Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie tabletki na odchudzanie ?

Polecane posty

Gość gość
Osobiście przez 3 miesiące stosowałam supleent na odchudzanie slimcea, po tym jak korzystałam z tych tabletek innego na pewno w życiu bym nie wybrała, super działanie, nie mam żadnych zastrzeżeń do samych tabletek, jak i do sampoczucia podczas ich stosowania, nie uświadczyłam również żadnego efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksykanka33
U mnie też Foreverslim zdziałał cuda a nie spodziewałam się tego znajoma mnie przekonała i dała opakowanie które jej zostało i dla zgrywy chciałam brać żeby pokazać że to jakaś bujda a schudłam w sumie 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nowego roku jestem na tabletkach Slimcea. Mimo że stosuje je nie całe 2 tygodnie odczuwam już hamowanie łaknienia. Organizm alarmuje głodem tylko jeśli faktycznie tego wymaga, dlatego jem tyle ile trzeba. Nie ma problemów z podjadaniem nawet dla łakomczuchów. Jak na razie zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznie odchudziły mnie tabletki Slimcea w połączeniu ze zbilansowaną dietą. Ograniczyłam smakołyki, węglowodany po godzinie 15 oraz wprowadziłam niewielką ilość ruchu. Przez cały okres brałam tabletki Slimcea. Zauważyłam na początku łatwość w utrzymaniu diety ponieważ tabletki Slimcea powodują blokadę uczucia głodu. Już po 2 tygodniach od rozpoczęcia stosowania zauważyłam pierwsze efekty. Dzięki temu byłam zmootywowana do dalszych działań. Łącznie schudłam 9kg. Warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulację też tak chce 9kg mniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennagermi1980myevt
ja zamiast acaiberry poleciłabym Ci tabletki Slimcea. nie testuje sama ale moja przyjaciółka i bardzo sobie chwali. Jasne http://yo.io/fPuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja serdecznie polecam zieloną kawe max, dzięki niej odczuwam zmniejszone łaknienie oraz stymuluje szybszą przemianę materii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś wam powiem. Nie bierzcie do siebie, ale... jesteście leniwe. NA skróty nigdy nie jest dobrze. Ok, nie mówię że nie schudniecie od tabletek. Niektóre pewnie i działają. Ale 1. skąd wiecie, jaki to świństwo tam napchali, 2. zamierzacie je brać do końca życia? Przecież jak schudniecie, to i tak będziecie MUSIAŁY jeść zdrowo, bo wam waga podskoczy z powrotem - to nie lepiej od razu zacząć? Tu macie fajne soki które wspomagają odchudzanie http://terapiasokami.pl/Soki-dziewiec-przepisow-na-odchudzanie, jedzcie kiełki, owoce, warzywa, odstawcie sztuczniznę, a schudniecie na stałe. Tak, to trudne, trzeba mieć więcej czasu - mi też sięzdarzy kupić pakowaną kanapkę czy bake rollsy z automatu jak nie zdążę sobie zrobić śniadania do pracy... ale to nie powinno być regułą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truegree
Fakt, ruszcie tyłki na fitness lub ćwiczcie systematycznie w domu, do tego trzymajcie się diety, możecie ją wspomagać tymi tabletkami jak kusi was do podjadania między posiłkami. Co z tego, że zrzucicie trochę kalorii jak potem nie utrzymacie tej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikolla
Niektóre tabletki hamują chęć podjadania, jednak jednocześnie też zamulają i w efekcie nie ma się ochoty na trening...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igas
Fakt bez ćwiczeń i zmian nawyków żywieniowych na samych tabletkach daleko nie zajedziesz aczkolwiek dobrze wspomagają. Dzięki zmniejszonemu łaknieniu prościej jest wyrobić sobie nawyk nie podjadania, co z kolei bardzo przyda się gdy już skończysz dietę i nie będziesz chciała wrócić do starej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendyy
Co nie zamula? Kawa. Kawa jest niezdrowa, więc polecam zieloną kawę tylko, że w tabletkach, chociażby zielona kawa max. Przynajmniej odbędzie się bez mdłego posmaku, a i dodaje energii do treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsise
Dla mnie nie ma nic bardziej skutecznego niż tabletki Foreverslim.To właśnie dzięki nim udało mi się schudnąć.Wcześniej jakoś mi to nie szło z wielu przyczyn.Ale jedno jest pewne żeby tabletki były skuteczne to muszą trochę kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikolla
Trochę czytałam o tabletkach z ekstraktu z zielonej kawy. Jednak nie łapie. Po co robić tabletki skoro sama w sobie zielona kawa jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje Zieloną kawę max jest ok mam wiecej energii do ćwiczeń i redukuje u mnie łaknienie. Miałam wcześniej problem bo po fitnessie wpadałam taka głodna , że łapałam co popadnie a teraz jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kilogram mniej co raz bardziej mnie motywuje do dalszego odchudzania.Udaje mi się to dzięki tabletką Foreverslim i diecie.Po raz pierwszy w życiu widzę efekty swojego odchudzania.Ale penie gdyby nie te tabletki to nie miałabym aż tak dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa2
A więc tak.. Tabletki na odchudzanie to jest jednak pozycja, która jest bardzo potrzebna przy każdej diecie. Ja używam amerykańskich tabletek iq green na bazie składników aktywnych. Pomagają mi m. in. w nocnym podjadaniu. Jeśli chodzi o mnie odchudzam się od jakiś dwóch miesięcy i schudłam 12 kg! :) Więc jeśli się czegoś chce i pragnie to na prawdę się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz powtarzam, dieta musi być. Dopiero wsparcie suplementów. Ja stosuje tabletki Slimcea. Ich działanie oceniam na skuteczne przez to że widać że efekt jest dużo większy. Dieta zwyczajnie utrzymuje sie dzięki hamowaniu łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki z jakich ja jestem bardzo zadowolona to Foreverslim.To dzięki nim pozbyłam sie wszystkich niechcianych kilogramów nauczyłam się jeść zdrowiej zmieniłam nawyki.Dla mnie Foreverslim to było to czego potrzebowałam schudłam i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutellatozuuuooo
@rikolla To jest tak, że tabletki robi się z ekstraktu z ziaren zielonej kawy dla osób, którym nie odpowiada smak zielonej kawy do picia. Czasem szybciej z rana wziąć zamiennik w postaci tabletki i popić go wodą niż przygotowywać cały proces. Wiadomo w jakich zabieganych czasach żyjemy, liczy się czas. O składzie i sposobie dawkowania możesz przeczytać na zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikolla
No dobra, powiedzmy, że łapie po co robi się te tabletki. Teraz tylko mi powiedz jaką kurację wybrać dla siebie? W sensie ilu dniową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do diety biorę tabletki Slimcea. Potwierdzam ich doskonałe działanie w kwestii blokowania popedu do podjadania. Spadek wagi jest o wiele większy więc potwierdza to teorie że suplement działa doskonale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutellatozuuuooo
Weź na początek może 15 dniową, to jedyne 49zł w porównaniu z innym suplami to mało. Zobaczysz jak będą na Ciebie działać i jak będziesz zadowolona to najwyżej dokupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na Foreverslim.I mogę tylko powiedzieć że efekty sa i to większe niz się spodziewałam.Już schudłam 10 kg a jeszcze cały miesiąc kuracji przede mną.Po skończonej kuracji moim celem będzie utrzymanie wagi i staranie się o to aby już nigdy więcej nie przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, jednak z wymienionych suplementów wspomagających odchudzanie najlepiej działa na mnie Slimcea. Posiada wszystkie wymienione właściwości i zero skutków ubocznych. Akurat ten stosuje bo namówiła mnie na nie znajoma z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzeba ci sprawdzonych tabletek na odchudzanie to sporo schudłam z tym:

www.dietalux.wordpress.com

Chyba coś koło 20 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×