Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z żoną

Polecane posty

Gość gość

Witam, moj problem polega na braku czulosci ze strony zony.... bardzo sie kochamy, dogadujemy w zyciu codziennym,ale w sypialni już nie. kochamy sie bardzo czesto, ale jest to pewnego rodzaju schemat: godz 22, pytanie czy chce, szybki sex bez gry wstepnej i koniec.... i tak jest prawie codziennie od paru lat:( nie wiem co robic, bardzo ja kocham ale brakuje mi czulosci, jakiegos szalenstwa.... rozmowa nic nie daje poniewaz juz probowalem i skonczylo sie na obietnicach ze sie zmieni.... powiedzcie co moge zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwieść się albo zaakceptować
ten stan rzeczy, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było podobnie, w końcu mnie żona... zdradziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proba platyny
bystry chlopiec dogada sie w sypialni z dowolna kobieta... do wody skacze sie tylko za dziecmi, za zona juz nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc23
Dziwna sprawa, może ma kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janiakk
mnie zona zdradzila po kilku miesiacach takiej akcji i powiedziala u sprawiedliwiajac sie, ze bylem za malo czuly a to chyba nie usprawiedliwienie jestem po tym wszystkim na swiezo, takze stary - niech Ci sie zapali czerwona lampka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tez problem mialem, powiedziala mi ze brak mi dokladnosci i szybkosci--nie wiem o co jej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisi mi to
Moj maz zachowuje sie identycznie jak twoja zona , znalazlan wiec kogos kto jest czuly i lubi gre wstepna - ot taka rada dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wisi misi to ---A gdzie go znalazlas i sa jeszcze tacy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .doradca.
Z sexem w małżeństwach bywa różnie. W miarę upływu lat kobiety często tracą ochotę na sex. Bywa i tak ,że za obcym i młodym baba w ogień by poszła zapominając o swoim mężu. Tak to już jest. Nie zawsze jest tak, jak by się chciało ... Dlatego należy zawsze rozglądać się za innymi partnerkami do sexu. Kto szuka ,ten znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystry chlopiec dogada sie w sypialni z dowolna kobieta... do wody skacze sie tylko za dziecmi, za zona juz nie ----------------- powodzenia..... a pote tylko wytłumacz dzieciom, czemu po mamusię nie wróciłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×