więc dobre i dla mniejszej grupy i dla większej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×