Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Domy weselne, restauracje w Łodzi, co polecacie???

Polecane posty

Gość mama7
W porze obiadowej lubię wpaść koło pracy na Piotrkowską do Ganesh. Restauracja indyjska, bardzo smaczna i w sumie zdrowa – dużo warzyw. Zestawy lunchowe można u nich za 20 zł dostać, więc fajna stawka jak za pożywny obiad moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykka
Jeśli szukacie bardzo dobrego miejsca w łodzi gdzie można zorganizować wesele to polecam http://www.hotelnowagdynia.pl/ byłem tam na weselu mojej kuzynki i muszę powiedzieć że wszystko rewelacyjni zorganizowane, a samo miejsce prezentuje się wyśmienicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z was miała może jeszcze wesele w restauracji Soplicowo i może coś na ten temat napisać ?. My z narzeczonym ją właśnie wczoraj oglądaliśmy i jak na razie jesteśmy zachwyceni między innymi wnętrzami i menu. Ale jeszcze jakieś opinie innych nie zaszkodzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrika9
W Venge na tomaszowskiej mają bardzo ładne sale. Poza tym jedzenie jest pyszne a wszystko w rozsądnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjana8
A ja polecam Venge na tomaszowskiej. Bardzo ładna, elegancka sala, miła obsługa no i pyszne jedzenie. Zero problemów organizacyjnych, a to też dzięki przemiłym właścicielom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restss
Jeśli już się decyduję jeść z mężem na mieście to jedziemy do Manufaktury do restauracji Ganesh. Najlepsza restauracja indyjska w jakiej byłam. Na duży plus wg mnie jest też wystrój i klimat lokalu. Muzyka, kadzidełka, wszystko tu nawiązuje do kultury Indii. Kucharze są z Indii, i jak dopytałam o ryz czy przyprawy to tez się okazało, ze oryginalne, także nie ma tu cienia przekłamania i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia95
Ja po ostatnim weselu u Znajomych jestem zachwycona Zajazdem u Przemka w Zgierzu. Sala jest piękna i przestronna. Otoczenie sali czyste i schludne. Jedzenie przepyszne i ciepłe. Wezmę tę sale pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobało w Sali Kryształowej w Zgierzu. Sala ma bardzo fajny klimat i jest ładnie urządzona. Bardzo pyszny wiejski stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie restaurację Lawasz http://lawasz.pl/ na Limanowskiego. Pyszne mięsa, zupy, bardzo ciekawe pierogi, ogólnie kuchnia niesamowita, oryginalne zapachy i smaki, ja się niej zakochałam i mam zamiar tam wracać. Wreszcie coś innego niż kuchnia włoska czy azjatycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam swojej wymarzonej sali na wesele, dużo też przeprowadziłam rozmów. Ostatecznie wybraliśmy z narzeczonym Venge, wydaje mi się, że to jest najlepszy wybór, próbowaliśmy od razu jedzenia pyszne! no i sala tez bardzo ładna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spokojnie mogę polecić ten lokal http://verona-dalikow.pl/. Położony jest nieopodal Łodzi. Cudowne miejsce z dużym ogrodem i placem zabaw dla dzieci. Sama impreza zorganizowana fantastycznie. Ładna i przestronna sala bankietowa, pyszna kuchnia i miła obsługa. Z tego co wiem to właściciel tez chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Łodzią w miejscowości Wiewiórczyn znajduje się restauracja www.dzikiewino.com.pl Organizowałam tam swoje wesele i polecam wam to miejsce. Sala jest ładna i zlokalizowana w spokojnej okolicy. Jedzenie tam podawane było przepyszne i smakowało wszystkim gościom – do dzisiaj zachwalają pierogi z Dzikiego Wina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nie polecam venge, szkoda jakichkolwiek pieniędzy, żadnej obsługi, jedzenie do d**y,wszystko zimne i nie świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obsługa kelnerska bez zastrzeżeń. Młodzież uśmiechnięta, pomocna, życzliwa. Logistycznie dobrze rozmieszczone kilka przyjęć. Uczciwie spakowane pozostałości ze stołu. Ale za mały parking na taką liczbę gości. Podwórze wysypane żwirem - w szpilkach mega trudno chodzić. Jedzenie przeciętne, obiad fatalny. Wysuszone devolaje, panierka ze schabowych odchodzi. "Żurek z kiełbasą i jajkiem" - 200 ml, kilka łyków, może ktoś kawałeczek (plasterek na 4) kiełbaski trafił, jajko co trzecie danie. Byliśmy na przyjęciu komunijnym 20.05.18, 149zł od talerzyka. Konieczność podania ostatecznej liczby gości na 2 tyg (!!!) przed przyjęciem, a możliwa zmiana o 10% od momentu podpisania umowy (rok wcześniej!!!!). Oceniam to jako pazerność właściciela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych <-w rok ZA DARMO można zdobyć wykształcenie i wiedzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My znowu kawałek od Łodzi bo robimy w sali Awis w Kutnie - bardzo przyjemnie miejsce :) i jakby ktoś szukał miejsca na wesele czy inną okazję to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie mogę polecić Venge, pyszne jedzenie, mieliśmy do dyspozycji dużą salę, bardzo ładnie przystrojona :) Ogólnie wszystko na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Bankietowa Venge, zawsze jak tam jest impreza, to ulice sie korkuja, wiec chyba musi byc niezle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! +DODATKOWE CERTYFIKATY +LEGITYMACJA +ZAŚWIADCZENIA DO ZUS +PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy usmiech.gif ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podchodzi mi pizza arabska od Maxi Pizza (namiary są na maxipizza.pl). Naprawdę mają świeże składniki, kapary lepsze jakości, kurczak świeżutki a nie jakiś który przeleżał w lodówce już parę dni...No i też dużym ich atutem jest ciasto, ponoć robią je codziennie na świeżo, nie pieką ciasta które ma parę dni tak jak inne pizzerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom ? czy jest jakas definicja domu weselnego ? Bo ja kojarze super miejsce - Sala Bankietowa Venge sie chyba nazywa. Zawsze swietna zabawa do bialego ranoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada Kilon

To nie prawda że nic nie można wyszukać w dobrej cenie trucktruck.pl my byliśmy zadowoleni , a obsługa wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×