Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żałosna 29latka

Samotni ok. 30, jak spędzacie wolny czas?

Polecane posty

Gość gość
"Nie pogadasz o literaturze z kimś, kto czyta tylko program telewizyjny. " x naprawdę robisz wyjątkowo dużo błędów ortograficznych jak na osobę która jest takim "znawcą literatury", że "byle kto" z nią o tym nie jest w stanie pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onceandforall
dziś - widzę jak strasznie starasz mi się dosrać i przykro mi, że Ci nie wychodzi. Nie uważam się za wybitną intelektualistkę. Widuję takowych w pracy, za 40 lat może dorównam, a może nie. Ja jestem po prostu dobra w swojej robocie, pewnie dlatego, że częściowo pokrywa się z moją pasją. Mam to szczęście w życiu. Poza tym, tu nie chodzi o dogadanie się, tylko o przyjemność pochodzącą z rozmowy i relacji. Jeżeli Ty masz życzenie żyć z kimś, kto drastycznie odstaje od poziomu Twojego, Twoich znajomych i rodziny, to ja nie mam nic przeciwko. Cokolwiek daje Ci szczęście i spełnienie. Mnie to nie pasuje, dlatego jeśli kiedykolwiek wrócę na "rynek" to tylko dla kogoś, kto będzie do mnie podobny i będzie mi odpowiadał. Życie z kimś, z kim gadam o zakupach i pogodzie jest dla mnie gorsze niż więzienie. Wiem, sprawdziłam. I zdaję sobie sprawę z tego, że piszę niechlujnie. Raz, że nie chce mi się sprawdzać tego, co napisałam, dwa, że nie ma opcji edytowania, więc jeśli już coś wysłałam, to trudno. Nie spada mi przez to korona z głowy i nie dusi mnie gramatyczny nazizm. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że czymś Cię uraziłam... Nie będę dociekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onceandforall
Jeśli faktycznie dla Ciebie omyłkowo wrzucony diakrytyk lub jego losowy brak to takie straszne zbrodnie, to kajam się. Napiszę do twórców T9 z reprymendą. Ale tak to już jest, jak się nie ma do czego przyczepić, to się czepia pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie staram ci się "dosrać" tylko widzę że jesteś zwykłym pyszałkiem. osobą o której zwykło się wśród nas, gminu, mawiać że "wyżej sra niż dupę ma". kreujesz się na bóg wie kogo a walisz błędy ortograficzne na poziomie niedokształconego licealisty. nie wiem czy to jest twoja poza tylko na forum czy również w życiu ale naprawdę, twoje poczucie wyższości jest niczym nie uzasadnione. i tylko to ci chciałem uzmysłowić a nie "dosrać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeżeli Ty masz życzenie żyć z kimś, kto drastycznie odstaje od poziomu Twojego, Twoich znajomych i rodziny, to ja nie mam nic przeciwko. " x ciągle to powtarzasz jak to "wyrastasz ponad poziom innych" a to jest nieprawda. jesteś tylko zarozumiała a nie wybitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Raz, że nie chce mi się sprawdzać tego, co napisałam, dwa, że nie ma opcji edytowania" x ależ tu nie chodzi o udawanie kogo innego i sprawdzanie. tu chodzi o to jaka jesteś naprawdę. gdybyś była taka wybitna to nie musiała byś sprawdzać i edytować tylko pisała byś bez błędów. tymczasem w co drugim poście piszesz o tym jak to inni ci "nie dorównują" jak to "o literaturze nie możesz z nimi porozmawiać" a piszesz z błędami ortograficznymi i stylistycznymi. to jest żenada, nie masz żadnych podstaw do takiego wywyższania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to tylko dla kogoś, kto będzie do mnie podobny i będzie mi odpowiadał." x znaczy będzie aroganckim pyszałkiem patrzącym na ludzi z góry? myślę że da się znaleźć takiego jegomościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem fasolkę po bretońsku z kiełbasą i zupę z borowikami i ze śmietaną do odgrzania i zjadłem! Na TV jestem już za stary! Czasem spacer na miasto! Alkoholikami i ćpunami gardzę! Śpię dużo (nawet w dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onceandforall
Chciałabym zobaczyć ten straszny błąd ortograficzny, a nie poprawkę słownika T9 na telefonie, z którego właśnie piszę, ale nie mam najmniejszej ochoty na kontynuowanie tej dyskusji. Niech będzie na Twoje, zaraz pójdę pod noclegownię, złapię sobie najbardziej niewykształconego, nieobytego chłopa i się ze niego wydam. Na pewno będę szczęśliwa. Dzięki Ci, mój Guru. W końcu mój tok myślenia, wrażliwość i sposób odbierania świata będzie identyczne jak jego, nie będę musiała się za niego wstydzić w otoczeniu rodziny i znajomych, bo przecież wszyscy ludzie są na tym samym poziomie intelektualnym. Dobrej nocy życzę. Ja, tymczasem, idę na łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ależ tu nie chodzi o udawanie kogo innego i sprawdzanie. tu chodzi o to jaka jesteś naprawdę. gdybyś była taka wybitna to nie musiała byś sprawdzać i edytować tylko pisała byś bez błędów." Pozdrawiam i polecam lekturę rękopisów profesora Bralczyka - najwybitniejszego znawcy języka polskiego naszych czasów. Jak się uczyć, to od mistrza. Za stronę bez orta pierwszego stopnia płacimy 50 zł. Dawno się nie zdarzyło, żeby z zakładzie znaleźli takową. onceandforall - zostaw namiar gdzieś na siebie, ale nie zadzieraj z potęgą kolonialną i postkolonialną Zjednoczonego Imperium i Rzeczypospolitej :D w mojej nieskromnej osobie. BTW jeśli doktoryzowałaś się z postkolo, to chyba nawet wiem kim jesteś. Pisałaś o Kozaczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze w*********j wybazgrolona psychiczna idiotko! Znowu tu przylazlas i p********z lewacka kretynko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just guest
są tu tacy, co posty haze lubią (co nie oznacza, że zawsze się z autorką zgadzają, choć na ogół tak ;), nawet ty trollu odnotowałeś jej nieobecność, co jest w pewien sposób komplementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania3sdz
Podobnie jak Ty mieszkam sama. Synowie już pełnoletni i wynajmują sobie mieszkania z dziewczynami. Dla odmiany brakuje mi czasu. W tygodniu wracam z pracy gotuję sobie obiadek i jem, potem chwilę odpoczywam i wsiadam na rower i jadę do Arturówka bądź idę na basen albo na spacer do parku poczytać książkę. Czasem idę do empiku posiedzieć między książkami. Wieczorami przy filiżance zielonej herbaty bądź mięty piszę wiersze i haiku (z różnym efektem). Chodzę też na wieczorki poetyckie, do kina, teatru. W weekendy jeżdżę i zwiedzam różne miasta. Czasem wsiadam z rowerem w pociąg i jadę na Lasu do Kolumny bądź Grotnik poobcować z przyrodą. Organizuję dla znajomych spływy kajakowe na Pilicy, Widawce i Grabi. Dużo fotografuję zwierząt, drzew, kwiatów. Nie oglądam TV bo nie mam na to czasu. Dużo za to czytam książek. Czasem wchodzę na net popisać z innymi :-)). Ty sama decydujesz o tym jak spędzasz czas. Jak powiesz sobie: nie chce mi się - to z całą pewnością nie będzie Ci się nic chciało. Sama siebie powinnaś zmotywować. Odnaleźć swoje zainteresowania i pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotność to moje drugie imię
" gość 2013.07.17 rozwalilas mnie z tymi markowymi perfumami. Myslisz, ze w zwiazkach kobiety uzywaja wody toaletowej z biedronki? Nawet markowe perfumy nie ciesza kiedy nie ma obok ciebie mezczyzny ktory przysysa sie do twoje szyi i mowi, ze oblednie pachniesz " 😘 Właśnie o to chodzi aby dzielić smutki i radości z kimś.Wiem brzmi banalnie ale to prawda. Chyba lepiej nie poznawać kogoś aby gdy zostajesz sama nie tęsknić... Nie można tęsknić za czymś czego się nie poznało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 lat, lekarka, czas wolny spędzam w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka989
Mnie tchnęło na poszukanie gier strategicznych. Teraz grywam w http://pl.islandoom.com/ i zawsze ten samotny czas zostaje jakoś zapełniony. Czasem nawet nie wiem kiedy mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batusia
Dziewczyny jeśli szukacie sposobu na spędzenie wolnego czasu to radzę połączyć przyjemne z pożytecznym tzn. Ja od jakiegoś czasu szukałam sposobu na siebie i znalazłam zajęcia aqua-aerobiku z Centrum Figura, w końcu ruszyłam się z domu, robię coś dla siebie a nie tylko dla innych, jestem z siebie zadowolona i dumna, że wytrwałam i nie poddałam się po pierwszym miesiącu, zajęcia naprawdę mi się podobają a całą tą sytuację traktuję jako super przygodę z korzyścią dla mojego ciała...spróbujcie a tak samo jak ja będziecie bardzo zadowolone aqua-aerobik_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta1
moim zdaniem troszkę narzekacie, ja wam polecam zobaczyć w tv puls program ale numer, można się świetne pośmiać nawet będąc w domu samemu :) Polecam kupić popcorn, cole i się świetnie bawić. czasami jestem tak zapracowana, ze żaluje iż nie mam takich wolnych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wolniejsze wieczory czytam książki, może wydawać się to nudne, natomiast wiele książek kształci umysł i pozytywnie nastraja. Ostatnio miałam okazje przeczytać świetną książkę "Moje pragnienia wolności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również lubię czytać, szczególnie wieczorami. Ostatnia książka, którą przeczytałam to Elegia o ziemi i śmiało mogę każdemu polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak was czytam kobiety, to mi was zal. dochodze do wniosku, ze Polki to zalosne kobiety, ktorych zyciowym celem jest jedynie znalezc faceta i sie rozmnozyc. jestescie nudne! ja mam 40 lat i na sama mysl o malzenstwie mam gesia skorke. wy chyba faktycznie macie mantalnosc niewolnic hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać książkę "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytanie uskrzydla! Polecam każdemu przeczytać książkę "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cechy osobowości jakie posiadasz sprawiają że jesteś samotna - jezeli ok 30ki nadal nie masz nikogo oznacza to że nie jesteś stworzona do bycia z kimś - i nie ma w tym nic złego,ludzie są różni.Sam mam 32 lata i jestem sam ale już sie z tym pogodziłem - no chyba że jakimś cudem spotkam kiedyś na swojej drodze podobną jak ja samotniczkę ale na to sie nie zanosi,mieszkam w małym zwartym środowisku do którego nie przychodzą nowi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×