Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość revolver

piękne kobiety

Polecane posty

Gość revolver

są tak samo rzadkimi okazami jak porządny mecz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam zony jak szalony
rev do k***y nedzy przerwac ci blonke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczkom mówię grzeczne - w*********j 💤 fiku - mylisz piękno z szarością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies wyczytalam ze odeszedles z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam zony jak szalony
to co ty mowisz prawiczkom ja osobiscie mam w pompie albowiem jestem kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies wyczytalam ze odeszedles z kafe śledzenie czyiś postów nie świdczy zbyt dobrze o zdrowiu psychicznym :classic_cool: rev, mylisz piękno z przebraniem a Ty mylisz własne oznaki z rzeczywistością - chyba, że dużo facetów w życiu powiedziało Ci, że jesteś piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym meczem się absolutnie zgadzam :P z kobietami absolutnie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zdrowie psychiczne jest nieuleczalne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdrowie psychiczne jest nieuleczalne bzdura - wystarczy facet albo dobrze dobrane leki skądże rev, moja uroda ich tak onieśmiela, że nie są w stanie wydobyć z siebie słowa jak długi urosnął Ci już nos od tych bzdur ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungiorno principesso!
piękno to pojęcie relatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy facetach mi sie mega pogarsza a leki hm chemia szkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golabek pokoju
Podczas dyskusji z uczniami Tusk zapytał: - Co to jest tragedia? Czy ktoś mógłby podać przykład? Dziewczynka z pierwszej ławki podniosła rękę: - Gdyby mój przyjaciel, który mieszka na wsi, bawił się na polu i został rozjechany przez traktor – to byłaby tragedia. - Nie. – odpowiada Tusk – to byłby wypadek Zgłasza się kolejne dziecko: - Gdyby autobus, który odwozi 50 dzieci do szkoły, miał wypadek, w którym zginęliby wszyscy pasażerowie – to byłaby tragedia. - Też nie – odpowiada tym razem Tusk – to byłaby wielka strata. Czy ktoś ma inne pomysły? W klasie cisza. Nikt nie chce się zgłosić. Nagle odzywa się Jasiu: - Gdyby samolot, w którym lecieli pan premier i pan minister został trafiony przez pocisk i rozpadł się na kawałki – to byłaby tragedia. - Brawo! – woła Tusk – Możesz nam powiedzieć dlaczego uważasz, ze to była by tragedia? Na to Jasiu: - Dlatego, że to na pewno nie byłaby wielka strata i prawie na pewno nie byłby to wypadek…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemia szkodzi chemia to droga do ozdrowienia - ale tylko częściowego :classic_cool: ale lepszy byłby facet - tylko nie byle jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie i znajdz takiego nie byle jakiego sam widzisz, ze jestem nie do odratowania 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się - to kobieta ma kusić i uwodzić - aż przyciągnie odpowiedniego :classic_cool: dlatego cierpliwość do klucz do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusic ale czym 😭 intelektu zero aparycja :O figura, masakra ­ dzieki za uswiadomienie mi jak jestem beznadziejna ­ oj rzuce kamieniem w Twoj tv, a pilota co ci zazdrosne baby zabraly, odkupie :classic_cool: zemsta muzi byc slodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka we wnykach
Co u Ciebie rev?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rzuce kamieniem w Twoj tv, a pilota co ci zazdrosne baby zabraly, odkupie zemsta muzi byc slodka nie trzeba - słodka zemsta mnie czeka po północy :D za pracoholizm małpka we wnykach żyje, pracuje, oddycham - starczy ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko sie nie zapomnij w tej slodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwość to klucz do wszystkiego a nadzieja umiera ostatnia :P należysz do cierpliwych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby ta słodycz nie prowadziła do chwilowego obłędu to nie miałaby dziś sensu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - ale jeśli coś jest warte czekania to mogę tak trwać całe wieki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długi to rośnie .. raczej krótki - wzrok się pogarsza jak widzi się takie bzdury :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×