Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widzieliscie juz fotki Maćka B ? Czuje sie zawiedziona

Polecane posty

oj lusia, lusia niczego ty przez tyle lat się nie nauczyłaś on nie jest "każdy" ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"on nie jest "każdy" !" no nie jest, wpisz sobie w pasku guglu "zawsze szc" a dzięki podpowiedzi przeglądarki przekonasz się dlaczego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? (udam, że nie wiem o co chodzi bo wstyd:P) u mnie nic! nie wyskakuje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepski podszyw z tym durszlakiem:P Lusia, shopping nie wyszedl, ide zaraz biegac nad rzeke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a jak wygląda regres ? miał sie kiedys ze mną spotkac nawet miała byc jego zona a nic ztego nie wyszło ciekawe czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie też mieli zajechać i też jakoś się rozeszło po kościach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres mi jakos nie przypadł do gustu, mam czasem wrażenie, ze probuje byc (nieudana) kopia Tego, Ktorego Imienia Sie Nie Wymawia...;) a to nie ten sam co brat niedzwiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do fotek to sie przekonałem ze najlepiej kogos widziec na zywo , ja na fotkach wyglądam nie naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nic do regresa nie mam oprócz jego "mądrości" na temat rzucania palenia i kretyńskiej świadomości , że jego rzucenie jest najlepszejsze jakby nie liczył się efekt naprawdę przy tym temacie facet dostaje jakiej gorączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alt tlok w sklepach, poszedlem sobie kupic pare rzeczy na wyjazd a tam tyyle ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe od czasu do czasu wpadalem i czytalem nie piszac nic:) Jakos mnie wena tworcza wziela wczoraj:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
king kong, ty zes yntelygentna jak swinia przy korycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kurde tez mi sie marzy jakis wyjazd ale juz wykorzystalam limit na ten sezon:( tylko rejs weekendowy za miesiac sie ostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tak naprawde oprocz tego wyjazdu pewnie jeszcze bede mial jeden do Wloch lub Hiszpanii ale to planuje raczej we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala pomaranczowa
Zazdroszcze Wloch, Weirdos :) chetnie bym sie jeszcze raz wybrala na Sardynie. Hiszpanii zwyczajnie nie lubie. Poki co fitnessuje sie lokalnie, nie da sie ciagle podrozowac jednak pracujac nadal na etacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślisz, Maćku?;) toż to kafeteria. własnie wróciłam z joggingu, ledwo zyje taki upał, ale nogi i brzuch już jak u radwańskiej :P (pozdro dla hejterów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciek b ty nic i nikogo nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaneska
chyba to nie jest kwestia brzydki czy nie... zależy co się komu podoba, a poza tym patrzeć tylko na wygląd to też takie bez sensu. Maciek jest specyficzny wnioskując po tym co pisze, tego nikt mu nie odmówi. Nie mój typ człowieka, ale nikt nam nie dał prawa sądzenia, nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×