Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to normalne?

Polecane posty

Gość gość

Czy to normalne, że 28 latek nigdy nie spotykał się z dziewczynami ani nie uprawiał seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygac juz mozna waszymi debilnymi pytaniami i problemami x odp. na temat hooj cie to obchodzi czy to normalne czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat mnie to obchodzi, bo piszę o sobie samym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze normalne. Na kazdego przychodzi ten wlasciwy czas i kazdy musi sie do tego przygotowac i dojrzec na swoj sposob. Nie podarzaj za moda, ze facet powinien jak najszybciej zaczac wspolzycie ! To tylko i wylacznie Twoja sprawa czy chcesz to zrobic majac 18 czy 40 lat. Owszem, seks jest jedna z niewielu rzeczy potrzebych czlowiekowi, udany seks nie dosc ze jest przyjemny to jeszcze zycie z druga polowka jest o wiele fajniejsze gdy seks to owocuje. Spokojnie, glowa do gory. Jeszcze wszystko przed Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie. Mam poczucie, że coś mnie omija przez tą moją abstynencję. 18 lat nie mam od dawna, więc nie dziw się, że mnie to niepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba trochę nienormalne....ale każdy ma wolny wybór....jesteś nieśmiały czy nie lubisz kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro tak to cie meczy to idz do domu publicznego, tam juz wszystkie twoje problemy zalatwia mile panie, a jezeli brzydzisz sie to wejdz na np czat badz zarejestruj sie na jakims portalu. Tam tez napewno znajdziesz kogos komu tylko zalezy na seksie.. lub poczekaj na kobiete swojogo zycia i z nia przezyj swoj pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłabyś rozwinąć, dlaczego to trochę "nienormalne"? Domy publiczne ani prostytutki mnie nie interesują. Oczywiście są dziewczyny szukające w necie seksu, ale one raczej nie szukają prawiczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nieśmiały czy nie lubisz kobiet? trudno powiedzieć. Jestem raczej typem samotnika i pewnie stąd biorą się trudności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę nienormalne bo większość facetów bzyka po skończeniu gimnazjum ;) ale myślę, że Twój charakter tłumaczy wiele :) czekaj na tą jedyną, pewnie będzie tego warta :D a jeśli obecny stan rzeczy Ci przeszkadza wystarczy pójść w weekend do byle baru czy klubu, lekko wstawionych chętnych panien na szybki seks nie brakuje :D tylko nie opowiadaj im o swoim prawictwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ja byłem jeszcze ostatnim rocznikiem, który nie chodził do gimnazjum :) co do tego wypadu do baru czy klubu to raczej odpada, wątpię, żebym znalazł chętną. One raczej szukają typowych ogierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś chłopakiem czy dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×