Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Domy weselne, restauracje w Łodzi, co polecacie???

Polecane posty

Gość gość

W nadchodzącym roku planujemy z mężem wyprawić uroczystość weselną. Mieszkamy w Łodzi i tutaj też chcielibyśmy znaleźć lokal. Niestety wprowadziliśmy się kilka miesięcy i nie znamy jeszcze na tyle miasta, by wiedzieć gdzie warto, a gdzie jednak nie. Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dopiero rozpoczynacie poszukiwania, warto zajrzeć na GdzieWesele.pl Dobre sale weselne otrzymują tam dużo obszernych rekomendacji od klientów, więc będzie to dla Was pomocne:) Link do poszukiwań: http://www.gdziewesele.pl/Lodz/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka Nówka
Ja w takim razie koniecznie proponuję zapoznać się z salą bankietową Venge na Tomaszowskiej. W sieci powinnaś znaleźć ich stronę www. Moim skromnym zdaniem to najlepsza oferta, jeśli chodzi o kuchnię. Wystrój sali również bardzo dobrze się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MacSty
My z zona wybralismy sale weselna na portalu weselezklasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram ja miałam wesele na tej sali i organizacje zostawiliśmy Venge. Spisali się znakomicie przygotowując salę i posiłki. Warto było postawić na nich i mieć wesele w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobiliśmy wesele w Hotelu Ambasador na Stawach Jana.... Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesele w Soplicowie i naprawdę polecam to miejsce. Wszystko przed uroczystością było dopięte na ostatni guzik i wszystko w 100% wypaliło. Pan Darek bardzo nam pomógł przy organizacji, we wszystko był zaangażowany, sypał pomysłami z rękawa. Totalną niespodzianką dla gości był grill zorganizowany w podświetlanym ogródku z pięknymi altanami. Jedzenie było pyszne, porcje ogromne. A wystrój cudowny, bez zbędnego przepychu i kiczu. To taka restauracja z tradycją. Do organizacji tam wesela zachęciło mnie wiele pozytywnych komentarzy w internecie i naprawdę nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zależy Wam na świetnej obsłudze, pysznym jedzeniu i eleganckim wystroju, to polecam Dworek Amber. Tanio nie jest, to fakt, ale nie żałuję, a nasi goście bardzo miło wspominają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venge ile osób pomieści? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontasek
Na ich stronce jest info, że mają dwie sale w jednej zmieścisz 90 osób, a w drugiej około 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info :) Poszukałem stronki i mi się spodobał ten lokal, może podjadę obejrzę z bliska jak wygląda to będę wiedział jak to wszystko stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dworek amber. było świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venge to praktycznie przy zbiegu Tomaszowskiej z Jędrzejowską? Chyba kojarzę tą salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokładnie. Wygląda skromnie, ale wewnątrz naprawdę robi wrażenie. Z chęcią sama bym coś tam zorganizowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasna24
Psiapsiółeczka 2 miesiące temu urządzała w Restauracji Gościnnej w Łodzi, strasznie mi się podobał śnieżobiało-serduszkowy motyw  Wesele skromne, bo około 70 osób, więcej by się nie pomieściło tak, żeby jeszcze tany były, a być musiały, bo młodych dużo  dzieciaczki ładnie się bawiły na tarasie, na szczęście pogoda dopisała. Teraz zostałam świadkową innej psiapsióły i namawiam ją na tę samą salę, chociaż ona akurat ma wątpliwości, bo chciała 2x tyle ludzi, więc jeszcze patrzymy. Ale na kameralnie polecam – jedzonko dobre, bo polskie, stół wiejski był momentami oblegany bardziej niż parkiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZorM
Zdecydowanie Venge :) Mieszkam kawałek dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już prowadzicie dyskusję to może ktoś byłby tak miły i wkleił stronę tego venge? nie każdy wie o jaki lokal biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sale weselną Campoverde. Wszystko dopięte na ostatni guzik. obsługa miła i profesjonalna. jedzonko pyszne i oczywiscie nocleg dla gości na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaa25
Ośrodek Campoverde miałam okazję tam się gościć. Jedzenie było świeżutkie i pięknie udekorowane , parkiet do tańczenia , miła bardzo obsługa . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VENGE NIE POLECAM!!! Ciasno, sala na 1-szym i 2-gim piętrze, parking na 10 aut a resztę odsyłają na 2-gą stronę *****iwej ulicy.Jedzenia jest tak mało że nawet gotowanych ziemniaków brakowało, obiecano że dzieci będą miały swój stolik tymczasem goście musieli je trzymać na kolanach przy stole, uzgadnianego rodzaju mięsa nawet nie widziałem na stołach, kawa i herbata miała być regularnie roznoszona przez obsługę tymczasem -nasi goście musieli sobie sami robić z termosa w którym ciągle brakowało wody i nosić sobie do stołów wśród bawiących się ludzi. Kochani uważajcie na właściciela Bartosza - tylko chce jak najszybciej podpisać umowę i wziąć zaliczkę a potem o połowie rzeczy zapomina i umywa od wszystkiego ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przyjęcie ślubne w hotelu Borowieckim, konkretnie w ich restauracji. Na jednej sali były stoliki - okrągle, a na sali stanowiącej jakby przedłuzenie restauracji mieliśmy zespół. W cenie wesela otrzymaliśmy nocleg w apartamencie. Nam się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my organizowaliśmy wesele w ratsuracji kwiat lili. Bywałam tam na obiadach biznesowych z pracy wiec zdazyłam prztestować wiele pozycji w menu. Poza tym maja bardzo ładny wystroj Sali bankietowej, ogolnie lokal bardzo elegancki i klimatyczny www.kwiat-lilii.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze coś poleci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergggs
Od czasu do czasu lubię się wybrać do lokalu Ganesh. To jest restauracja z kuchnią indyjską, więc dość specyficzną, ale mi smakuje. Dobre zupy, sporo dań wegetariańskich, prawdziwa indyjska kawa i herbata. Dobra jest zwłaszcza chałwa z marchwi, warto się skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek33
Ostatnio jak tylko mam jakieś wyjście stricte biznesowe to się umawiam z ludźmi w restauracji Ganesh w Manufakturze. Miejsce bardzo eleganckie, na dwóch kondygnacjach, do dyspozycji ogródek, obsługa miła i sprawna. W kwestii jedzenia to jest to kuchnia klasyczna indyjska i muszę przyznać, że bardzo smaczna. Dużym atutem jest szeroka paleta dań bezmięsnych, które teraz dużo ludzi preferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×