Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość muszencja

Meble ekskluzywne, designerskie, nowoczesne

Polecane posty

Gość Krystyna

polecam Swalen Unia Meble. Zamówiłam miesiąc temu stół do jadalni, jestem zadowolona, stół bardzo solidny i ładny, pasuje do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Ja to sobie pozwoliłam na trochę luksusu z gala collezione. W ich kreatorze  sama zaprojektowałam sobie narożnik z funkcją spania i z wydrukiem poszłam do salonu w Poznaniu, aby go zamówić. Na realizację zamówienia trochę się czeka, ale już u mnie jest i mogę się wygodnie rozłożyć z narzeczonym w salonie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiero89

Jeśli poszukujesz mebli nowoczesnych to polecam zajrzec Ci na strone https://artwood-ns.pl/   napewno znajdziesz cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych luksusowych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę, na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądź zakupu wszystkiego będzie większa zniżka 🙂
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znaleźć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobbrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę,

na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądz zakupu wszystkiego będzie wieksza zniżka 🙂
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znalezć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobbrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę,

na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądz zakupu wszystkiego będzie wieksza zniżka 🙂
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znalezć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Designerski w sieciowce nie znajdziesz 😄 mozesz poszukac po producentach, np unia mebla ma rzeczy tego typu 😉 za nich nawet ręczę co do jakosci - sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasj
Dnia 5.08.2019 o 16:07, Gość Ola napisał:

Designerski w sieciowce nie znajdziesz 😄 mozesz poszukac po producentach, np unia mebla ma rzeczy tego typu 😉 za nich nawet ręczę co do jakosci - sa super.

raczej tez bym postawila na unie 😕 faktycznie, solidnosci im sie nie odmowi, a sa stylowe, no i przede wszystkim - nieoklepane

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katy
Dnia 7.08.2019 o 16:27, Gość klasj napisał:

raczej tez bym postawila na unie 😕 faktycznie, solidnosci im sie nie odmowi, a sa stylowe, no i przede wszystkim - nieoklepane

 

A co masz od nich? Planuję zakup sofy i tak jak patrzę na opinię to myślę, że mogą być dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o narożnik 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika

Ja korzystam z mebli od Unia Meble Swalen i jestem bardzo zadowolona jakością i designem. Ponadto cena jest bardzo atrakcyjna, osobiście mogę polecić piękne skórzane sofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Tego typu meble znajdziesz w unia meble - stylowe, dopasowane i niedrogie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Też niedawno zaczęłam poszukiwania designerskich mebli, kanap itp i najlepsze znalazłam u dystrybutora unia meble- do tego nie mają drogo, na pewno każdy coś dla siebie znajdzie, a fasony naprawdę bezkonkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysia

Unia meble ma mega dobre i ładne narozniki i sofy. Od lat od nich biorę i jest to zdecydowanie moj ulubiony dystrybutor mebli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merida222

Jezeli meble luksusowe to tylko www.patt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.deskdesign.pl - biurka z regulowaną wysokością i personalizowane blaty, nie do dostania gdziekolwiek indziej. Pojedyncze sztuki, robione po 200 h ręcznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne meble można kupić w superwnetrze.pl. Sporo u nich kupiliśmy i powiem, że dokonaliśmy bardzo dobrego wyboru. A tak swoją drogą to super sklep, w którym mają oprócz mebli również  wszelkie inne wyposażenie od oświetlenia po dekoracje. ja wczoraj kupiłam w super cenie nowy dozownik do łazienki i bardzo fajne szklanki termiczne i to dobrej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puszman ma ciekawe, modne i designerskie sofy 🙂 Posiadam w domu model KALLE i jest bardzo solidnie wykonany, a do tego super wygodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sporo ciekawych mebli można znaleźć na quadre.pl Takie nietypowe, nowoczesne meble, które naprawdę dobrze się prezentują. Kupiłem i fotele i sofę i wykonanie jest świetne, dbają o każdy szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cenisz sobie oryginalność, to koniecznie zajrzyj na stronę Puszmana 🙂 Producent ten wytwarza naprawdę świetne meble 🙂 Do mojego salonu wybrałam model Royal i nie wyobrażam sobie lepszej sofy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×